Krokus Wisła

Wisła

Górska miejscowość w Beskidzie Śląskim, w dolinie królowej polskich rzek – Wisły i gór Barania Góra, Stożek i Czantoria. Łagodny mikroklimat, malownicze szlaki turystyczne, narciarskie oraz łagodne trasy rowerowe. W centrum turystów przyciąga zawsze gwarny, pełen ludzi deptak – pełen restauracji, kawiarni, sklepów z pamiątkami. W pobliżu liczne obiekty sportowe, miejsca historyczne i kultu religijnego.

Oferta Obiektu PDF

Krokus Wisła

Piękny widok na całą panoramę miasta, Krokus zawdzięcza wyjątkowemu położeniu na zboczu Partecznika, na wysokości 529 m n.p.m – wystarczy tylko otworzyć okno, by Twoim oczom ukazał się niezapomniany widok Beskidów i leżącej w ich sercu Wisły.  Krokus znajduje się blisko centrum miasta, do którego można dojść w niecałe 20 minut. Obiekt usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od hałaśliwych ulic, co gwarantuje spokój odpoczywającym.

restauracja w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsauna w obiekciesiłownia w obiekcieSala konferencyjna w obiekcierowerygrill w obiekcieplac zabawblisko stok narciarski
KROKUS WISŁA – LOKALIZACJA
lokalizacja Wisłaadres: Górnośląska 9, 43-460 Wisła
JUBILAT WISŁA – OPIS

Krokus położony jest tuż nad centrum Wisły, na południowym zboczu Partecznika, w pięknym miejscu z widokiem na Czantorię, Soszów Wielki, Stożek. Jest to idealna baza wypoczynkowa – w pobliżu znajdują się szlaki turystyczne oraz stoki narciarskie.

Położenie obiektu na zboczu góry, tuż nad centrum miasta, sprawia iż wokół panuje cisza i spokój. Można w pełni cieszyć się naturą, a w niecałe 20 minut  zejść do serca tej turystycznej miejscowości  i skorzystać ze wszystkich jej atrakcji.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroby skóry, choroby wątroby, choroby psychiczne, celiakia, cukrzyca, depresja, dermatologia, jąkanie, laryngologia, leczenia dietami eliminacyjnymi, metabolizm, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu (z wyłączeniem osób na wózkach), narządy wydzielania wewnętrznego, nerwice, neurologia, otyłość, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, schorzenia kręgosłupa. skolioza, stwardnienie rozsiane, układ immunologiczny, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady genetyczne, wady postawy, zaburzenia rozwoju psychoruchowego, zapalenie trzustki, zespół Downa

zakwaterowanie

Do dyspozycji naszych gości zostały oddane pokoje: jednoosobowe, dwuosobowe, studio 3+1, apartamenty

Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, czajnik elektryczny, kubki oraz mają zapewniony bezpłatny, przewodowy dostęp do internetu. Każdy pokój posiada również łazienkę, na wyposażeniu której znajdują się ręczniki raz mydełka.

90 % naszych pokoi posiada również balkon, z którego rozprzestrzenia się widok na pasmo górskie Beskidu Śląskiego oraz miasto Wisła. Dostępność tych pokoi prosimy ustalać z recepcją.

wyżywienie / diety

Gościnność i dobry smak… u Źródeł – to hasło idealnie odzwierciedla nasze podejście do kuchni, gotowania oraz goszczenia Państwa w naszej sali restauracji. Na próżno szukać w naszym menu skomplikowanych, wieloskładnikowych potraw. Stawiamy na prostotę i dobry smak. Codziennie w naszej restauracji czekają na Was przepyszne, świeżo ugotowane dania, które powstały z najwyższej jakości naturalnych, nieprzetworzonych składników. A warzywa, owoce i zioła często trafiają na Wasze stoły wprost z naszego ogródka.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska.

rehabilitacja

Oferujemy Państwu nowoczesne zaplecze rehabilitacyjne, wyposażone w najlepszej jakości sprzęt, a do tego opieka wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutycznej to gwarancja szybkiego powrotu do zdrowia oraz dobrego samopoczucia.

animacje / czas wolny

Organizujemy wycieczki ciuchcią wiślańską po Wiśle i okolicy, wieczory filmowe, wieczorki taneczne.

Krokus to wspaniały punkt wypadowy dla górskich, pieszych czy rowerowych wycieczek. W pobliżu przebiega żółty szlak na Wiślańskie Trzy Kopce – jest to styk trzech beskidzkich miejscowości: Wisły, Ustronia i Brennej. Ze szczytu rozpościera się widok na Skrzyczne, Kotarz, Grabową, Orłową, Równicę czy też Czantorię.

W odległości 1,5 – 2 km od obiektu znajdują się dwa stoki narciarskie: Partecznik oraz Skolnity. W recepcji Krokusa można zakupić karty rabatowe na wiślańskie trasy zjazdowe.


Krokus Wisła pobyty rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– noclegi w komfortowym pokoju
– pełne wyżywienie
– 20 zbiegów rehabilitacyjnych, badanie lekarskie
– bogaty pakiet animacji

Ceny: 1899 zł – 2799 zł

wybieram

– noclegi w komfortowym pokoju
– pełne wyżywienie
– 10 zbiegów rehabilitacyjnych
– konsultacja fizjoterapeutyczna

Ceny: 999 zł – 1299 zł

wybieram

Krokus Wisła turnusy pobyty rehabilitacyjne