Broch Ustka

Ustka

Miasto położone u ujścia rzeki Słupi, 150 km na zachód od stolicy województwa – Gdańska i 18 km na północ od Słupska. Ustka od lat uważana jest za jedno z najbardziej popularnych miejsc letniego wypoczynku i nazywana „Perłą Bałtyku”. Pachnie tutaj wakacjami, słońcem i rozgrzaną plażą. Przepiękna starówka, promenada nadmorska i piaszczyste plaże przyciągają rokrocznie tysiące turystów. Poza sezonem to rehabilitacja i odnowa dla zapracowanych i przemęczonych.

Oferta Obiektu PDF

Dom Wczasowy Broch

Ośrodek znajduje się we wschodniej części Ustki, cichej, spokojnej dzielnicy willowej w otoczeniu lasów, w odległości niecałych 2 kilometrów od plaży.

telewizja i internetrestauracja w obiekciezabiegi SPAgrill w obiekcierowerysiłownia w obiekcieparking
BROCH USTKA – LOKALIZACJA
lokalizacja Ustkaadres: Kochanowskiego 6, 76-270 Ustka
BROCH USTKA – OPIS

Obiekt znakomicie nadaje się do przyjęcia grup zorganizowanych. Przyjmujemy grupy do 30 osób. Oferujemy przywóz i dowóz osób z dworca w Ustce do ośrodka oraz przywóz i dowóz codziennie na plażę.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroby psychiczne, cukrzyca, narządy ruchu (z wyłączeniem wózków), narządy słuchu, narządy wydzielania wewnętrznego, narządy wzroku, padaczka, po mastektomii, reumatologia, układ krążenia, układ oddechowy, upośledzenie umysłowe.

zakwaterowanie

Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV.

Budynek 3-kondygnacyjny, wejście do budynku z holu. Na każdym piętrze znajdują się sale telewizyjne. Parking na terenie posesji.

wyżywienie / diety

wyżywienie 3 razy dziennie – śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego. Możliwość realizacji indywidualnych diet.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa.

rehabilitacja

Wykonujemy następujące zabiegi: kinezyterapia, masaż leczniczy, drenaż limfatyczny, ultradźwięki, elektroterapia, światłolecznictwo, hydroterapia, inhalacje, okłady borowinowe w oddalonych o 100 m gabinetach można dodatkowo skorzystać ze specjalistycznych zabiegów.

animacje / czas wolny

Program animacji: m.in. grillowanie, wieczorki taneczno-integracyjne. Do dyspozycji Gości WIFI, sprzęt rekreacyjny (paletki, kije do Nordic Walking, rowery), sprzęt plażowy.


BROCH USTKA POBYTY REHABILITACYJNE

oferty rehabilitacyjne

– 14 noclegów w pokojach 2, 3, 4 os.
– 3 posiłki dziennie
– po 2 zabiegi dziennie
– wieczorki taneczne, gillowanie

Ceny: 2300 zł – 2800 zł

wybieram

Broch Ustka pobyty turnusy rehabilitacyjne