Filarówka Piwniczna

Piwniczna

Malownicze uzdrowiskowe miasto w województwie małopolskim w bliskiej odległości od granicy ze Słowacją. Lokalne wody są uznawane jako lecznicze przy chorobach układu oddechowego, nadciśnienia, reumatyzmu. Piwniczna Zdrój latem zachęca dużą ilością tras turystycznych dla pieszych, rowerzystów, a zimą można skorzystać ze stoków narciarskich.

Oferta Obiektu PDF

OW Filarówka Piwniczna

Zapraszamy Państwa do ośrodka wypoczynkowego Filarówka w Piwnicznej Zdrój, położonego w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Beskidu Sądeckiego. Uzdrowiskowy mikroklimat, relaksująca bliskość lasów i gór, źródlana, krystalicznie czysta woda, pozwolą Państwu oderwać się od codziennych spraw i spędzić w naszym ośrodku czas zdrowo i przyjemnie.

basen w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsauna w obiekcieparkinggrill w obiekciesiatkówkablisko stok narciarski
FILARÓWKA PIWNICZNA ZDRÓJ – LOKALIZACJA
lokalizacja piwniczna zdrójadres: Borownice 5, 33-350 Piwniczna Zdrój
FILARÓWKA PIWNICZNA ZDRÓJ – OPIS

Obiekt murowany z dużym terenem zielonym, na którym zlokalizowane są: boisko, miejsce do leżakowania, miejsce do grillowania i na ognisko, plac zabaw dla dzieci, basen odkryty. Dzięki wykwalifikowanej kadrze obiekt gwarantuje realizację diet. Do dyspozycji gości są cztery sale. W obiekcie jest dobrze wyposażona sala do ćwiczeń ruchowo-siłowych, sala do realizacji zajęć kulturalno-oswiatowych, duża sala dyskotekowa oraz zaplecze rekreacyjno wypoczynkowe. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się sauna mokra na 8-10 osób oraz odkryty basen rehabilitacyjny.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroby psychiczne, neurologia, padaczka, po mastektomii, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, upośledzenie umysłowe

zakwaterowanie

Obiekt to kompleks trzech budynków trzy- i dwukondygnacyjnych (budynek główny – trzy kondygnacje, budynek z jadalnią – dwie kondygnacje, budynek „willa” – trzy kondygnacje), całoroczny; dysponujący 120 miejscami noclegowymi. Oferuje pokoje:
– pokoje z łazienkami dla 1, 2, 3 lub 4 osób
– pokoje rodzinne: studio 2+2, studio 2+3

wyżywienie / diety

Pełne wyżywienie – śniadania, obiady, kolacje.

Diety: cukrzycowa, niskotłuszczowa, wegetariańska.

rehabilitacja

Szeroka gama zabiegów rehabilitacyjnych.

animacje / czas wolny

Do dyspozycji naszych gości oddajemy:
– jadalnie
– kawiarnię z bilardem
– świetlicę (sprzęt dyskotekowy, stół ping-pong)
– basen letni
– boisko do siatkówki i kosza
– plac zabaw dla dzieci
– zadaszone miejsce na ognisko


FILARÓWKA PIWNICZNA POBYTY REHABILITACYJNE
– nocleg w pokojach 2 osobowych
– specjalne wyżywienie 3 dziennie
– badania
– codzienna gimnastyka i spacer

Ceny: 2880 zł

wybieram