Krystyna Rewa

Rewa

Kaszubskie, nadmorskie letnisko położone nad Zatoką Pucką, około 10 km na północ od Gdyni. Miejscowość z dwoma letnimi kąpieliskami i dwiema przystaniami morskimi dla rybaków znajdujących się w pasach plaży to atrakcyjne miejsce dla chcących odpocząć. Dla tych bardziej aktywnych piaszczysty Cypel Rewski, osłaniający niewielką zatoczkę, sprzyja uprawianiu windsurfingu i kitesufringu. Rewa stanowi alternatywę dla często zatłoczonych miejskich kąpielisk trójmiejskich.

Krystyna Rewa

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa nad morze do Obiektu Wczasów Zdrowotnych ”Krystyna” w Rewie.  Jest to kameralne miejsce położone 13 km od  Gdyni, niespełna 200m od piaszczystej plaży. Znajdujemy się na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego w otulinie Rezerwatu Przyrody.

Blisko plażarestauracja w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekciesauna w obiekciegrill w obiekcieplac zabawparking
KRYSTYNA REWA – LOKALIZACJA
lokalizacja Rewa adres: Wczasowa 6, 81-198 Rewa
KRYSTYNA REWA – OPIS

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, mogące pochwalić się dużą ilością zadowolonych klientów. Walory otoczenia sprawiają, że jest to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, choroba Parkinsona, choroba psychiczna, celiakia, cukrzyca, dermatologia, endokrynologia, jąkanie, laryngologia, narządy ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach), narządy słuchu, narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, onkologia, padaczka, po mastektomii, reumatologia, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, zespół Downa,

zakwaterowanie

Dysponujemy bazą noclegową na 50 miejsc. Posiadamy 22 komfortowo wyposażone pokoje. Nasze noclegi spełnią oczekiwania wymagających gości. Proponujemy noclegi w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych. W pokojach prostota łączy się z wygodą: meble z jasnego drewna, tkaniny
w ciepłych kolorach, łazienka z prysznicem i WC.

wyżywienie / diety

Certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej, wyróżnił nasz ośrodek oraz potwierdza, że oferowane przez nas wczasy zdrowotne z licencjonowaną dietą dr Ewy Dąbrowskiej, spełniają wszystkie kryteria i wymogi określone przez autorkę dr n. med. Ewę Dąbrowską.

rehabilitacja

W trakcie turnusu wykonujemy następujące zabiegi terapeutyczne:
– hydroterapia: hydromasaż, wirówka,
– laser
– fizjoterapia: elektroterapia (prądy diadynamiczne, jonoforeza, prądy interferencyjne, prąd galwaniczny, Tens, Kotza)
– światłolecznictwo ( Bioptron, Solux) oraz ultradźwięki (ultrajonoforeza)
– inhalacje, ćwiczenia oddechowe
– masaż: pneumatyczny (fotel, masażer stóp)
– platforma wibracyjna
– gimnastyka zbiorowa
– gimnastyka indywidualna
– masaże lecznicze: drenaż limfatyczny, klasyczny, sekwencyjny za dopłatą.
– możliwość wyjazdu na basen za dopłatą.

animacje / czas wolny

Do dyspozycji gości jest duży piękny ogród, checz kaszubska. Na miejscu goście mogą korzystać z czynnego wypoczynku, salki fitness z siłownią, zabiegów kosmetycznych, sauny, bezpłatnej wypożyczalni rowerów, kijków nordic walking.

DOSTĘPNOŚĆ OFERT: OD 9 MARCA DO 2 LISTOPADA 2024


KRYSTYNA REWA POBYTY REHABILITACYJNE

– pełne wyżywienie
– zakwaterowanie w pok. 2, 3 os.
– 20 zabiegów
– zajęcia grupowe, wieczór przy muzyce

Ceny: 3200 zł – 3500 zł

wybieram