Proton Kołobrzeg

Kołobrzeg

Kołobrzeg to jedno z najpiękniejszych miast polskiego wybrzeża posiadające klimat i walory, które czynią go jednym z najpopularniejszych uzdrowisk w kraju. Nadzwyczajne połączenie naturalnych skarbów Kołobrzegu takich jak solanka i borowina powoduje, że nasz obiekt oferuje szeroki wachlarz usług zdrowotnych. Kołobrzeg może poszczycić się jedną z najpiękniejszych plaż i jednym z najczystszych kąpielisk nad Bałtykiem.

OW Proton Kołobrzeg

Ośrodek Wczasowy PROTON położony jest we wschodniej części Kołobrzegu, bezpośrednio przy plaży, nieopodal głównej promenady. Niezwykła atmosfera, nowoczesne, przestronne pokoje, bliskość natury i morza – to wszystko sprawi, że poczujecie się Państwo wyjątkowo.

Blisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekciePub w obiekcieKawiarnia w obiekciezabiegi SPAKort tenisowy w obiekciegrill w obiekcieplac zabawparking
PROTON KOŁOBRZEG – LOKALIZACJA
lokalizacja Kołobrzeg adres: Sułkowskiego 6, Kołobrzeg
PROTON KOŁOBRZEG – OPIS

Naszym głównym mottem jest rehabilitacja nad morzem. Nieopodal OW Proton przebiega malownicza ścieżka rowerowa R-10 oraz piękna promenada prowadząca do molo i latarni morskiej. Wieczorami zapraszamy do naszej kawiarni z pięknym tarasem i widokiem na morze.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroba psychiczna, cukrzyca, diabetologia, endokrynologia, kardiologia, narządy wydzielania wewnętrznego, onkologia, po mastektomii, pulmonologia, układ krążenia, układ oddechowy, upośledzenie umysłowe

zakwaterowanie

Ośrodek składa się z 5 budynków zlokalizowanych pośród zieleni. Łącznie dysponuje 80 pokojami standard oraz standard plus. Pokoje 1, 2, 3-os. z łazienkami, radiem, tv, większość z balkonami (pokoje 1-os. bez balkonów). Standard plus – pokoje po remoncie z nowym wyposażeniem (pawilony nr 1 i 2). W osobnym budynku znajduje się recepcja, jadalnia z kawiarnią oraz baza zabiegowa. Wifi w budynku recepcji.

wyżywienie / diety

Specjalnie dla Państwa Szef kuchni serwuje urozmaicone menu, składające się głównie z dań kuchni polskiej.

Diety: cukrzycowa, wątrobowa

rehabilitacja

Naszym gościom oferujemy szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjno – leczniczych.
Zdrowotne właściwości kołobrzeskiego mikroklimatu połączone z innowacyjnymi technikami wykorzystywanymi przez doświadczony i przeszkolony personel przywrócą energię, wprowadzą w stan rozluźnienia i wspomogą leczenie.
Z szerokiego wachlarza usług naszego działu odnowy biologicznej wybierzecie Państwo te, które najcelniej trafią w Wasze potrzeby.

Oferujemy: gimnastyka indywidualna przyrządowa, gimnastyka indywidualna wspomagana, gimnastyka zbiorowa (kręgosłupowa, kardiologiczna, oddechowa, ogólnorozwojowa), krioterapia miejscowa, jonoforeza, interdyn, diadynamik, galwanizacja, elektrostymulacja, bioptron, sollux, inhalacja solankowa, z olejkami, lekami, masaż klasyczny, kąpiel borowinowa, kąpiel solankowa w wannie, hydromasaż, okłady borowinowe, tlenoterapia indywidualna, masażer stóp.

animacje / czas wolny

Podczas pobytu gości w OW Proton zapraszamy do korzystania z bogatej oferty Odnowy Biologicznej oraz z ciekawych propozycji spędzania czasu wolnego takich jak nordic walking, wypożyczalnia rowerów, boiska sportowe, kort tenisowy, ogniska, imprezy integracyjne, wycieczki, zwiedzanie miasta.

Nasi gości mogą także korzystać z basenu zlokalizowanego 80 m od Ośrodka.


Proton Kołobrzeg pobyty rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pokojach 1,2,3 osobowych
– pakiet 20 zabiegów indywidualnych
– konsultację medyczna, opieka lekarska i pielęgniarska

Ceny: 1399 zł – 2990 zł

wybieram

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pokojach 1,2,3 osobowych
– 3 zabiegi dziennie (w dni powszednie)
– imprezy integracyjne, ogniska, wieczorki taneczne, biesiady

Ceny: 870 zł – 1860 zł

wybieram