Koral Live Kołobrzeg

Kołobrzeg

Kołobrzeg to jedno z najpiękniejszych miast polskiego wybrzeża posiadające klimat i walory, które czynią go jednym z najpopularniejszych uzdrowisk w kraju. Nadzwyczajne połączenie naturalnych skarbów Kołobrzegu takich jak solanka i borowina powoduje, że nasz obiekt oferuje szeroki wachlarz usług zdrowotnych. Kołobrzeg może poszczycić się jedną z najpiękniejszych plaż i jednym z najczystszych kąpielisk nad Bałtykiem.

Koral Live Kołobrzeg

W centrum kołobrzeskich uzdrowisk, zaledwie 150 metrów od morza znajduje się nowoczesny obiekt wypoczynkowy – Instytut Zdrowia Koral Live. Oferujemy odnowę biologiczną, regenerację ciała i ducha, rehabilitację i relaks z dala od codzienności i zgiełku miasta. Koral Live to obiekt skupiający ludzi otwartych i pełnych pasji ze wspaniałą i wyróżnianą przez Gości atmosferą.

Blisko plażabasen w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekcieparkingplac zabawrowery
KORAL LIVE – LOKALIZACJA
lokalizacja Kołobrzegadres: Kościuszki 12, 78-100 Kołobrzeg
KORAL LIVE – OPIS

Bliskość morza, piaszczystej plaży i Nadmorskiego Parku Krajobrazowego pozwolą każdemu odprężyć się i zrelaksować. Dla spragnionych obcowania z naturą zapraszamy do naszego przytulnego ogrodu, w którym można podziwiać różnorodną roślinność spacerując urokliwymi ścieżkami. Dla amatorów relaksu i odpoczynku polecamy usiąść na pobliskiej ławce z książką i wsłuchiwać się w szum wody naszej fontanny. Latem posiadamy niespotykaną w innych ogrodach hotelowych różnorodność kwitnących kwiatów. Koral Live Kołobrzeg pobyty rehabilitacyjne.

DOSTĘPNOŚĆ: 20 stycznia – 19 grudnia

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, cukrzyca, laryngologia, narządy ruchu, neurologia, reumatologia, schorzenia kręgosłupa, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ krążenia, układ wydzielania wewnętrznego i przemiany materii

zakwaterowanie

Zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2 osobowych. Przytulne pokoje z osobnymi łóżkami urządzone w eleganckim stylu.
Wyposażenie: telewizor z płaskim ekranem, internet, lodówka, TV, zestaw do parzenia kawy lub herbaty, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, szlafrok, ręczniki, butelka wody na powitanie.

wyżywienie / diety

3 posiłki dziennie – wszystkie w formie bufetu.
Przykładamy największą uwagę, aby składniki naszej kuchni były ze sprawdzonych, ekologicznych i lokalnych źródeł, a smak serwowanych dań zaspokajał najwybredniejsze podniebienia.
Jako jeden z niewielu obiektów w Polsce i jedyny w Kołobrzegu posiadamy licencję na pobyty z leczniczą dietą dr Ewy Dąbrowskiej. Nasza wieloletnia praktyka w prowadzeniu diety owocowo-warzywnej jest gwarancją skutecznego powrotu do zdrowia.
Diety: bezglutenowa, niskotłuszczowa, wątrobowa

rehabilitacja

Nowocześnie wyposażona baza zabiegowa oraz wykwalifikowany personel sprawią, iż wszelkie dolegliwości odejdą w zapomnienie, a wasze zdrowie rozpocznie cykl regeneracji. Aby zdecydować się na inwestycję, leczenie swojego organizmu nie musisz czekać na skierowanie – nasze oferty regeneracyjne dostępne są przez cały rok dla każdego.
Do zabiegów leczniczych używamy dwóch głównych bogactw Kołobrzegu – borowiny i solanki. Proponujemy okłady borowinowe oraz kąpiele z ekstraktem z borowiny dla osób szukających oczyszczenia ciała, relaksu i ulgi w bólu. Dysponujemy basenem z wodą solankową, poprowadzoną bezpośrednio z kołobrzeskiego ujęcia solankowego. Ponadto oferujemy kąpiele solankowe jako zabiegi lecznicze, które poprawiają kondycję skóry i wzmacniają odporność.

animacje / czas wolny

Bogaty program koncertów i wieczorków tanecznych:
– ognisko i grill z muzyką na żywo. To świetna okazja do zabawy.
– koncerty na żywo – 6 razy w tygodniu zapraszamy na muzyczną przygodę w naszej kawiarni. Goście mają okazję do bezpłatnego wstępu na koncerty.
– wieczorki taneczne – przy hitach muzyki polskiej i światowej.
Nowoczesny kompleks basenowy zaprasza do nielimitowanego korzystania z basenu rekreacyjnego z biczem wodnym, basenu solankowego i dwóch podświetlanych jacuzzi, fińskiej sauny suchej oraz wygodnej sauny parowej.


Koral Live Kołobrzeg pobyty rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– 14 noclegów, 3 posiłki dziennie
– 2 zabiegi rehabilitacyjne dziennie
– korzystanie z kompleksu basenowego
– program wycieczek, wieczorki taneczne

Ceny: 1600 zł – 3770 zł

wybieram

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3 osobowych
– 30 zabiegów rehabilitacyjnych
– całodobowa opieka pielęgniarska

Ceny: 945 zł – 2275 zł

wybieram

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3 osobowych
– 30 zabiegów rehabilitacyjnych
– całodobowa opieka pielęgniarska

Ceny: 1820 zł – 4480 zł

wybieram

Koral Live Kołobrzeg pobyty rehabilitacyjne.