Geovita Krynica-Zdrój

Krynica Zdrój

To urokliwe miasto w woj. Małopolskim, położone w Beskidzie Sądeckim w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Krynicę otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej, Jasiennika. Krynica jest miejscowością uzdrowiskową a pierwsze wzmianki o leczniczych właściwościach krynickich źródeł znajdują się w dziele księdza Gabriela Rzączyńskiego wydanym w pierwszej poł. XVIII w. Leczy się tu choroby układu trawiennego i moczowego, układu krążenia i przemiany materii. W mieście znajdują się sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, a także odwierty, pijalnie i rozlewnie wód mineralnych i leczniczych. Zdrowo i atrakcyjnie można tu spędzić wolny czas.

Geovita Krynica Zdrój

Ośrodek Geovita w Krynicy-Zdroju, leżący w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego, jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks. W ekskluzywnych wnętrzach Instytutu SPA & Wellness można odzyskać spokój i wewnętrzną harmonię, warto również skorzystać z bogatego programu zabiegów odnowy biologicznej.

basen w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsauna w obiekciesiłownia w obiekcieSala konferencyjna w obiekcieplac zabawparking
GEOVITA KRYNICA ZDRÓJ – LOKALIZACJA
lokalizacja Krynica Zdrójadres: Leśna 15, 33-380 Krynica-Zdrój
GEOVITA KRYNICA ZDRÓJ – OPIS

Gwarantujemy regenerację sił oraz zdrowy wypoczynek. Na miejscu czeka na Państwa bogata baza zabiegowa i rekreacyjna dla zdrowia i relaksu.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, choroba psychiczna, choroby wątroby, cukrzyca, dermatologia, laryngologia, mózgowe porażenie dziecięce, narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, padaczka, po mastektomii, reumatologia, rozwój psychoruchowy, schorzenia kręgosłupa, skolioza, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady postawy, zapalenie trzustki,

zakwaterowanie

W ośrodku znajdują się 1-,2- oraz 3-osobowe pokoje oraz apartamenty (łącznie 128 miejsc), wyposażone w łazienki, telewizję satelitarną, radio, telefon, lodówkę, leżaki i balkon (pokoje do III piętra), a także bezprzewodowy Internet.

wyżywienie / diety

Śniadania w formie bufetu, obiady, obiadokolacje i kolacje serwowane z możliwością wyboru diet

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska, eliminacyjna

rehabilitacja

Geovita Krynica-Zdrój posiada bardzo bogatą bazę odnowy biologicznej oraz instytut SPA & Wellness. Dostępne usługi bazy odnowy biologicznej to m.in. fizykoterapia (krioterapia miejscowa, diadynamik, interdyn, ultradźwięki, jonofereza, lampa kwarcowa, lampa Solux, lampa Bioptron, laser, aquavibron, tera plus), hydroterapia (bicze szkockie, hydromasaż z ozonem), aerozoloterapia (inhalacje, inhalacje z lekami), termoterapia (okłady żelowe), kinezyterapia, fotel masujący, a w Instytucie SPA & Wellness salon kosmetyczny, zabiegi na twarz i ciało, gabinet masażu: masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi, masaże relaksacyjne, lecznicze i pielęgnacyjne, zabiegi w kapsule NeoQui, prysznic Vichy, manicure, pedicure oraz sala relaksu.

animacje / czas wolny

W okolicy znajduje się wiele kompleksów narciarskich, m.in. Słotwiny – 4 km, Jaworzyna Krynicka – 8 km, Wierchomla – 40 km, Szczawnik – 17,5 km, Dwie Doliny Szczawnik-Wierchomla – 17,5 km

Dla naszych Gości:
– basen rekreacyjny
– kawiarnia, sala kominkowa
– sala bilardowa
– pokój zabaw dla dzieci

GEOVITA KRYNICA ZDRÓJ POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie
– 20 zabiegów leczniczych
– 10 gimnastyk w basenie
– zajęcia kulturalno-rozrywkowe

Ceny: 2800 zł – 3430 zł

wybieram

– zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie
– 20 zabiegów leczniczych
– 10 gimnastyk w basenie
– zajęcia kulturalno-rozrywkowe

Ceny: 2800 zł – 3430 zł

wybieram