Leśna Polana Ustronie Morskie

Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to urokliwa wieś letniskowa w Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim nad Morzem Bałtyckim. Miejscowość leży nad Zatoką Pomorską, w zachodniej części Wybrzeża Słowińskiego, tutaj również do morza uchodzi rzeka Czerwona. Morski klimat, letnie promienie słońca i szerokie piaszczyste plaże sprawiają, że jest to idealne miejsce na wypoczynek.

Oferta Obiektu PDF

Leśna Polana Ustronie Morskie

Ośrodek Rehabilitacyjny Leśna Polana w Ustroniu Morskim to obiekt położony około 400m od plaży, w nadmorskim parku o powierzchni 4 hektarów. Lokalizacja w cichej okolicy zapewnia spokój oraz złapanie oddechu z dala od zgiełku popularnych kurortów, ale równocześnie pozwala cieszyć się bliskością Bałtyku i nadmorskiej infrastruktury.

Blisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekcieprzyjazny niepełnosprawnymwinda w obiekciegrill w obiekcieplac zabaw
LEŚNA POLANA USTRONIE MORSKIE – LOKALIZACJA
lokalizacja Ustronie Morskie adres: Wojska Polskiego 28, 78-111 Ustronie Morskie
LEŚNA POLANA USTRONIE MORSKIE – OPIS

Zarówno wypoczynek jak i rehabilitacja nad morzem w Leśnej Polanie kierowane są do osób w każdym wieku – dzieci, dorosłych i seniorów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście czuli się komfortowo. Kadra specjalistów dba o maksymalną skuteczność oraz bezpieczeństwo rehabilitacji, która nad morzem połączona jest z dobroczynnym działaniem mikroklimatu.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, celiakia, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroba psychiczna, cukrzyca, depresje, dermatologia, endokrynologia, epilepsja, jąkanie, laryngologia, metabolizm, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu (dla osób poruszających się na wózkach / bez wózków), narządy słuchu, narządy wzroku, nerwice, neurologia, onkologia, otyłość, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm, stwardnienie rozsiane, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady genetyczne, zaburzenia rozwojowe, zespół Downa

zakwaterowanie

Ośrodek Leśna Polana to 190 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 1, 2, 3 osobowych oraz 4 osobowych rodzinnych studiach (dwa pokoje 2 os.).

Ośrodek oraz teren wokół niego są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych, również dla tych poruszających się o kulach i na wózkach inwalidzkich.

wyżywienie / diety

Śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane / kolacja na świeżym powietrzu / kolacja grillowa (raz w tygodniu, uzależniona od warunków atmosferycznych).

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska, miksowanej, bezmlecznej, lekkostrawnej.

rehabilitacja

Nasze specjalistyczne zabiegi zmniejszają dokuczliwość wielu schorzeń, a ich rodzaj i intensywność dobierane są indywidualnie, w zależności od zaleceń i wymagań, czyniąc pobyty lecznicze nad morzem wyjątkowo skutecznymi.

animacje / czas wolny

Na terenie ośrodka znajdują się piękny 4 hektarowy park nadmorski, oczka wodne, scena letnia, miejsce do grillowania i na ognisko, duży bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz parking.


LEŚNA POLANA USTRONIE MORSKIE POBYTY REHABILITACYJNE

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pok. 1, 2, 3, 4 os.
– 27 zabiegów, opieka medyczna
– 3 wejścia do Aquaparku, program animacji

Ceny: 2190 zł – 3750 zł

wybieram

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pok. 1, 2, 3, 4 os.
– gimnastyka poranna, program animacji
– 3 wejścia do Aquaparku

Ceny: od 1194 zł

wybieram

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pok. 1, 2, 3, 4 os.
– pakiet zabiegów
– świąteczna kolacja, Bal Sylwestrowy

Ceny: 3250 zł – 3750 zł

wybieram