Geovita Dąbki

Dąbki

Dąbki to urokliwa wieś uzdrowiskowa, położona na Wybrzeżu Słowińskim nad Morzem Bałtyckim oraz nad brzegiem jeziora Bukowo w bliskiej odległości ok. 7km od Darłowa. Dąbki są miejscowością sanatoryjno-wczasową o statusie uzdrowiska, w okresie letnim gości tu wielu miłośników morza. Czysta, piaszczysta i szeroka plaża w Dąbkach zachęca do korzystania z morskich kąpieli. Plażę łączy z miejscowością pas niskich wydm a wzdłuż brzegu morskiego ciągnie się leśna promenada. W Dąbkach na plaży cumują kutry rybackie, skąd w sezonie od tamtejszych rybaków można kupić świeżo złowione ryby.

Geovita Dąbki

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach, położone 100 m od morza i 650 m od Jeziora Bukowo, jest idealnym miejscem zarówno na dłuższe pobyty i rodzinne wakacje, jak i na krótkie, weekendowe wypady. Lokalizacja sprawia, że Goście mogą w pełni korzystać z benefitów nadmorskiego mikroklimatu, co w połączeniu z zabiegami Morskiego Instytutu SPA & Wellness oraz odnowy biologicznej pozwala na pełną regenerację sił.

basen w obiekcieBlisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekciesauna w obiekcieparkingplac zabaw
GEOVITA DĄBKI – LOKALIZACJA
lokalizacja Darłowoadres: Letniskowa 4, 76-156 Dąbki
GEOVITA DĄBKI – OPIS

Oferujemy również możliwość organizacji szkoleń, seminariów, konferencji, spotkań biznesowych oraz uroczystości rodzinnych i firmowych.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

narządy ruchu (dla osób poruszających się na wózkach / z wyłączeniem osób na wózkach), narządy wydzielania wewnętrznego, układ krążenia, układ oddechowy.

zakwaterowanie

Do dyspozycji Gości oddajemy 195 miejsc noclegowych, w 1-,2- i 3-osobowych pokojach oraz 4-osobowych apartamentów. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, lodówkę, TV, radio, telefon, dostęp do Internetu oraz sprzęt plażowy. Obiekt jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych: podjazdy, poręcze, windy, uchwyty.

wyżywienie / diety

śniadanie + kolacja bufet szwedzki, obiad serwowany do stolika

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Baza zabiegowa:
– Fizykoterapia: elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, ultradźwięki, lampa Sollux,
– Aerozoloterapia: inhalacje
– Termoterapia: krioterapia miejscowa, okłady borowinowe miejscowe, sauna
– Kinezyterapia: ćwiczenia na siłowni i sali gimnastycznej
– Hydroterapia: kąpiele perełkowe, masaż wirowy kończyn górnych, masaż wirowy kończyn dolnych
– Masaże: lecznicze, masaż na fotelu terapeutycznym, materac wibracyjny.

animacje / czas wolny

Każdy z naszych Gości znajdzie u nas interesujące dla siebie atrakcje. Oprócz kortu tenisowego, boisk sportowych i placu zabaw dla dzieci, Goście mogą skorzystać z usług Morskiego Instytutu SPA & Wellness, a także Zakładu Przyrodoleczniczego z basenem, siłownią i sauną.

GEOVITA DĄBKI POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– wyżywienie 3 x dziennie
– 2 zabiegi dziennie w dni robocze
basen, jacuzzi, sauny

Ceny: 2660 zł – 3553 zł

wybieram

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– wyżywienie 3 x dziennie
– 2 zabiegi dziennie w dni robocze
basen, jacuzzi, sauny

Ceny: 2660 zł – 3553 zł

wybieram