Łączność Ciechocinek

Ciechocinek

Największe polskie, nizinne uzdrowisko z idealnymi warunkami klimatycznymi spełniającymi wymogi stawiane uzdrowiskom. Piękne parki i estetyczne kwietniki podkreślają walory uzdrowiska, zachęcają do spacerów lub dłuższych wycieczek pieszych i rowerowych. Bogate źródła wód mineralnych (solanki). Tężnie – źródło leczniczego aerozolu. W leczeniu wykorzystuje się tu wody chlorkowo-sodow-bromkowo-jodkowe (kąpiele, celepitne, płukania) oraz borowiny. Idealna klimatoterapia i terenoterapia.

Lączność Ciechocinek

Nasze obiekty znajdują się w ścisłym centrum Ciechocinka, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Dzięki tej wyjątkowej lokalizacji, dotarcie do największych atrakcji uzdrowiska, takich jak Tężnie, Fontanna Grzyb, Zegar Kwiatowy czy Muszla Koncertowa, zajmuje spacerem najwyżej kilka minut.

basen w obiekcietelewizja i internetrestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekciesauna w obiekcieprzyjazny niepełnosprawnymparkinggrill w obiekcie
ŁĄCZNOŚĆ CIECHOCINEK – LOKALIZACJA
lokalizacja Ciechocinek adres: Warzelniana 4, 87-720 Ciechocinek
ŁĄCZNOŚĆ CIECHOCINEK – OPIS

Każdy turnus łączy profesjonalną opiekę lekarską i pielęgniarską ze starannie dobranym programem zabiegów, komfortowym zakwaterowaniem oraz możliwością korzystania z wielu atrakcji w sanatorium oraz na terenie całego Ciechocinka.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

narządy ruchu, układ krążenia, układ oddechowy

zakwaterowanie

Obiekt główny został całkowicie zmodernizowany w 2013 roku. Jednorazowo możemy pomieścić 150 osób. Oferujemy pokoje 1,2, osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i telewizją. W głównych ciągach komunikacyjnych możliwy jest bezprzewodowy dostęp do internetu. Część pokoi przystosowana jest dla osób na wózkach inwalidzkich.

wyżywienie / diety

Oferujemy pełne wyżywienie

Diety: cukrzycowa, lekkostrawna, wątrobowa

rehabilitacja

Łączymy pakiet zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych z wypoczynkiem w unikalnym klimacie Ciechocinka. Kompleksowy i odpowiednio opracowany program dopasowany jest do zaleceń lekarskich i problemów zdrowotnych konkretnego kuracjusza. W naszej placówce dostępny jest nowoczesny basen, który pozwala na wspieranie terapii przewlekłych chorób narządów ruchu. Turnus rehabilitacyjny z basenem obejmuje kąpiele solankowe, które skutecznie pobudzają pracę układu odpornościowego, regulują krążenie krwi, odprężają ciało, łagodzą ból oraz napięcie psychiczne.

animacje / czas wolny

Pomiędzy zabiegami i konsultacjami lekarskimi czas na przyjemności! W należącej do sanatorium kawiarni na kuracjuszy czeka pyszna kawa oraz desery, a także liczne koncerty oraz spotkania z interesującymi ludźmi. W wolnym czasie organizujemy również niezapomniane wieczorki taneczne, wycieczki autokarowe i wiele innych atrakcji, które umilą każdy turnus rehabilitacyjny.

Basen solankowy wzbogaciliśmy o dodatkowe atrakcje dla kuracjuszy – jacuzzi, łaźnię parową i saunę suchą.


Łączność Ciechocinek turnusy rehabilitacyjne

telefon pobyty rehabilitacyjne