Fala Stegna

Stegna

Nadmorskie letnisko położone na Żuławach Wiślanych, nad Zatoką Gdańską. Wieś z przystanią morską dla rybaków i kąpieliskiem morskim dla turystów i kuracjuszy. Co roku w zabytkowym kościele odbywa się Międzynarodowy Festiwal Organowy. W Stegnie znajduje się przystanek Żuławskiej Kolei Dojazdowej. Można stąd dojechać w odkrytych wagonach do Nowego Dworu Gdańskiego, Sztutowa lub Mikoszewa.

Oferta Obiektu PDF

Sanatorium Fala Stegna

Sanatorium Fala położone jest na skraju lasu w odległości 1000 m od morza. Bliskość lasu oraz rozległy zielony teren wokół sanatorium sprzyja czynnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Romantyczny krajobraz , bogaty w historię i legendę tworzy wspaniałe szlaki , zachęcające do wędrówek.

basen w obiekcieBlisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcieprzyjazny niepełnosprawnymwinda w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekciesauna w obiekcie
FALA STEGNA – LOKALIZACJA
lokalizacja Stegna adres: Grunwaldzka 20, 82-103 Stegna
FALA STEGNA – OPIS

Na terenie naszego obiektu są usytuowane Tężnie solankowe z tarasem widokowym. Naturalna solanka spływająca po gałęziach tarniny wytwarza aerozol , który wzbogaca powietrze w jod, wapń, magnez i szereg innych dobroczynnych dla organizmu mikroelementów. Solanka spływająca po gałęziach tarniny to woda chlorowo-sodowa, jodkowa z ujęć wody w Ciechocinku.

DOSTĘPNOŚĆ: OBIEKT CAŁOROCZNY

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroby psychiczne, celiakia, cukrzyca, dermatologia, endokrynologia, hemofilia, jąkanie, laryngologia, narządy ruchu, neurologia, onkologia, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, układ krwiotwórczy, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady postawy, inne

zakwaterowanie

Oferujemy zakwaterowanie w dwóch budynkach murowanych trzykondygnacyjnych , w pokojach 2,3 osobowych. Wszystkie posiadają balkon, pełen węzeł sanitarny, TV, czajnik, lodówkę, telefon.

Sanatorium przystosowane jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach. Posiadamy windy i podjazdy dla osób niepełnosprawnych.

wyżywienie / diety

Bazując na świeżych produktach serwujemy pyszne domowe obiady. Staramy się, aby nasza kuchnia była doskonałą kuchnią polską. Posiłki, które przygotowujemy są dokładnie zbilansowane przez naszych dietetyków.
Wyżywienie : 3 x dziennie – obiady serwowane , śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego.
Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

W naszym ośrodku znajdziecie Państwo nowoczesną i najlepiej wyposażoną bazę rehabilitacyjna na Mierzei Wiślanej. Oferujemy bogaty wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych z zakresu :

  • Kinezyterapii
  • Hydroterapii
  • Fizykoterapii
  • Masażu

Zaopiekuje się Państwem wysokokwalifikowany zespół kadry rehabilitacyjnej. Zapewniamy opiekę medyczną, (lekarza, pielęgniarkę całodobowo). Wykonujemy również badania : echo serca, próby wysiłkowe kardiologiczne ,EKG, USG Dopplera, treningi interwałowe, spirometria, poziom cukru. Występuje u nas również możliwość konsultacji z lekarzem kardiologiem, ortopedą, pulmonologiem, internistą.

animacje / czas wolny

Do dyspozycji gości oddajemy : teren ognisko i grilla, salę dyskotekową, kawiarnię, bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi, Sauna Fińska, Sauna Infrared, Kryty basen 25m, ,Zewnętrzne tężnie solankowe z tarasem widokowym, Zewnętrzny zespół urządzeń do ćwiczeń siłowych, Termalny zewnętrzny basen 25m² z podgrzewaną wodą (35-37 °C).


FALA STEGNA POBYTY REHABILITACYJNE

– Zakwaterowanie w pokojach 2,3-osobowych
– Wyżywienie 3 x dziennie
– 3 zabiegi dziennie w dni robocze
– basen, 2 wieczorki taneczne, ognisko

Ceny: 2790 zł – 3890 zł

wybieram

– Zakwaterowanie w pokojach 2,3-osobowych
– Wyżywienie 3 x dziennie
– 3 zabiegi dziennie w dni robocze
– basen, wieczorek taneczny

Ceny: 1600 zł – 2240 zł

wybieram

telefon pobyty rehabilitacyjne