Lila Medical Spa Ciechocinek

Ciechocinek

Największe polskie, nizinne uzdrowisko z idealnymi warunkami klimatycznymi spełniającymi wymogi stawiane uzdrowiskom. Piękne parki i estetyczne kwietniki podkreślają walory uzdrowiska, zachęcają do spacerów lub dłuższych wycieczek pieszych i rowerowych. Bogate źródła wód mineralnych (solanki). Tężnie – źródło leczniczego aerozolu. W leczeniu wykorzystuje się tu wody chlorkowo-sodow-bromkowo-jodkowe (kąpiele, celepitne, płukania) oraz borowiny. Idealna klimatoterapia i terenoterapia.

Lila Medical Spa Ciechocinek

Lila Medical SPA to wyjątkowy Hotel mieszczący się w uzdrowisku Ciechocinek. To właśnie tu nasi goście mogą odpocząć od codziennego zgiełku, skorzystać z rehabilitacji pod okiem profesjonalistów czy udać się na relaksujące zabiegi SPA. Doskonałe posiłki w Restauracji TARAS, miła, nastawiona na komfort gości obsługa oraz klimatyczne wnętrza hotelu to nasze dodatkowe atuty.

restauracja w obiekcietelewizja i internetprzyjazny niepełnosprawnymzabiegi SPAsiłownia w obiekciewinda w obiekciesiatkówkaparkinggrill w obiekcierowery
LILA CIECHOCINEK – LOKALIZACJA
lokalizacja Ciechocinek adres: M. Konopnickiej 37, 87-720 Ciechocinek
LILA CIECHOCINEK – OPIS

Pobyt w Lila Medical SPA pozwala wzmocnić siły witalne i poprawić stan zdrowia, a do tego napawa dobrą energią i pozostawia niezwykłe wspomnienia.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

metabolizm, narządy ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach), neurologia, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, układ krążenia, układ oddechowy.

zakwaterowanie

Oferujemy 140 komfortowo urządzonych pokoi jedno i dwuosobowych oraz dwa apartamenty.

Pokoje posiadają elegancki wystrój ujęty w komfortowym wnętrzu. Przytulny klimat pokoi, duże Łazienki i niezwykle wygodne materace pozwalają wypoczywać na naprawdę wysokim poziomie. Pokoje wyposażone są w telewizor, telefon, suszarką do włosów, lodówkę, dostęp do sieci Wi-Fi. Wygoda w doskonałej cenie.

wyżywienie / diety

Lila Medical SPA słynie też z wyśmienitej kuchni. Serwowane przez nas obiady są niezwykle smaczne, a wędliny i ciasta własnego wyrobu nie mają sobie równych. Nasza restauracja oferuje również szeroki wybór napoi, drinków oraz deserów.

Śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany.

Diety:

rehabilitacja

Goście korzystają z profesjonalnej bazy rehabilitacyjnej gdzie wykonywane są zabiegi m. in. z zakresu fizykoterapii, balneoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, czy też masaży.

animacje / czas wolny

– prelekcje i pogadanki z zakresu schorzeń pacjentów przebywających na turnusie rehabilitacyjnym

– zajęcia rekreacyjne: wycieczki piesze ciechocińskimi ścieżkami zdrowia,

– zajęcia w kompleksie basenowym,

– wycieczkę meleksem zajęcia kulturalno-oświatowe: wycieczki autokarowe, wycieczki tramwajami konnymi, wyjazdy do teatru, koncerty (za dodatkową opłatą)

LILA MEDICAL SPA CIECHOCINEK POBYTY REHABILITACYJNE

– 14 noclegów zgodne z rezerwacją
– całodzienne wyżywienie
– badania lek., 3 lub 4 zabiegi dziennie
– bogaty program kulturalny i rekreacyjny

Ceny: 3359 zł – 4690 zł

wybieram

– 6 noclegów w pokoju LUX
– pełne wyżywienie
– 1 konsultacja lekarska
– 4 lub 3 zabiegi dziennie

Ceny: 1549 zł – 2040 zł

wybieram