Graal SPA Świnoujście

Świnoujście

Świnoujście zwane też krainą 44 wysp To miejscowość uzdrowiskowa położona w północno-zachodnim krańcu Polski będące jednocześnie najdalej wysuniętym w kierunku północno-zachodnim punktem w kraju.. Świnoujście leży na 3 dużych wyspach: Uznam, Wolin, Karsibór oraz na kilkudziesięciu (łącznie 44) wyspach i wysepkach. Miasto to wyróżnia się ciekawą architekturą, zabytkami, pięknymi plażami i szlakami turystycznymi. Latarnia morska i port w Świnoujściu to najbardziej magiczne miejsca tego regionu. Warto poznać ta jakże atrakcyjna część naszego kraju.

Graal SPA Świnoujście

basen w obiekcieBlisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekciesauna w obiekcieparkingplac zabaw
GRAAL SPA ŚWINOUJŚCIE – LOKALIZACJA
lokalizacja świnoujscie adres: Bałtycka 8, 72-600 Świnoujście
GRAAL SPA ŚWINOUJŚCIE – OPIS

Ośrodek położony jest w cichej i spokojnej części Świnoujścia, naprzeciwko sosnowego lasu w odległości ok. 500 metrów od morza i około 300 metrów od granicy niemieckiej. Ze względu na sprzyjające warunki lokacyjne, pensjonat nadaje się pod turnusy rehabilitacyjne. Ośrodek składa się z trzech budynków hotelowych oraz budynku gastronomicznego.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

zakwaterowanie

W łącznie trzech budynkach hotelowych oferujemy aż 350 miejsc noclegowych w świetnie wyposażonych pokojach 2- i 3-osobowych, czy apartamentach typu studio. Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV, lodówkę.

wyżywienie / diety

Wyżywienie 3 razy dziennie w formie bufetu szwedzkiego.

Diety: bezglutenowa (dopłata, zgodnie z cennikiem ośrodka.

rehabilitacja

W nowoczesnej, dobrze wyposażonej bazie rehabilitacyjnej wykonujemy zabiegi pod nadzorem wykwalifikowanej kadry w zakresie elektroterapii, magnetoterapii ,światłolecznictwa,masaże manualne, krioterapia i plastry borowinowe

animacje / czas wolny

Atrakcje ośrodka:
– wypożyczenie rowerów,
– kawiarnia w ośrodku,
– plac zabaw dla dzieci,
– boisko do siatkówki,
– sala do tenisa stołowego
– miejsce do grlliowania
– miejsce na ognisko

GRAAL SPA ŚWINOUJŚCIE POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– wyżywienie 3 x dziennie
– 2 zabiegi dziennie w dni robocze
basen, jacuzzi, sauny

Ceny: 2100 zł – 3500 zł

wybieram