Globus Ustroń

Ustroń

Miejscowość uzdrowiskowa Beskidu Śląskiego położona w dolinie rzeki Wisły, pomiędzy zboczami Wielkiej Czantorii (995 m) oraz Równicy (884 m). Ustroń jest dziś znanym uzdrowiskiem – znajduje się tu wiele sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych i hoteli spa.. Leczy się tutaj choroby narządów ruchu, dróg oddechowych, układu krążenia, układu nerwowego. Lokalizacja miejscowości stwarza idealne warunki do wypoczynku, uprawiania górskiej turystyki pieszej, narciarskie lub rowerowej.

Oferta Obiektu PDF

Globus Ustroń

Dom Wczasowy „Globus” znajduje się w malowniczym Ustroniu w Dolinie Jaszowca u podnóża gór Beskidu Śląskiego: Czantorii i Równicy. Dolina jest jednym z najpiękniejszych miejsc w okolicy, z krystalicznie czystym powietrzem i przepięknymi widokami. Pobliskie szczyty można zdobywać pieszo lub specjalnie oznakowanymi trasami rowerowymi. Nasz ośrodek znajduje się około 3 km od centrum miasteczka oraz 6 km od rynku w Wiśle. Wspaniała lokalizacja sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i relaksowi. Jedynie 3min. spaceru dzielą „Globus” od rzeki Wisły, nad którą latem można się opalać, jeździć rowerem a zimą biegać na nartach. 5 minut drogi od ośrodka znajdują się dwie stacje narciarskie.

basen w obiekcietelewizja i internetrestauracja w obiekcieSala konferencyjna w obiekciesauna w obiekciezabiegi SPAsiatkówkagrill w obiekcieplac zabawparking
GLOBUS USTROŃ – LOKALIZACJA
lokalizacja ustroń adres: Turystyczna 6, 43-453 Ustroń Jaszowiec
GLOBUS USTROŃ – OPIS

W okolicy znajdują się liczne szlaki górskie, trasy spacerowe i rowerowe oraz dwa ośrodki narciarskie. Na Państwa życzenie zorganizujemy biesiady góralskie, kuligi, wycieczki po okolicy z przewodnikiem oraz wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy do Ustronia!

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, celiakia, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroba psychiczna, cukrzyca, depresja, endokrynologia, laryngologia, metabolizm, mukowiscydoza, mózgowe porażenie dziecięce, nerwica, neurologia, onkologia, po mastektomii, otyłość, padaczka, przemiana materii, reumatologia, układ immunologiczny, układ krążenia, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, skolioza, stwardnienie rozsiane, zespół Downa

zakwaterowanie

Ośrodek posiada 30 pokoi 2osobowych oraz 10 apartamentów.
Wszystkie pokoje są z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w TV , telefon i czajnik. Każdy pokój posiada balkon, z którego widok roztacza się na Czantorię(995m n.p.m.) i Orłową(813m n.p.m.).
Apartamenty składają się z części gościnnej oraz sypialnianej. Na wyposażeniu każdego apartamentu znajdują się między innymi: TV, lampka nocna, naczynia, czajnik bezprzewodowy, lodówka i telefon.

wyżywienie / diety

Oferujemy pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiad i kolacja serwowane do stolika)

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska, niskowęglowodanowa

rehabilitacja

Polecamy bogaty wachlarz masaży, zabiegów prozdrowotnych, które zawsze dostosowy­wane są do indy­widualnych potrzeb Gościa przez wysokiej klasy wykwalifikowanych specjalistów. Zapraszamy do korzystania z naszej strefy relaksu. Znajdą w niej Państwo basen z hydro­ma­sażem i biczami szkockimi do kameralnego wyko­rzy­stania oraz suchą saunę.

Oferujemy zabiegi: masaże, prądy selektywne, okłady borowinowe, światłolecznictwo, elektroterapia, tlenoterapia, laseroterapia, inhalacje, oscylacja głęboka, magnetoterapia, ultradźwięki, gimnastyka grupowa.

animacje / czas wolny

W ośrodku na Gości czekają:

  • basen o wymiarach 9×6 m, z hydromasażami
  • sauna
  • bilard
  • stół do tenisa stołowego
  • grill
  • krąg na ognisko
  • plac zabaw dla dzieci
  • boisko do siatkówki

DOSTĘPNOŚĆ OFERT: przez cały rok.

POBYTY REHABILITACYJNE – GLOBUS USTROŃ

– noclegi w pokojach z łazienką
– 3 smaczne posiłki dziennie
– 20 zabiegów, 2 badania lekarskie
– relaks na basenie, wieczorek przy muzyce

Ceny: 1920 zł – 2170 zł

wybieram

1 konsultacja ze zleceniem zabiegów
– 10 zabiegów / 7 dni lub 20 zabiegów / 14 dni
– 2 posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja)
– bezpłatny relaks w basenie z hydromasażem

Ceny: 1120 zł – 2060 zł

wybieram

telefon pobyty rehabilitacyjne