Barbara Karwia

Karwia

Karwia charakteryzuje się piaszczystą i szeroką na ok. 80 metrów plażą, sosnowymi lasami oraz powietrzem bogatym w jod. Turystów przyciąga przystań morska dla rybaków oraz biegnąca wzdłuż morza ul. Wojska Polskiego – pełna sklepików, lodziarni, restauracji, kawiarni i barów. Atrakcją dla osób aktywnych będą wytyczone trasy do Nordic Walking o różnym stopniu trudności.

Oferta Obiektu PDF

Dom Wczasowy Barbara Karwia

Jeżeli chcecie odpocząć, porozmyślać w ciszy i spokoju, oderwać się od codzienności to zapraszamy do nas! Dom Wczasowy BARBARA położony jest w centrum Karwi i zaledwie 5 minut pieszo od szerokiej plaży i lasu sosnowo-świerkowego.

Blisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekciezabiegi SPAsauna w obiekcierowerygrill w obiekcieplac zabawparking
BARBARA KARWIA – LOKALIZACJA
lokalizacja karwiaadres: Kolorowa 4, 84-105 Karwia
BARBARA KARWIA – OPIS

Tutejszy klimat sprzyja długim spacerom, wycieczkom rowerowym zwłaszcza wśród pachnących sosnowych lasów. Duża zawartość jodu w powietrzu sprzyja leczeniu górnych dróg oddechowych, pomaga w leczeniu krążenia, tarczycy, nerwicy i wielu innych chorób. Warto tu wspomnieć o pięknych terenach rezerwatu przyrody: Bielawa, Rozewie, Zielone. Specyficzne warunki naturalne i powietrze o dużej zawartości jodu sprzyjają leczeniu górnych dróg oddechowych, astmy, alergii oraz osób z chorobami krążenia. Cisz, spokój, czyste powietrze, piękna plaża oraz liczne kwatery, pensjonaty, ośrodki wczasowe przyciągają tu coraz większą rzeszę turystów przez cały rok.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, choroba psychiczna, cukrzyca, dermatologia, endokrynologia, jąkanie, laryngologia, narządy ruchu z wyłączeniem osób na wózkach, narządy słuchu, narządy wzroku, narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, onkologia, padaczka, po mastektomii, reumatologia, schorzenia kręgosłupa, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, zaburzenia głosu i mowy

zakwaterowanie

Oferujemy Państwu pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe, a także apartamenty dla 2 – 4 osób.

W pokojach znajduje się łazienka z prysznicem oraz TV LED, lodówka, czajnik bezprzewodowy i zestaw do parzenia kawy/herbaty. W każdym pokoju jest sprzęt plażowy (parawan, leżak, koc plażowy).

wyżywienie / diety

W ramach pobytu oferujemy trzy posiłki dziennie serwowane do stolików.

Diety: cukrzycowa, niskotłuszczowa, wegetariańska.

rehabilitacja

Realizowane zabiegi: Prądy diadynamiczne, Prądy impulsowe, Prądy jonizacyjne, Prądy interferencyjne, Prądy Kotz’a i prądy impulsowe TENS (symetryczny i asymetryczny), Elektrostymulacja, Ultradźwięki, Lampa bioptron, Lampa solux, Lampa solaris, Masaż klasyczny, Masaż limfatyczny, Laser, Ugul – kinezyterapia.

animacje / czas wolny

Pobyt Państwa umilamy wieczorkami tanecznymi, ogniskiem z pieczeniem kiełbasek oraz wycieczką fakultatywną (płatne przez uczestników): do Helu, po Ziemi Puckiej lub do Gdańska.

W ośrodku: bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu w całym obiekcie Sala kominkowa Plac zabaw dla dzieci Ping-pong, piłkarzyki, bilard.


BARBARA KARWIA POBYTY REHABILITACYJNE

oferty rehabilitacyjne

– zakwaterowanie w pokojach 2 , 3 os.
– trzy posiłki dziennie
– po 2 zabiegi dziennie + gimnastyka
– wieczorek taneczny, ognisko

Ceny: 2500 zł – 3720 zł

wybieram

– zakwaterowanie w pokojach 2 , 3 os.
– trzy posiłki dziennie
– po 2 zabiegi dziennie + gimnastyka
– Wigilia, Sylwester

Ceny: 3500 zł

wybieram