Albatros Medical Spa Mielno

Mielno

Nadmorska miejscowość położona na Wybrzeżu Słowińskim nad północnym i zachodnim brzegu jeziora Jamno. Wielką atrakcją Mielna jest piękna, piaszczysta plaża z biegnącą wzdłuż promenadą. W Mielnie działa również przystań rybacka, z której warto wybrać się na morskie połowy. Główną ulicą Mielna jest Bolesława Chrobrego, którą dochodzimy do osiedla Unieście, spokojniejszej części miejscowości – idealnej dla rodzin z dziećmi.

Oferta Obiektu PDF

Albatros Medical Spa Mielno

Dom wczasowy Albatros Medical Spa to obiekt całoroczny, usytuowany przy głównym deptaku w Mielnie, około 150m od promenady oraz głównego wejścia na szeroką i czystą plażę. Mielno to małe miasto położone w województwie zachodniopomorskim, w środkowej części wybrzeża Morza Bałtyckiego, na piaszczystej mierzei oddzielającej jezioro Jamno od morza.

Blisko plażabasen w obiekciezabiegi SPAsauna w obiekcieSala konferencyjna w obiekcietelewizja i internetrestauracja w obiekciegrill w obiekcieplac zabawparking
ALBATROS MIELNO – LOKALIZACJA
lokalizacja Mielnoadres: Kościuszki 6-8, 76-036 Mielno
ALBATROS MIELNO – OPIS

Plaża pokryta jest czystym, drobnoziarnistym piaskiem kwarcowym – unikatowym w skali Europy. Miejscowość charakteryzuje się wyjątkowym mikroklimatem o silnych właściwościach leczniczych, z dużą ilością jodu i innych związków wzmacniających immunologicznie. Zwiększenie emisji leczniczych, naturalnych areozoli jodowych ma miejsce od jesieni do wiosny, kiedy nasilają się sztormy. Wysoki potencjał przyrodniczy, na który składa się zadbane wybrzeże oraz unikalna flora i fauna, potwierdza Błękitna Flaga przyznana kąpielisku w centralnej części Mielna.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

laryngologia, narządy ruchu, narządy wewnętrzne, padaczka, po mastektomii, rozwój psychoruchowy, układ krążenia, układ oddechowy, upośledzenie umysłowe, wady postawy,

zakwaterowanie

Albatros Medical Spa może zapewnić nocleg dla 247 osób, oferując komfortowe pokoje z łazienkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w czajnik, telewizor LCD z dostępem do kanałów polsko- i niemieckojęzycznych, telefon. Do każdego pokoju przylega balkon. Do wyboru: pokoje 1-osobowe, pokoje 2-osobowe, apartamenty 2 pokojowe, studia.

wyżywienie / diety

Oferujemy pełne wyżywienie, które obejmuje specjalne potrawy dietetyczne.

Diety:

rehabilitacja

Obszar wybrzeża Morza Bałtyckiego jest naturalnym SPA bogatym w jod, a kąpiele morskie to prawdziwa kuracja odmładzająca. Oferta zabiegów przygotowana przez naszych specjalistów w połączeniu z niebywałymi właściwościami tego terenu tworzą niezwykłą synergię. Pozwól sobie na relaks z Albatros Medical Spa.

Obiekt ten oferuje spa z krytym basenem i wanną z hydromasażem.

animacje / czas wolny

Dla naszych Gości przygotowaliśmy bogaty program atrakcji, realizowany przez naszego Animatora. Goście mogą grać w tenisa i bilard, korzystać z rozmaitych masaży lub po prostu zrelaksować się na tarasie. Na zewnątrz obiektu Goście znajdą sprzęt do grillowania.


ALBATROS MEDICAL SPA MIELNO POBYTY REHABILITACYJNE

– 14 noclegów w komfortowych pokojach
– dwa posiłki dziennie
– 20 zabiegów fizjoterapeutycznych
– dostęp do basenu, jacuzzi

Ceny: 2800 zł – 3150 zł

wybieram