Geovita Złockie Muszyna

Muszyna

Muszyna to urokliwe miasto położone na wysokości około 450 m n.p.m, w dolinie rzeki Poprad i dwóch jej dopływów: potoków Szczawnik i Muszynka. Uzdrowisko muszyńskie oferuje turystom możliwość pobytu w sanatoriach, zakładach przyrodoleczniczych, pensjonatach i licznych domach wypoczynkowych. Niewątpliwą atrakcją jest możliwość bezpłatnego korzystania z ogólnodostępnych pijalni wód mineralnych oraz z sezonowych punktów czerpalnych wód mineralnych. W dzielnicy uzdrowiskowej Zapopradzie znajduje się Park Zdrojowy z Ogrodami Sensorycznymi.

Geovita Złockie Muszyna

Ośrodek Geovita w Złockiem usytuowany jest w malowniczej części Złockiego, tuż na skraju części uzdrowiskowej. Na rozległym i starannie zaprojektowanym terenie znajdziemy między innymi obiekty służące do odnowy biologicznej, korty tenisowe i okazały kryty basen. Bliskość szlaków turystycznych i kompleksu narciarskiego sprawia, że GEOVITA to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Ośrodek dysponuje również profesjonalnym zapleczem konferencyjnym.

basen w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsauna w obiekciesiłownia w obiekcieparkingplac zabawSala konferencyjna w obiekcie
GEOVITA MUSZYNA – LOKALIZACJA
lokalizacja Krynica Zdrójadres: Złockie 80, 33-370 Muszyna
GEOVITA MUSZYNA – OPIS

Zapraszamy na wypoczynek do Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem, położonego w popularnej miejscowości uzdrowiskowej Muszyna.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, całościowe zaburzenia rozwojowe, celiakia, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroba psychiczna, choroby wątroby, cukrzyca, depresja, dermatologia, endokrynologia, głuchoniewidomi, hemofilia, immunologia, jąkanie, laryngologia, metabolizm, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu (dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich / z wyłączeniem osób na wózkach), narządy słuchu, narządy wydzielania wewnętrznego, nerwice, neurologia, onkologia, otyłość, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm,rozwój psychoruchowy, schorzenia kręgosłupa, skolioza, stwardnienie rozsiane, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady genetyczne, wady postawy, zapalenie trzustki, zespół Downa

zakwaterowanie

W naszym obiekcie znajdują się 1-,2-,3- oraz 4-osobowe pokoje (łącznie 101 miejsc). Każdy z nich posiada prywatną łazienkę, telewizję satelitarną, radio, suszarkę do włosów i telefon, szlafrok kąpielowy i widoki na wzgórza porośnięte lasami.

wyżywienie / diety

Sala restauracyjna pomieści 130 osób. wyżywienie 3 posiłki dziennie, z możliwością doboru diety.

Diety: cukrzycowa, lekkostrawna, wegetariańska oraz dieta bezglutenowa

rehabilitacja

Ośrodek Geovita Złockie posiada również bogatą bazę odnowy biologicznej, a w niej zabiegi takie, jak Fizykoterapia (elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, ultradźwięki, lampa Sollux), Aerozoloterapia (inhalacje ultradźwiękowe), Termoterapia (okłady borowinowe miejscowe),
Kinezyterapia (gimnastyka indywidualna, kije do Nordic Walking, gimnastyka grupowa w basenie) Hydroterapia ( kąpiele perełkowe, kapiele solankowe, bicze szkodzkie, masaże wirowe kończyn dolnych)
Krenoterapia (kuracja pitna na bazie wody leczniczej Złockie VII (źródełko i pijalnia wody na terenie Ośrodka)

animacje / czas wolny

Do dyspozycji naszych gości oddajemy również kryty basen, saunę, dwa korty tenisowe, tenis stołowy, ogród z placem zabaw oraz salę zabaw dla dzieci.

W ośrodku znajdują się również kawiarnia, chata grillowa i miejsce na ognisko. Organizujemy także konferencje i szkolenia. Do dyspozycji gości udostępniony jest również bezprzewodowy Internet.

GEOVITA MUSZYNA POBYTY REHABILITACYJNE

– 14 noclegów w pokoju standard
– 3 posiłki dziennie
– 20 zabiegów / 10 gimnastyk w basenie
– pakiet animacji

Cena: 2680 zł – 3225 zł

wybieram

– 7 noclegów w pokoju standard
– 3 posiłki dziennie
– 10 zabiegów, 5 masaży, basen
– pakiet animacji

Cena: 1865 zł – 2005 zł

wybieram