Bursztyn Jantar

Jantar

Nadmorska miejscowość wypoczynkowa w gminie Stegna na Mierzei Wiślanej, której nazwa oznacza po prostu bursztyn. Rokrocznie, w wakacje odbywają się tu Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Tutejsza plaża jest jedną z najszerszych na polskim wybrzeżu – latem strzeżona przez ratowników. Przez cały rok spotkamy tutaj kolorowe łodzie rybackie. Miejscowość położona jest na szlaku Żuławskiej Kolei Dojazdowej.

Oferta Obiektu PDF

Bursztyn Jantar

Ośrodek rehabilitacyjno-wczasowy Bursztyn jest wyjątkowym miejscem położonym w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji na Mierzei Wiślanej – blisko iglasto-liściastego lasu oraz morza. Przyjazne otoczenie i spokojne położenie sprzyjają odpoczynkowi i relaksowi, o które podczas wakacyjnego sezonu nie jest tak łatwo w innych miejscach.

basen w obiekcieBlisko plażarestauracja w obiekcietelewizja i internetprzyjazny niepełnosprawnymzabiegi SPAsiłownia w obiekcieplac zabawboisko do piłki nożnejsiatkówka
BURSZTYN JANTAR – LOKALIZACJA
lokalizacja Jantar adres: Gdańska 4, 82-103 Jantar
BURSZTYN JANTAR – OPIS

Bursztyn w Jantarze to miejsce specjalne, w którym każdy może wypocząć, zregenerować się i nabrać sił. Od wielu lat organizujemy wczasy i wypoczynek grupom, rodzinom oraz pojedynczym osobom – w tym również seniorom. Wyjazd do naszego ośrodka to najlepsza okazja, by odpocząć od zgiełku miasta i problemów codziennego dnia.

DOSTĘPNOŚĆ: 15 kwietnia – 10 czerwca

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroby psychiczne, celiakia, cukrzyca, dermatologia, endokrynologia, hemofilia, jąkanie, laryngologia, narządy ruchu, narządy słuchu, narządy wzroku, neurologia, onkologia, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, układ krwiotwórczy, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady postawy, inne

zakwaterowanie

Ośrodek Bursztyn to wspaniale zagospodarowany kompleks 3 budynków murowanych, 17 domków oraz 10 apartamentów w drewnianym pawilonie
Komfortowe drewniane domki
Każdy ma 50m2, dwie sypialnie 3-osobowe i pokój dzienny z trzema miejscami noclegowymi.
Komfortowe Pokoje w Pawilonie Drewnianym
W pawilonie drewnianym znajdują się apartamenty z dwiema sypialniami 3-osobowymi, pokojem dziennym z dwoma miejscami noclegowymi oraz przestronnymi balkonami. Pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny i TV.

wyżywienie / diety

Zapraszamy na pyszne obiady, gdzie każdego dnia serwujemy inne menu przygotowane przez naszego szefa kuchni.
Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy Bursztyn w Jantarze posiada bogatą ofertę rehabilitacyjno-zabiegową. Możemy pochwalić się ważnymi certyfikatami, które uprawniają nas do organizowania turnusów rehabilitacyjnych oraz przyjmowania osób na tego typu wyjazdy dofinansowane ze środków PFRON dla niepełnosprawnych. Oferowane przez nas zabiegi sprawią, że pobyt w Bursztynie będzie wspaniałym wypoczynkiem i chwilą relaksu, połączoną ze starannie dobranymi zabiegami rehabilitacyjnymi poprawiającymi zdrowie.
Wszystkie zabiegi rehabilitacyjne poprzedzone są specjalistyczną konsultacją i doborem odpowiedniego planu. W naszej bogatej ofercie zabiegów fizykoterapeutycznych znajduje się między innymi kojący masaż na łóżku POWER SLIM MEDICO.

animacje / czas wolny

Na terenie ośrodka znajdują się: basen, bilard, siłownia.

Dodatkowo polecamy nasze zaplecze rekreacyjno-sportowe: na parterze sala 250m2 do zajęć rekreacyjno-sportowych (taniec, gimnastyka, sztuki walki, dyskoteki) oraz wyświetlania filmów i programów na projektorze; na I piętrze sala komputerowa oraz świetlica 150m2.


BURSZTYN JANTAR POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie
– wyżywienie (3 posiłki dziennie)
– 2 zabiegi rehabilitacyjne dziennie
– basen, siłownia, zaplecza sportowo-rekreacyjnego

Ceny: 2400 zł

wybieram

telefon pobyty rehabilitacyjne