Marta Połczyn Zdrój

Połczyn Zdrój

Połczyn-Zdrój to miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, uzdrowisko lecznicze położone nad rzeką Wogrą. Miasto znajduje się w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość raczy turystów i kuracjuszy ponad 80 ha Parkiem Zdrojowym. W uzdrowisku prowadzone jest leczenie w następujących kierunkach: choroby ortopedyczno-urazowe, choroby reumatologiczne, choroby układu nerwowego czy osteoporoza. Na terenie uzdrowiska znajdują się udokumentowane złoża naturalnych surowców: torfu leczniczego oraz wód leczniczych chlorkowy -sodowych i jodkowych. Idealne miejsce na powrót do zdrowia czy aktywny wypoczynek wśród parkowych alejek.

Marta Połczyn Zdrój

Sanatorium Marta prowadzi działalność w Połczynie-Zdroju. Oferujemy wypoczynek w kurorcie cieszącym się wielowiekową tradycją lecznictwa uzdrowiskowego w Połczynie-Zdroju, malowniczym zachodniopomorskim miasteczku położonym na Pojezierzu Drawskim w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego.

restauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetsiłownia w obiekciezabiegi SPAsauna w obiekciegrill w obiekcieparking
MARTA POŁCZYN ZDRÓJ – LOKALIZACJA
lokalizacja Połczyn Zdrój adres: Zdrojowa 2, 78-320 Połczyn Zdrój
MARTA POŁCZYN ZDRÓJ – OPIS

Kameralność naszego obiektu oraz indywidualne podejście do klienta połączone z wysoką jakością świadczonych usług pozwolą Państwu na pełen relaks i ucieczkę od problemów codzienności. Natomiast bogata oferta świadczonych przez nas zabiegów leczniczych oraz relaksacyjnych pozwoli w pełni cieszyć się urlopem i wypoczynkiem oraz przyniesie wymierne efekty w postaci poprawy zdrowia i samopoczucia.

DOSTĘPNOŚĆ: OBIEKT CAŁOROCZNY

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

narządy ruchu, układ krążenia, układ oddechowy

zakwaterowanie

Zapewniamy doskonałe warunki do wypoczynku oraz szybkiego powrotu do zdrowia. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach 1 i 2 osobowych o zróżnicowanym standardzie.

wyżywienie / diety

Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) z możliwością wyboru diety.

Diety: cukrzycowa, oszczędzająca, wątrobowa, 1000 kcal, 1500 kcal

rehabilitacja

Sanatorium Marta specjalizuje się w leczeniu schorzeń reumatycznych, chorób zapalnych narządów ruchu, chorób zwyrodnieniowych, stanów pourazowych i operacjach narządów ruchu. Nasze zabiegi opracowaliśmy przede wszystkim na bazie borowiny i solanki. Świadczymy ponad 40 różnego rodzaju zabiegów balneologicznych.

balneoterapia – zabiegi z wykorzystaniem borowiny i solanki hydroterapia – wanny z hydromasażem, światłoterapia – laser, elektroterapia – galwanizacja, interdyn, diadynamik masaże – funkcyjny, klasyczny, limfatyczny, mechaniczny,

kinezyterapia – gimnastyka indywidualna, grupowa, ćwiczenia z użyciem sprzętu, Nordic Walking kinesiotaping
krioterapia fala uderzeniowa

animacje / czas wolny

Wypożyczalnia Rowerów, trasy rowerowe, bar kawiarnia na miejscu drink bar, zajęcia popołudniowe, wycieczki (odpłatne zgodnie z cennikiem)


Marta Połczyn Zdrój pobyty rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– komfortowe zakwaterowanie
– pełne wyżywienie
– 3 zabiegi dziennie, badania lekarskie
– opieka medyczna, zajęcia popołudniowe

Ceny: 1999 zł – 2299 zł

wybieram