Halka I II Kudowa Zdrój

Kudowa Zdrój

Miejscowość uzdrowiskowa położona nad potokiem Bystra w Kotlinie Kłodzkiej, na pograniczu Gór Stołowych i Pogórza Orlickiego. Kurort znany od wieków z leczniczych właściwości wód mineralnych, których źródła biją w samym sercu uzdrowiska – w Parku Zdrojowym. Miasto kryje wiele urokliwych miejsc, które warto zobaczyć.

Halka I i II Kudowa Zdrój

Dom Wczasowy Halka w Kudowie Zdroju to obiekt położony w części zdrojowej, ok. 100 m od centrum i Parku Zdrojowego, ale nie przy głównej ulicy. 400 m od basenów miejskich, 400 m od kościoła, 200 m od przychodni. W pobliżu Góry Stołowe.

restauracja w obiekcietelewizja i internetPralnia i prasowalnia w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekcieSala konferencyjna w obiekcierowerygrill w obiekcieparkingblisko stok narciarski
HALKA KUDOWA ZDRÓJ – LOKALIZACJA
lokalizacja Polanica Zdrójadres: Słoneczna 7/9, Kudowa Zdrój
HALKA KUDOWA ZDRÓJ – OPIS

Jesteśmy ośrodkiem uprawnionym do przyjmowania osób korzystających z turnusów rehabilitacyjnych, także z dofinansowaniem ze środków PFRON.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, cukrzyca, leczenie dietami eliminacyjnymi, neurologia, onkologia, po mastektomii, reumatyzm, schorzenia kręgosłupa, układ krążenia, układ oddechowy, układ pokarmowy, wady postawy

zakwaterowanie

Pokoje 1,2,3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, tv, ręcznik duży, ręcznik mały. Część pokoi po modernizacji i część z balkonami. Ośrodek nie posiada windy.

wyżywienie / diety

Oferujemy trzy posiłki dziennie. Dodatkowo przy śniadaniu na stole szwedzkim kawa, herbata, płatki, mleko. Jadalnia na I piętrze.

Diety: lekkostrawna, bezglutenowa, wegetariańska – za dodatkową opłatą.

rehabilitacja

Zabiegi dostępne w ramach turnusu w zakresie:
Elektroterapii:, galwaniczne, diadynamik, TENS, jonoforeza, ultradźwięki, magnetoterapia, sollux. Krioterapia punktowa.Hydroterapii: kąpiel solankowa, masaż wirowy kończyn górnych, masaż wirowy kończyn dolnych, hydromasaż. Balneoterapii: kąpiel i okłady borowinowe.
Masażu: aqavibron. Kinezyterapii: ćwiczenia w kabinie UGUL gimnastyka zespołowa, ćwiczenia na przyrządach: bieżnia, stepper, rowerek. Inhalacje.

Zabiegi dodatkowo płatne: kąpiel w zawiesinie borowinowej, masaż klasyczny całego kręgosłupa, gimnastyka indywidualna.

animacje / czas wolny

– 2 x wycieczka piesza z Przewodnikiem
– poczęstunek w kawiarni
– wieczór karaoke (Kudowa)

Dodatkowo płatne wycieczki autokarowe po atrakcjach okolicy i do Czech (m.in. Praga)

DOSTĘPNOŚĆ OFERT: do 11 marca do 2 grudnia 2024


HALKA I II KUDOWA ZDRÓJ POBYTY REHABILITACYJNE

– pobyt na 14-dniowym turnusie
– całodzienne wyżywienie
– pakiet 22 zabiegów
– wycieczka piesza

Ceny: 2049 zł – 3049 zł

wybieram

Halka Kudowa Zdrój pobyty turnusy rehabilitacyjne