Bursztynowe Wzgórza Sianożęty

Sianożęty

Sianożęty to niewielka wieś z naturalnym kąpieliskiem morskim położona nad Morzem Bałtyckim. Wyróżnia się przepięknym krajobrazem bogatym w różnorodne rodzaje drzew oraz nietuzinkowych roślin. Oferuje wiele możliwości wakacyjnych.

Bursztynowe Wzgórza Sianożęty

Nasz resort położony jest blisko morza, w urokliwej i spokojnej miejscowości Sianożęty łączącym się z Ustroniem Morskim, niedaleko Kołobrzegu.

Blisko plażarestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetsauna w obiekciezabiegi SPAplac zabawprzyjazny niepełnosprawnymparking
BURSZTYNOWE WZGÓRZA SIANOŻĘTY – LOKALIZACJA
lokalizacja Kołobrzegadres: Wschodnia 4, 78-111 Ustronie Morskie, Sianożęty
BURSZTYNOWE WZGÓRZA SIANOŻĘTY – OPIS

Organizujemy zarówno pobyty nad Bałtykiem dla rodzin z dziećmi jaki i wczasy zdrowotne nad morzem oraz turnusy rehabilitacyjne nad morzem. U nas zrealizujesz aktywny wypoczynek nad morzem.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, celiakia, choroba psychiczna, choroby wątroby, cukrzyca, depresja, dermatologia, diety eliminacyjne, endokrynologia, hemofilia, jąkanie, laryngologia, metabolizm, narządy ruchu (dla osób poruszających się na wózkach / z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach), narządy słuchu, narządy wzroku, narządy wydzielania wewnętrznego, nerwice, neurologia, onkologia, otyłość, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, układ immunologiczny, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, zapalenie trzustki, zespół Downa

zakwaterowanie

W ofercie naszego resortu znajdują się pokoje 2-osobowe, pokoje 3-osobowe oraz 4-osobowe apartamenty familijne, idealne na rodzinne noclegi blisko morza. Posiadamy także 2 i 3-osobowe domki letniskowe z łazienkami. Istnieje również możliwość dostawienia łóżeczka dla dzieci. Dzieci poniżej 3 roku życia, poza sezonem nie płacą za pobyt. W każdym pokoju znajduje się łazienka. Na wyposażeniu dostępny jest telewizor, lodówka, czajnik elektryczny, kubki, suszarka do włosów i ręczniki. W apartamentach do dyspozycji naszych gości jest również sejf.

wyżywienie / diety

Pyszna, zdrowa kuchnia

rehabilitacja

Rehabilitacja nad morzem w Resorcie Bursztynowe Wzgórze to doskonała propozycja zarówno dla gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych korzystających z dofinansowania. Wśród oferowanych przez nas zabiegów rehabilitacyjnych warto wymienić chociażby: masaże lecznicze, laseroterapię, magnetoterapię, galwanizację, diadynamik, jonoforezę, światłolecznictwo, gimnastykę ogólnorozwojową i korekcyjną oraz inhalacje aparaturą ultradźwiękową.

animacje / czas wolny

Na terenie Resortu:
– Wypożyczalnia kijków nordic walking.
– Tenis stołowy, piłkarzyki.
– Sala zabaw, place zabaw.
– Boisko do siatkówki i miejsce do gry w kosza.
– Altanki rekreacyjne.
– Wydzielone miejsce na ognisko i grill.
– Wieczorki tematyczne.
– Animacje dla dzieci.
– Ogniska z kiełbaskami.

Wszystkie imprezy, wieczorki, animacje odbywają się wg programu Resortu.

BURSZTYNOWE WZGÓRZA SIANOŻĘTY POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie w pokojach lub domkach
– 3 posiłki dziennie
– 2 zabiegi dziennie w dni robocze
wejście do Aquaparku Helios

Ceny: 2561 zł – 3809 zł

wybieram