Jubilat Wisła

Wisła

Górska miejscowość w Beskidzie Śląskim, w dolinie królowej polskich rzek – Wisły i gór Barania Góra, Stożek i Czantoria. Łagodny mikroklimat, malownicze szlaki turystyczne, narciarskie oraz łagodne trasy rowerowe. W centrum turystów przyciąga zawsze gwarny, pełen ludzi deptak – pełen restauracji, kawiarni, sklepów z pamiątkami. W pobliżu liczne obiekty sportowe, miejsca historyczne i kultu religijnego.

Oferta Obiektu PDF

Jubilat Wisła

Jubilat to nowoczesny obiekt z gościnną atmosferą, nowoczesną bazą zabiegową, wygodne pokoje oraz smaczne i domowe wyżywienie. Naszym gościom proponujemy darmowe korzystanie z basenu, wyposażonej siłowni, dostępu do internetu WIFI oraz darmowego zamykanego parkingu. Dla osób chcących poprawić stan zdrowia oraz dla osób niepełnosprawnych polecamy nasze zabiegi rehabilitacyjne. Ośrodek rehabilitacyjny Jubilat położony niedaleko centrum oraz aquaparku wodnego Tropikana, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu.

basen w obiekcierestauracja w obiekcietelewizja i internetprzyjazny niepełnosprawnymzabiegi SPAsauna w obiekciesiłownia w obiekcieparkingplac zabawwinda w obiekcie
JUBILAT WISŁA – LOKALIZACJA
lokalizacja Wisłaadres: Bukowa 9, 43-460 Wisła
JUBILAT WISŁA – OPIS

Wykwalifikowany personel Pasażu Zdrowia zadba o Państwa rehabilitację, dołoży wszelkich starań aby poprawić Państwa stan zdrowia zarówno fizyczny jak i psychiczny.personel z uwagą itroską zadba o każdego uczestnika, a bogata oferta zabiegów terapeutyczno – leczniczych poprawi Państwa samopoczucie i sprawność ruchową. Jubilat Wisła turnusy pobyty rehabilitacyjne

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

autyzm, choroba Alzheimera, choroby psychiczne, narządy ruchu, neurologia, padaczka, po mastektomii, onkologia, reumatologia, skolioza, stwardnienie rozsiane, układ immunologiczny, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady postawy, zespół Downa

zakwaterowanie

Wszystkie pokoje są w wysokim standardzie, wyposażone w nowoczesne meble i niezbędne do komfortowego wypoczynku akcesoria: telewizor, radio i telefon. Proponujemy Państwu pobyt w pokojach 1 osobowych, 2 lub 3 osobowych segmentach, apartamentach i studiach.

W naszym ośrodku znajdują się także pokoje całkowicie przystosowane do pobytu osób niepełnosprawnych, z odpowiednim wyposażeniem pokoi i łazienek dla osób słabo poruszających się oraz osób na wózkach inwalidzkich. Dostęp do wszystkich pokoi jest swobodny i bez barier architektonicznych.

wyżywienie / diety

Oferujemy pyszne i zdrowe posiłki. Każdy pobyt zawiera pełne wyżywienie tj. śniadania, obiady, kolacje.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska, odchudzająca 1000kcal

rehabilitacja

Podczas pobytu w naszym ośrodku serdecznie zapraszamy do korzystania z basenu, siłowni, sali gimnastycznej, sali fizjoterapeutycznej oraz zabiegów, które przeprowadzane przez profesjonalny personel poprawią Państwa kondycję i stan zdrowia. W ramach zabiegów polecamy: masaże lecznicze, łóżko do masażu membranowego, hydromasaż, kąpiele perełkowe, laseroterapię, krioterapię oraz inne zabiegi rehabilitacyjne.

Do Państwa dyspozycji są specjaliści z zakresu rehabilitacji, odnowy biologicznej, fizjoterapeuci, masażyści, pielęgniarki. W czasie Państwa pobytu w naszym ośrodku odbywają się konsultacje lekarskie i kosmetyczne.

animacje / czas wolny

Podczas pobytu na turnusie rehabilitacyjnym organizujemy: wycieczki krajowe i zagraniczne, kuligi zimą i latem, wyjazdy na konie, wieczorki taneczne, występy regionalnych grup śpiewaczych, kabarety, biesiady przy ognisku z pieczeniem kiełbasek i wiele innych.


JUBILAT WISŁA POBYTY REHABILITACYJNE

oferty rehabilitacyjne

– zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie
– 16 zabiegów rehabilitacyjnych
– konsultacje lekarskie, opieka medyczna
– basen

Ceny: 1850 zł – 3690 zł

wybieram

– zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie
– 7 dni turnus zdrowotny z zabiegami PLUS – 10 zabiegów zgodnie z zaleceniami lekarza
– konsultacje lekarskie, opieka medyczna
– basen

Ceny: 1590 zł – 2190 zł

wybieram

– zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie
– pakiet zabiegów rehabilitacyjnych
– basen
– świąteczny program kulturalno – oświatowy

Ceny: 3990 zł

wybieram

Jubilat Wisła turnusy pobyty rehabilitacyjne