Magnolia Kołobrzeg

Kołobrzeg

Kołobrzeg to jedno z najpiękniejszych miast polskiego wybrzeża posiadające klimat i walory, które czynią go jednym z najpopularniejszych uzdrowisk w kraju. Nadzwyczajne połączenie naturalnych skarbów Kołobrzegu takich jak solanka i borowina powoduje, że nasz obiekt oferuje szeroki wachlarz usług zdrowotnych. Kołobrzeg może poszczycić się jedną z najpiękniejszych plaż i jednym z najczystszych kąpielisk nad Bałtykiem.

Oferta Obiektu PDF

Magnolia Kołobrzeg

Magnolia Spa to komfortowo wyposażony obiekt, położony w zachodniej części Kołobrzegu, w pobliżu nabrzeży Kołobrzeskiego Portu Morskiego (100 metrów) oraz zachodniej części Parku Nadmorskiego. Do morza z Magnolii jest w linii prostej zaledwie 800 metrów, choć do plaży należy przejść około 950 m spacerkiem przez kameralną dzielnicę willową powstałą w 20-o leciu międzywojennym.

basen w obiekcieBlisko plażatelewizja i internetzabiegi SPAsauna w obiekcierestauracja w obiekcierowerygrill w obiekcieparkingKawiarnia w obiekcie
MAGNOLIA KOŁOBRZEG – LOKALIZACJA
lokalizacja Kołobrzegadres: Bałtycka 39, 78-100 Kołobrzeg
MAGNOLIA KOŁOBRZEG – OPIS

W obiekcie prowadzimy zarówno turnusy rehabilitacyjne jak i kuracje odchudzające. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji lub dokonania rezerwacji.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, choroby psychiczne, cukrzyca, laryngologia, narządy ruchu, narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, onkologia, padaczka, po mastektomii, reumatologia, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, upośledzenie umysłowe.

zakwaterowanie

Oferujemy 1,2 i 3 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, częściowo z balkonami, TV, lodówką i telefonem oraz bezpłatnym Wi-Fi.

wyżywienie / diety

Naszych gości zapraszamy także do naszej Jadalni i Kawiarni, w której zadbamy o wszystkie Państwa posiłki – od śniadań aż po kolacje. Mając na uwadze różne oczekiwania gości, na Państwa specjalne życzenie dopasujemy serwowane menu.

Diety: cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Nowoczesna baza rehabilitacyjna wyposażona w basen, jacuzzi, saunę parową, łaźnię. Bogata oferta masaży – to tylko część udogodnień jakie przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach. Mnogość oferowanych zabiegów sprawia, że każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Kompetentny i profesjonalny personel sprawi, że pobyt u nas stanowić będzie prawdziwą ucieczkę od trudów codzienności.

animacje / czas wolny

W ramach naszych pobytów zdrowotnych oferujemy wiele atrakcji:

  • korzystanie z basenu, sauny suchej i parowej, masażerów wodnych
  • wypożyczenie rowerów
  • wycieczka autokarowa i zwiedzanie Muzeum Oręża Polskiego i latarni morskiej ( bezpłatnie)
  • rejs statkiem (bezpłatnie)
  • wieczorki taneczne
  • grilowanie – sezonowo

Magnolia Kołobrzeg pobyty rehabilitacyjne

– 14 noclegów, 3 posiłki dziennie
– 30 zabiegów rehabilitacyjnych
– basen, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi
– wycieczka, wieczorki taneczne, rejs statkiem

Ceny: 2100 zł – 3600 zł

wybieram

– 7 noclegów w komfortowych pokojach
– 3 posiłki dziennie
– badania lekarskie, 15 zabiegów, 1 masaż
– basen, sauna, fitness, jacuzzi/h5>

Ceny: 920 zł – 1880 zł

wybieram