Augustów Medical Spa

Augustów

Augustów – miasto w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim. To piękne Miasto królewskie założone w 1550 roku. Augustów to najważniejszy ośrodek turystyczny i wypoczynkowy na obszarze Puszczy Augustowskiej (ze stanicą wodną); słynne uzdrowisko klimatyczne. Miasto oferuje wiele atrakcji dla turystów począwszy od zabytkowych cmentarzy przez obiekty historyczne wpisane w rejestr zabytków. Można tu odpocząć ale też przy okazji poznać historię tego regionu.

Augustów Medical Spa

Augustów Medical SPA położone jest na terenie nazwanym „Zielonymi Płucami Polski”. Czyste powietrze, sosnowe lasy okalające budynek oraz bliskość jeziora Necko – nasi Goście są zachwyceni lokalizacją obiektu!

basen w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetSala konferencyjna w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekciesauna w obiekcieparkingPomoc medyczna
AUGUSTÓW MEDICAL SPA – LOKALIZACJA
lokalizacja Augustówadres: Zdrojowa 3, 5, 7. 16-300 Augustów
AUGUSTÓW MEDICAL SPA – OPIS

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny personel oraz bogaty wachlarz usług przekładają się na zadowolenie kuracjuszy oraz gości. Posiadamy nowoczesny, przeszklony basen z niespotykanym widokiem na park zdrojowy.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

zakwaterowanie

Komfortowe pokoje i apartamenty z klimatyzacją przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych posiadający nowoczesną aranżację i ergonomiczne rozwiązania zaaranżowane z myślą o najwyższym komforcie gości:

wyżywienie / diety

wyśmienite, regionalne śniadania i obiadokolacje w formie bufetu

rehabilitacja

Proponujemy Państwu program rehabilitacji realizowany przez szczegółowe badania lekarskie, konsultacje lekarzy specjalistów i ponad 50 rodzajów profesjonalnych zabiegów z zakresu:

  • hydroterapii
  • krioterapii
  • kinezyterapii
  • fizykoterapii
  • balneologii.

animacje / czas wolny

Organizowane wycieczki fakultatywne i rejsy po jeziorach.. Jednodniowe spływy kajakowe malowniczymi odcinkami rzeki Czarnej Hańczy lub Rospudy. Wycieczki rowerowe i piesze szlakami turystycznymi wraz z przewodnikiem.

Wieczorki taneczne, dyskoteki, dancingi przy muzyce na żywo lub z DJ-em. Różnorodne koncerty muzyczne, spotkania poetyckie, wieczorki karaoke, itd


AUGUSTÓW MEDICAL SPA POBYTY REHABILITACYJNE

oferty rehabilitacyjne

– 6 noclegów w klimatyzowanym pokoju
– wyśmienite, regionalne śniadania i obiadokolacje
– 18 zabiegów dobrane indywidualnie
– konsultacje lekarskie, basen, sauna, nordic walking

wybieram