Krakus Zawoja

Zawoja

Najdłuższa wieś w Polsce, urokliwie położona u stóp Babiej Góry. Jest siedzibą gminy, Babiogórskiego Parku Narodowego i jedną z głównych osad Górali Babiogórców. Ze względu na swoje położenie u stóp Babiej Góry jest to idealne miejsce dla miłośników sportów zimowych. W Zawoi znajduje się wiele stacji narciarskich. Największą popularnością odznacza się ośrodek narciarski Mosorny Groń z koleją linową z czteroosobowymi krzesełkami wraz z trasą narciarską.

Oferta Obiektu PDF

Krakus Zawoja

Krakus to malowniczo położony ośrodek w Zawoi, w otoczeniu rzeki, lasu i gór. Niewielka odległość od wyciągów narciarskich oraz szlaków pieszych i rowerowych sprawia, iż stanowi on miejsce idealnego wypoczynku

telewizja i internetSala konferencyjna w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciegrill w obiekcieparkingplac zabawblisko stok narciarski
KRAKUS ZAWOJA – LOKALIZACJA
lokalizacja zawoja adres: Zawoja Widły 1819, 34-223 Zawoja
KRAKUS ZAWOJA – OPIS

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „Krakus” położony jest w Zawoi na skraju lasu, nad potokiem Jaworzynka, otoczony trzema pasmami górskimi: Babiej Góry, Policy i Jałowca.

Jeśli chcecie Państwo zabiegi lecznicze połączyć z relaksem i wypoczynkiem, znajdziecie u nas doskonałe warunki. Położenie naszego ośrodka w terenie górskim w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i rzeki sprawia, iż jest on miejscem idealny dla osób lubiących ciszę i spokój. Naszą ofertę kierujemy nie tylko dla osób niepełnosprawnych w każdym wieku, jak i do tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, wrócić do pełni sił, odreagować troski dnia codziennego.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, celiakia, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroby psychiczne, choroby wątroby, cukrzyca, depresja, dermatologia, endokrynologia, epilepsja, hemofilia, laryngologia, metabolizm, mózgowe porażenie dziecięce, narządy słuchu, narządy wydzielania wewnętrznego, narządy wzroku, nerwice, neurologia, onkologia, otyłość, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm, skolioza, stwardnienie rozsiane, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowy

zakwaterowanie

Obiekt trzykondygnacyjny, całoroczny, posiada parking znajdujący się obok budynku dla około 30 samochodów, dysponuje 100 miejscami noclegowymi. Dla Gości przygotowaliśmy funkcjonalnie wyposażone i przytulne pokoje z łazienkami i TV.

wyżywienie / diety

Zapewniamy doskonałe wyżywienie. Śniadania i kolacje podajemy w formie bufetu, obiady są serwowane.

Diety: wg. ustaleń

rehabilitacja

Ośrodek posiada własną bazę rehabilitacyjną. Oferujemy zabiegi w zakresie kinezyterapii, laseroterapii, krioterapii, masaży klasycznych i limfatycznych światłoterapii. Zabiegi wykonywane są na najnowocześniejszym sprzęcie pod okiem fachowej, doświadczonej i troskliwej opieki fizjoterapeutów zatrudnionych w ośrodku, którzy dbają o dobre samopoczucie, poprawę kondycji zdrowotnej, fizycznej i psychicznej uczestników.

animacje / czas wolny

Na terenie obiektu znajduje się jadalnia, kawiarnia z bilardem i dartem, GROTA SOLNA, a także zaplecze do realizacji zajęć kulturalno-oświatowych (sala konferencyjna)

Krakus Zawoja pobyty rehabilitacyjne

– zakwaterowanie 11 dni/10nocy
– wyżywienie: 3 x dziennie
– po 2 zabiegi, konsultacja lekarska
– wycieczki wieczorek taneczny, ognisko

Ceny: 1390 zł – 1490 zł

wybieram