Wydma Park Rowy

Rowy

Do wypoczynku w Rowach zachęcają piaszczyste plaże, rodzinny charakter miejscowości oraz pozytywny wpływ klimatu, sprzyjającego leczeniu górnych dróg oddechowych oraz reumatyzmu. Wieczorem obowiązkowym punktem jest spacer po oświetlonej promenadzie. W Rowach znajduje się niewielki port, w którym można nabyć rybę prosto z kutra. Dla turystów dostępne są rejsy po Bałtyku.

Oferta Obiektu PDF

Wydma Park Rowy

Obiekt położony jest w pierwszej linii brzegowej, przy samej plaży, w odległości zaledwie 50 m. od morza. Kusi swoją bliskością do morza. Otulina lasu sosnowego daje poczucie bliskości z naturą. A bezpośrednie sąsiedztwo „Zielonych płuc Pomorza” – Słowińskiego Parku Narodowego daje gwarancje czystości powietrza, które w połączeniu z wszechobecnym jodem przynosi nieocenione korzyści zdrowotne.

Blisko plażarestauracja w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekcieplac zabawgrill w obiekciesiatkówkaKort tenisowy w obiekcieparking
WYDMA PARK ROWY – LOKALIZACJA
lokalizacja Rowyadres: Wczasowa 14, 76-212 Rowy
WYDMA PARK ROWY – OPIS

O Państwa wygodę podczas pobytu zadba wykwalifikowany i zawsze uśmiechnięty personel. Jesteśmy gotowi by spełnić wszelkie życzenia i sprawić by Państwo wracali do nas każdego roku. Jednym słowem, w tym magicznym miejscu mają Państwo wszystko by zrealizować udany pobyt nad naszym polskim morzem.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

profile lecznicze / dysfunkcje

choroby psychiczne, cukrzyca, narządy ruchu (bez osób na wózkach), narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, padaczka, układ krążenia, układ oddechowy, upośledzenie umysłowe

zakwaterowanie

Wydma Park to 2 ha terenu pełnego zieleni, na którym znajdują się trzy pawilony, a w nich 126 pokoi do Państwa dyspozycji. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono biurko, pościel, balkon z widokiem na ogród, szafę i łazienkę.

wyżywienie / diety

Sercem każdego ośrodka jest kuchnia i tą maksymę w szczególności bierzemy sobie do serca. Oferujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie w serwowaniu smacznych, zdrowych i polskich dań w formie bufetu szwedzkiego.

Diety: cukrzycowa, niskotłuszczowa.

rehabilitacja

Oferujemy korzystny mikroklimat i powietrze pełne zdrowego jodu. Bezpośrednie sąsiedztwo „Zielonych płuc Pomorza” – Słowińskiego Parku Narodowego daje gwarancje czystości powietrza, które w połączeniu z wszechobecnym jodem przynosi nieocenione korzyści zdrowotne.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty zabiegowej dla grup. Leczenie i profilaktyka schorzeń w oparciu o terapię manualną, masaże i nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie obok profesjonalnego programu leczniczego, wypoczną i zregenerują Państwo siły.
– masaże
– gimnastyka
– leczenie schorzeń
– rehabilitacja

animacje / czas wolny

Niezliczone możliwości aktywnego wypoczynku. Kilometry szlaków pieszych i rowerowych piękne, szerokie plaże położone na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.


Wydma Park Rowy pobyty rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pokojach lub studiach
– wieczorek taneczny, ognisko
– wynajem rowerów i kijków trekingowych

Ceny: 2170 zł – 4030 zł

wybieram