Geovita Dźwirzyno

Dźwirzyno

Malownicza wieś, nad morzem Bałtyckim położona w woj. Zachodniopomorskim. Dostępność morzem i jeziora Resko Przymorskie sprawia, że oprócz wypoczynku na plaży istnieje możliwość wędkowania i uprawiania sportów wodnych. Dźwirzyno ma bogatą bazę wypoczynkowo-turystyczną. Znajduje się tutaj szereg ośrodków wypoczynkowych, kwater prywatnych, kempingów i hoteli wszystko to sprawia, że jest to idealne miejsce na zdrowy wypoczynek..

Geovita Dźwirzyno

Ośrodek szkoleniowo – wypoczynkowy Geovita w Dźwirzynie, usytuowany jest w doskonałej lokalizacji – 200 m od morza oraz 1500 m od jeziora. Dzięki swojemu położeniu, a także wspaniałemu otoczeniu przyrodniczemu, nasz ośrodek jest doskonałym miejscem dla wypoczynku dla każdego.

basen w obiekcieBlisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekciesauna w obiekcieparkingplac zabaw
GEOVITA DŹWIRZYNO – LOKALIZACJA
lokalizacja Dźwirzyno adres: Wyzwolenia 27, 
78-131 Dźwirzyno
GEOVITA DŹWIRZYNO – OPIS

Połączenie doskonałych warunków naturalnych, panujących tutaj cały rok, mikroklimatu oraz bogatego programu odnowy biologicznej sprawia, że szczególnie osoby ze schorzeniami układu oddechowego, ruchu i krążenia mogą tu w pełni zregenerować swoje siły.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

BRAK MOŻLIWOŚCI DOFINANSOWANIA PFRON

zakwaterowanie

Swoim gościom oferujemy 197 miejsc w pokojach 2-osobowych, studiach lub w apartamentach. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, telewizję satelitarna, telefon, sprzęt plażowy. Pokoje od strony południowej posiadają również balkony.

wyżywienie / diety

Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane, specjalnie dla naszych Gości istnieje możliwość wyboru diety.

Diety: lekkostrawna, wegetariańska

rehabilitacja

Nasz ośrodek posiada bogatą bazę odnowy biologicznej: basen rekreacyjny, zabiegi takie jak: fizykoterapia (terapia prądami interferyncyjnymi, pole magnetyczne (diadynamik, ultradźwięki, jonofereza, laseroterapia, lampa Sollux, lampa dermatologiczna UV), aerozoloterapia (inhalacje solankowe, inhalacje ultradźwiękowe), termoterapia (krioterapia częściowa), okłady borowinowe (częściowe), kinezyterapia (gimnastyka grupowa, gimnastyka w basenie), hydroterapia (hydromasaż, kąpiele perełkowe, kąpiele solankowe, kąpiele w ekstrakcie borowinowym, masaż podwodny kończyn dolnych (wirowych), masaż podwodny kończyn górnych (wirowy) a także masaże lecznicze.

animacje / czas wolny

Do dyspozycji Gości jest bezprzewodowy Internet (w określonych strefach), a także sala restauracyjna na 130 miejsc, kawiarnia oraz pawilon grillowy. W obiekcie znajduje się kompleks 6 sal konferencyjnych. Sale szkoleniowe wyposażone są m.in. w rzutnik multimedialny, rzutnik folii, ekran, tablica flip-chart, sprzęt audio-wideo. Najmłodsi goście również nie będą się nudzić – w obiekcie znajduje się plac zabaw, a także animacje dla rodzin z dziećmi.

GEOVITA DŹWIRZYNO POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– wyżywienie 3 x dziennie
– 2 zabiegi dziennie w dni robocze
basen, jacuzzi, sauny

Ceny: 2387 zł – 2520 zł

wybieram