Fama-Sta Mrzeżyno

Mrzeżyno

Miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim u ujścia rzeki Regi, 15 km na zachód od Kołobrzegu. Główne atrakcje miasteczka to czyste szerokie plaże ze strzeżonym kąpieliskiem i port położony u ujścia rzeki. Natomiast sama Rega oraz jezioro Resko Przymorskie to przestrzeń sportów wodnych i wędkarstwa.

Oferta Obiektu PDF

Fama-Sta Mrzeżyno

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy FAMA-STA położony jest w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno w woj. zachodniopomorskim. Ośrodek położony jest przy głównej ulicy miejscowości w odległości ok. 350 metrów od plaży. Teren ośrodka to blisko 5 hektarów zagospodarowanego terenu.

Blisko plażabasen w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekcieprzyjazny niepełnosprawnymgrill w obiekciewinda w obiekcie
FAMA-STA MRZEŻYNO – LOKALIZACJA
lokalizacja mrzeżynoadres: Kołobrzeska 32, 72-330 Mrzeżyno
FAMA-STA MRZEŻYNO – OPIS

Znajdziecie tu Państwo nie tylko budynki hotelowe, ale również bogate zaplecze sportowo – rekreacyjne, w skład którego wchodzi zespół boisk sportowych, siłownia zewnętrzna, basen odkryty z brodzikiem dla najmłodszych, plac ogniskowy z zadaszeniem oraz mnóstwo zieleni, a także kawałek lasu.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroby psychiczne, cukrzyca, narządy ruchu (dla osób poruszajacych się na wózkach i bez wózków), narządy słuchu, narządy wydzielania wewnętrznego, padaczka, neurologia, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, zaburzenia głosu i mowy

zakwaterowanie

Główna część ośrodka to dwa połączone czterokondygnacyjne pawilony hotelowe (A i B). W pokojach telewizor, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy – parawan, leżak, koc plażowy; ręczniki, WINDA,

Część pokoi na parterze Pawilonu B jest przystosowana do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W pawilonie A i B dostęp na piętra możliwy jest windą.

wyżywienie / diety

3 posiłki dziennie + podwieczorek wydawany przy obiedzie, śniadania i kolacje w formie bufetu, 

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska.

rehabilitacja

Posiadamy nowoczesną, urozmaiconą bazę rehabilitacyjną do fizykoterapii, kinezyterapii i hydroterapii. W skład sprzętu rehabilitacyjnego wchodzą: aparat do masażu uciskowego BOA (kurtka i spodnie), elektroterapia (prądy TENS), ultradźwięki, wanna do hydromasażu, wanna do masażu kończyn górnych, wanna do masażu kończyn dolnych, aparat do aquavibronu, fotele terapeutyczny i materace do masażu, system rezonansu magnetycznego, aparat do krioterapii i do naświetlań – sollux, solaris, laser terapeutyczny, stymat, pulsotronic i magnetronic.

Wszystkie zabiegi prowadzone są według wskazań lekarza w zależności od rodzaju schorzeń. Dla każdego uczestnika turnusu rehabilitacyjnego przewidziane są 2 zabiegi dziennie.

animacje / czas wolny

Program KO, w tym: wieczorki taneczne przy muzyce na żywo i przy muzyce mechanicznej, ognisko z pieczeniem kiełbasek, karaoke, biesiadowanie.

możliwość bezpłatnego korzystania z:
– basenu odkrytego podgrzewanego* w okresie czerwiec – pierwsza połowa września,
– siłowni zewnętrznej,
– kawiarni, sal telewizyjnych
– biblioteczki,
– sali fitness,
– boiska sportowych,
– placów zabaw.


FAMA-STA MRZEŻYNO POBYTY REHABILITACYJNE

oferty rehabilitacyjne

– zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych
– pełne wyżywienie
– pakiet zabiegów i opieka medyczna
– letni basen, wieczorki taneczne, pakiet animacji

Ceny: 2760 zł – 3690 zł

wybieram