Korab Świnoujście

Świnoujście

Świnoujście zwane też krainą 44 wysp To miejscowość uzdrowiskowa położona w północno-zachodnim krańcu Polski będące jednocześnie najdalej wysuniętym w kierunku północno-zachodnim punktem w kraju.. Świnoujście leży na 3 dużych wyspach: Uznam, Wolin, Karsibór oraz na kilkudziesięciu (łącznie 44) wyspach i wysepkach. Miasto to wyróżnia się ciekawą architekturą, zabytkami, pięknymi plażami i szlakami turystycznymi. Latarnia morska i port w Świnoujściu to najbardziej magiczne miejsca tego regionu. Warto poznać ta jakże atrakcyjna część naszego kraju.

Korab Świnoujście

Ośrodek Korab położony jest przy samej promenadzie w centrum nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia, 150 m od morza i przepięknej nadmorskiej plaży. W odległości 150 m od ośrodka znajduje się przystanek autobusowy linii miejskiej i do Niemiec (do granicy polsko-niemieckiej jest ok. 3 km)

Blisko plażatelewizja i internetwinda w obiekciesiłownia w obiekciezabiegi SPArestauracja w obiekciePomoc medycznaparking
KORAB ŚWINOUJŚCIE – LOKALIZACJA
lokalizacja świnoujscieadres: Żeromskiego 3, 72-600 Świnoujście
KORAB ŚWINOUJŚCIE – OPIS

Trzypiętrowy budynek, wyposażony w windę. Do dyspozycji gości: rowery, kijki trekingowe, świetlicę, parking płatny, monitorowany, niestrzeżony.

DOSTĘPNOŚĆ: od 15 marca do 3 stycznia 2024

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, celiakia, cukrzyca, dermatologia, endokrynologia, laryngologia, metabolizm, narządy ruchu, neurologia, po mastektomii, układ immonologiczny, układ krążenia, układ oddechowy, układ pokarmowy, zaburzenia głosu i mowy, zespół Downa

zakwaterowanie

Pokoje 1, 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym wyposażone w radio, TV, telefon, czajnik. We wszystkich pokojach o podwyższonym standardzie znajduje się lodówka.W budynku znajduje się winda i dostęp do wi-fi. Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.

wyżywienie / diety

pełne wyżywienie: 3 x dziennie

Diety: dopasowane do schorzeń

rehabilitacja

Świadczymy następujące zabiegi:

Fizykoterapia: Elektrolecznictwo, prądy TENS, galwanizacja, diadynamik, prądy Interferencyjne, jonoforeza, ultradźwięki, magnetoterapia

Krioterapia miejscowa

Światłolecznictwo: laser, lampa Sollux,lampa Bio-V Bioptron (Zepter), lampa Bio-V (Solaris),

Hydroterapia: masaż wirowy kończyn górnych , masaż wirowy kończyn dolnych, inhalacja solankowa, okłady borowinowe

Masaże mechaniczne: aquavibron (masaż wibracyjny), łóżko wodne Hydro-Jet, materac masujący, fotel masujący, mata masująca, masażer stóp.

Kinezyterapia: ćwiczenia grupowe – gimnastyka ogólnousprawniająca, ćwiczenia indywidualne – UGUL (ćwiczenia czynne w odciążeniu kkgg, kkdd, kręgosłupa).

animacje / czas wolny

Wszystkim uczestnikom turnusu zapewniamy nieodpłatny program, między innymi : wieczorek taneczny przy zespole muzycznym, wycieczki piesze, wycieczki rowerowe, spacery z kijkami (Nordic Walking), wycieczkę autokarową, imprezy oświatowo-kulturalne. Program uzależniony jest od planu ramowego turnusu 14-dniowego.


Korab Świnoujście pobyty rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 os.
– wyżywienie 3 posiłki dziennie
– badanie lekarskie, 20 zabiegów rehabil.
– program KO, dwa wieczorki taneczne,

Ceny: 2300 zł – 3500 zł

wybieram

– zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 os.
– wyżywienie 3 posiłki dziennie
– badanie lekarskie, 20 zabiegów rehabil.
– Bal Sylwestrowy, program KO

Ceny: 2700 zł – 2800 zł

wybieram