Hajduczek Krynica Zdrój

Krynica Zdrój

To urokliwe miasto w woj. Małopolskim, położone w Beskidzie Sądeckim w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Krynicę otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej, Jasiennika. Krynica jest miejscowością uzdrowiskową a pierwsze wzmianki o leczniczych właściwościach krynickich źródeł znajdują się w dziele księdza Gabriela Rzączyńskiego wydanym w pierwszej poł. XVIII w. Leczy się tu choroby układu trawiennego i moczowego, układu krążenia i przemiany materii. W mieście znajdują się sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, a także odwierty, pijalnie i rozlewnie wód mineralnych i leczniczych. Zdrowo i atrakcyjnie można tu spędzić wolny czas.

Oferta Obiektu PDF

Ośrodek Sanatoryjno-Wczasowy HAJDUCZEK

Z dala od zgiełku i hałasu, u stóp Góry Parkowej, znajduje się zielona oaza pośród której leży HAJDUCZEK. Bliskość lasu, ptasi śpiew, szum przepływającego strumyka… To wszystko zapewnia spokój i odprężenie – tak bardzo potrzebne każdemu z nas. Dogodna lokalizacja, 50 komfortowych pokoi oraz smaczna, domowa kuchnia to największe atuty HAJDUCZKA. Serdecznie zapraszamy!

restauracja w obiekcietelewizja i internetSala konferencyjna w obiekciesiłownia w obiekciezabiegi SPAwinda w obiekciesiatkówkagrill w obiekcieplac zabawblisko stok narciarski
HAJDUCZEK KRYNICA ZDRÓJ – LOKALIZACJA
lokalizacja Krynica Zdrójadres: Pułaskiego 64, 33-380 Krynica-Zdrój
HAJDUCZEK KRYNICA ZDRÓJ – OPIS

Nasz Ośrodek usytuowany jest w zalesionej, zacisznej okolicy – zaledwie 15 minut spacerem dzieli nas od ścisłego centrum Krynicy. Taka lokalizacja pozwala zarówno na doskonały wypoczynek wśród natury jak i bycie blisko największych krynickich atrakcji.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

profile lecznicze / dysfunkcje

alergia, autyzm, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroby wątroby, choroby psychiczne, celiakia, cukrzyca, depresja, dermatologia, endokrynologia, epilepsja, fenyloketonuria, hemofilia, jąkanie, laryngologia, metabolizm, mukopolisacharydoza, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu (bez osób na wózkach), narządy słuchu, narządy wydzielania wewnętrznego, nerwice, neurologia, onkologia, otyłość, padaczka, po laryngektomii, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, schorzenie kręgosłupa, skolioza, stwardnienie rozsiane, układ immunologiczny, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady genetyczne, wady postawy, zaburzenia rozwojowe, zapalenie trzustki, zespół Downa

zakwaterowanie

50 komfortowych pokoi po generalnym remoncie, każdy z łazienką, tv, wi-fi, czajnikiem, balkonem. Jednocześnie możemy zaoferować 120 miejsc noclegowych w pokojach 2- i 3- osobowych, a także w pokojach rodzinnych typu Studio.

wyżywienie / diety

HAJDUCZEK słynie z pysznej, domowej kuchni. Nasza kuchnia dba o podniebienia naszych Gości, serwując codziennie urozmaicone dania oraz własne wypieki. Istnieje możliwość skorzystania z diet specjalistycznych.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska, bezbiałkowa, bezjajeczna, bezmleczna, bezsolna, eliminacyjna, lekkostrawna, odchudzająca, inne

rehabilitacja

Dysponujemy na miejscu własną bazą zabiegową, gdzie dzięki pomocy wykwalifikowanego personelu można odnowić siły witalne.

animacje / czas wolny

W Ośrodku znajduje się sala konferencyjna, świetlica z TV oraz piłkarzykami i stołem do ping-ponga – świetny pomysł na wieczorną rozrywkę czy mini-siłownia, gdzie można zadbać o kondycję. Na amatorów słowa pisanego czeka mini-biblioteczka, a dla miłośników aktywnego trybu życia – kijki do Nordic Walking oraz w sezonie zimowym – przechowalnia sprzętu narciarskiego.

Na terenie ośrodka można spędzić czas odpoczywając na ławeczkach, leżakach lub rozegrać mecz na boisku do gry w siatkówkę. Naszych najmłodszych gości zapraszamy na plac zabaw. Natomiast zadaszone miejsce do grillowania lub na ognisko to wymarzone miejsce na organizację biesiady.


Hajduczek Krynica Zdrój pobyty rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– 14 noclegów w pokoju
– wspaniałe wyżywienie – 3 posiłki dziennie
– badanie lekarskie i 20 zabiegów leczniczych
– program kulturalno-rozrywkowy

Ceny: 2940 zł – 3220 zł

wybieram

Hajduczek Krynica Zdrój turnusy pobyty rehabilitacyjne