Jantar Polanica Zdrój

Polanica Zdrój

Polanica Zdrój to urokliwe miasto uzdrowiskowe w województwie dolnośląskim. Położona jest w dolinie Bystrzycy Dusznickiej u podnóża masywu Piekielnej Góry (południowo-wschodni kraniec Gór Stołowych), a południowa część miasta na zboczach Gór Bystrzyckich w pobliżu Kamiennej Góry. Jej łagodny klimat oraz bogate źródła mineralne są doskonałą mieszanką dla kuracjuszy i osób skorych tutaj wypoczywać. Szczególnie, że cześć uzdrowiskową otula przyjemny Park Zdrojowy oraz znajdziemy tutaj Pijalnię Wielka Pieniawa, która jest bez wątpienia jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Polanicy Zdrój.

Oferta Obiektu PDF

ORW Jantar Polanica Zdrój

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy Jantar położony jest w samym centrum uzdrowiska Polanica Zdrój, tuż przy Parku Zdrojowym – 200 metrów od Pijalni Wód Mineralnych. Wspaniały mikroklimat oraz niebywały spokój pozwolą Państwu się zrelaksować oraz odpocząć. Nasza bogata oferta przygotowana jest dla wszystkich wielbicieli wypoczynku w Górach Orlickich i Stołowych.

telewizja i internetrestauracja w obiekcieSala konferencyjna w obiekciewinda w obiekciezabiegi SPAsauna w obiekciesiłownia w obiekcieprzyjazny niepełnosprawnymparkingblisko stok narciarski
JANTAR POLANICA ZDRÓJ – LOKALIZACJA
lokalizacja Polanica Zdrójadres: Matuszewskiego 4, Polanica Zdrój
JANTAR POLANICA ZDRÓJ – OPIS

Na terenie ośrodka znajduje się restauracja, w której to mogą Państwo wykupić wyżywienie na czas pobytu. Ponadto mogą państwo skorzystać z licznych zabiegów rehabilitacyjnych i relaksacyjnych w bazie zabiegowej Medical&Wellness&Spa. Posiadamy również wielofunkcyjną salę konferencyjną z dostępem do projektora, tablicy oraz do bezprzewodowej sieci internetowej. Za drobną odpłatą dostępna jest sauna.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroby psychiczne, cukrzyca, narządy ruchu (w tym wózki inwalidzkie), narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, padaczka, po mastektomii, przewlekłe zapalenie trzustki, przewlekłe choroby wątroby, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wymagające leczenia dietami eliminacyjnymi.

zakwaterowanie

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy Jantar dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych oraz w apartamentach. Każdy pokój wyposażony jest w TV, czajnik elektryczny oraz pełny węzeł sanitarny przystosowany również dla osób niepełnosprawnych. Część pokoi wyposażona jest w lodówkę, telefon, a także posiada balkon. Wszystkie pokoje posiadają bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt wyposażony jest w windę i monitorowany parking.

wyżywienie / diety

Oferujemy całodzienne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje lub do uzgodnienia: śniadanie i obiadokolacja

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa.

rehabilitacja

Posiadamy profesjonalny sprzęt do zabiegów z magnetoterapii, laseroterapii, światłolecznictwa, hydroterapii z wykorzystaniem borowiny. Zabiegi w naszym ośrodku wykonywane są przez doświadczonych rehabilitantów i masażystów.

animacje / czas wolny

Wycieczki po Kotlinie Kłodzkiej, spotkania przy muzyce, grillu lub ognisku, spacer po Polanicy z przewodnikiem.
Do dyspozycji uczestników:

  • sauna,
  • sala do spotkań i konferencji,
  • bilard,
  • restauracja z barkiem z możliwością organizowania wieczorków tanecznych,
  • biblioteka.

Pomożemy w skorzystaniu z programu turystycznego oferowanego przez współpracujące z nami biura podróży i przewodników.
W Parku Zdrojowym w okresie od maja do października pokazy grającej fontanny kolorowej, koncerty orkiestry zdrojowej w sali koncertowej, oraz wiele imprez organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury w plenerze i w Teatrze im. Mieczysławy Ćwiklińskiej.


JANTAR POLANICA ZDRÓJ POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 os.
– trzy posiłki dziennie (śniadanie obiad kolację)
– 3 zabiegi dziennie, 2 x Nordic Walking
– wycieczka autokarowa, program kultur.-rekreac.

Ceny: 1945 zł – 3840 zł

wybieram

– zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 os.
– trzy posiłki dziennie (śniadanie obiad kolację)
– 3 zabiegi dziennie
– pakiet świąteczny, BAL – opcja

Ceny: 3450 zł – 4085 zł

wybieram