Hotel Krynica – Krynica-Zdrój

Krynica Zdrój

To urokliwe miasto w woj. Małopolskim, położone w Beskidzie Sądeckim w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Krynicę otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej, Jasiennika. Krynica jest miejscowością uzdrowiskową a pierwsze wzmianki o leczniczych właściwościach krynickich źródeł znajdują się w dziele księdza Gabriela Rzączyńskiego wydanym w pierwszej poł. XVIII w. Leczy się tu choroby układu trawiennego i moczowego, układu krążenia i przemiany materii. W mieście znajdują się sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, a także odwierty, pijalnie i rozlewnie wód mineralnych i leczniczych. Zdrowo i atrakcyjnie można tu spędzić wolny czas.

Hotel Krynica – Krynica-Zdrój

Hotel Krynica**** położony jest w Krynicy Zdroju, na zielonym zboczu Góry Krzyżowej. Z okien pokoi podziwiać można urokliwą panoramę ponad 200-letniego uzdrowiska lub imponującą Górę Krzyżową.

basen w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsauna w obiekciesiłownia w obiekcieSala konferencyjna w obiekcieplac zabawparking
HOTEL KRYNICA – LOKALIZACJA
lokalizacja Krynica Zdrójadres: Park Sportowy 3, 33-380 Krynica-Zdrój
HOTEL KRYNICA – OPIS

W hotelu pomyślano o każdym szczególe decydującym o udanym wypoczynku, a szeroki wachlarz atrakcji daje niezliczone możliwości Gościom poszukującym relaksu. Profesjonalna obsługa, przyjazna atmosfera i różnorodność świadczonych usług, zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia oraz doskonale warunki pobytu.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

BRAK MOŻLIWOŚCI DOFINANSOWANIA PFRON

zakwaterowanie

Nasz obiekt dysponuje 144 pokojami i apartamentami, mogącymi pomieścić ponad 300 osób. Nasi klienci mają do dyspozycji świetnie wyposażone pokoje 1- i 2-osobowe, pokoje LUX czy apartamenty. Pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem z suszarką i ręcznikami, TV, zestawem do parzenia herbaty.

wyżywienie / diety

O doznania kulinarne Gości w czasie wypoczynku oraz jakość serwowanych dań dba nasz Szef Kuchni. Proponujemy wykwintne menu kuchni polskiej i międzynarodowej.

rehabilitacja

Naszych kuracjuszy dowozimy do nowoczesnej bazy rehabilitacyjnej gdzie wykonujemy zabiegi w zakresie : aerozoloterapii, diadynamik, fizykoterapii, inhalacji, inhalacji z lekami, interdyn , jonoforezy, krioterapii, lampa Sollux, lampa Bioptron, laseroterapia TENS, magnetronik, termoterapia, okłady żelowe czy ultradźwięki.

Za dodatkową opłatą możliwość skorzystania z masaży terapeutycznych w naszym gabinecie masażu.

animacje / czas wolny

Nasi Goście mogą korzystać z różnego rodzaju masaży, profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, ale także popływać w basenie czy zrelaksować się w jacuzzi. Zapraszamy naszych Gości do skorzystania z hotelowego SPA, w którego skład wchodzą:  gabinet masażu, gabinet kosmetyczny, kryty basen z przeciwprądem, jacuzzi, dwie sauny suche (sosnowa i cedrowa), łaźnia parowa z aromaterapią, wypoczywalnia, fitness studio.

HOTEL KRYNICA – KRYNICA ZDRÓJ POBYTY REHABILITACYJNE

– komfortowe zakwaterowanie
– 7 śniadań, 7 obiadokolacji
– 10 zabiegów terapeutycznych
– basen, sauny, jacuzzi

Ceny: 2529 zł – 3499 zł

wybieram