Kormoran Kołobrzeg

Kołobrzeg

Kołobrzeg to jedno z najpiękniejszych miast polskiego wybrzeża posiadające klimat i walory, które czynią go jednym z najpopularniejszych uzdrowisk w kraju. Nadzwyczajne połączenie naturalnych skarbów Kołobrzegu takich jak solanka i borowina powoduje, że nasz obiekt oferuje szeroki wachlarz usług zdrowotnych. Kołobrzeg może poszczycić się jedną z najpiękniejszych plaż i jednym z najczystszych kąpielisk nad Bałtykiem.

Kormoran Kołobrzeg

Usytuowany jest w strefie uzdrowiskowej w sąsiedztwie parku, 300 m od morza, portu i molo w bliskiej odległości od centrum Kołobrzegu. Rodzinna atmosfera oraz zaangażowanie naszych pracowników pozwala naszym Gościom nabrać nowych sił psychofizycznych , a pobyt w naszym Ośrodku pozostanie na długo w Państwa pamięci.

Blisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekciezabiegi SPAsauna w obiekciesiłownia w obiekcieprzyjazny niepełnosprawnymwinda w obiekcieparkinggrill w obiekcie
KORMORAN KOŁOBRZEG – LOKALIZACJA
lokalizacja Kołobrzegadres: Portowa 8, 78-100 Kołobrzeg
KORMORAN KOŁOBRZEG – OPIS

Specjalizujemy się w organizacji turnusów rehabilitacyjnych, dla naszych Gości przygotowaliśmy szeroką ofertę rehabilitacyjną. Ośrodek Leczniczo-Wypoczynkowy położony jest na powierzchni 1,2 ha i wkomponowany jest w unikalną i bujną zieleń.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, celiakia, cukrzyca, dermatologia, hemofilia, metabolizm, narządy ruchu (z wyłączeniem osób na wózkach), narządy wydzielania wewnętrznego, narządy wzroku, neurologia, onkologia, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, zespół Downa

zakwaterowanie

Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji 147 miejsc w pokojach 1, 2, 3 osobowych z łazienką oraz balkonem. Położenie obiektu sprawia, że z okien pokoi roztacza się malowniczy widok na ogród z bogatym drzewostanem, co bez wątpienia pozytywnie wpływa na jakość odpoczynku.
Posiadamy kilka pokoi 2 osobowych przystosowanych do pobytu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.
W niektórych pokojach istnieje możliwość ustawienia dostawki.

wyżywienie / diety

Zapraszamy Państwa do skorzystania ze smacznej, domowej kuchni polskiej opartej na świeżych i wyselekcjonowanych produktach, posiłki są serwowane do stolika. Proponujemy całodzienne wyżywienie z uwzględnienie diet dostosowanych do rodzaju schorzeń.

Naszą specjalność stanowią kolacje tematyczne połączone z  licznymi atrakcjami przygotowanymi dla naszych Gości.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska, bezlaktozowa

rehabilitacja

Posiadamy profesjonalną kadrę oraz bazę zabiegową, oferującą zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne dostosowane do Państwa stanu zdrowia i oczekiwań.

animacje / czas wolny

Wyróżnia nas wyjątkowo bogaty i różnorodny program kulturalno – rekreacyjny. Zabiegi wykonywane są od poniedziałku do soboty.

Wśród zabiegów: kąpiele solankowe, borowinowe, perełkowe, kąpiele CO2, jacuzzi, sauny IR i sucha, okłady borowinowe, hydromasaże, masaże klasyczne. zabiegi fizykoterapeutyczne, zabiegi kinezyterapii.


KORMORAN KOŁOBRZEG POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie
– 20 zabiegów leczniczych
– Program kulturalno-rekreacyjny
– rejs statkiem, wieczorki taneczne

Ceny: 1950 zł – 3650 zł

wybieram

– zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie
– 20 zabiegów leczniczych
– Program kulturalno-rekreacyjny
– program świąteczno – noworoczny

Ceny: 2850 zł – 3650 zł

wybieram

telefon pobyty rehabilitacyjne