Messa Władysławowo

Władysławowo

Władysławowo to piękne miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim Położone na Pobrzeżu Gdańskim nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką. Władysławowo słynie z pięknych plaż min. tej w Cetniewie, a także alei Gwiazd Sportu – deptaku z gwiazdami upamiętniającymi legendy sportu. Port morski, Dom Rybaka czy Muzeum figur woskowych sprawiają że nie można się tu nudzić.

Messa Władysławowo

Hotel Messa *** znajduje się, w położonym nad morzem Władysławowie u nasady Półwyspu Helskiego. Czysta plaża, otwarta przestrzeń morza, nasycone jodem powietrze, romantyczne wschody i zachody słońca, bogata flora i fauna to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Blisko plażarestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciesiłownia w obiekciezabiegi SPAsauna w obiekcietelewizja i internetparking
MESSA WŁADYSŁAWOWO – LOKALIZACJA
lokalizacja Władysławowo adres: Niepodległości 10, 84-120 Władysławowo
MESSA WŁADYSŁAWOWO

Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszym Gości stworzyliśmy obiekt, gdzie w kameralnej atmosferze można wypocząć i zadbać o zdrowie.   Na terenie Hotelu Messa*** znajduje się w pełni bezpieczny pokój zabaw dla dzieci oraz sala rekreacyjna. 

DOSTĘPNOŚĆ: OBIEKT CAŁOROCZNY

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, choroby psychiczne, cukrzyca, endokrynologia, epilepsja, metabolizm, narządy ruchu, narządy słuchu, ortopedia, padaczka, po mastektomii, układ oddechowy, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, upośledzenie umysłowe.

zakwaterowanie

Do dyspozycji Gości 21 komfortowo urządzonych pokoi. Dla rodzin z dziećmi posiadamy łączone pokoje 2 osobowe z dwoma łazienkami i przestronne pokoje 3 – osobowe. Pokoje rozmieszczone są na dwóch kondygnacjach, dobrą komunikację zapewnia winda i schody wewnętrzne. Pokoje od strony północnej i wschodniej posiadają widok na wody Morza Bałtyckiego i port.
Dom Kuracyjny Messa został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

wyżywienie / diety

Hotel*** Dom Kuracyjny Messa to również restauracja serwująca dania kuchni regionalnej oraz bar, gdzie można skosztować aromatyczne zestawy napoi zimnych i gorących Serdecznie zapraszamy.

Diety: cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska, bezglutenowa

rehabilitacja

Zapraszamy również do nowocześnie wyposażonych gabinetów rehabilitacyjnych. Hotel Messa ***współpracuje i sąsiaduje z Zakładem Opieki Medycznej Wła – Med, dzięki czemu zapewniamy porady specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

animacje / czas wolny

Pogoda nad Bałtykiem bywa różna, niestety bywają także dni chłodne i deszczowe. W Hotelu***Messa nikt nie ma prawa się nudzić. Z tą myślą powstała sala rekreacyjna, wyposażona m.in. w piłkarzyki i stół do ping-ponga, która umili Państwu każde popołudnie w rodzinnym gronie.


Messa Władysławowo pobyty rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– 14 noclegów
– 14 śniadań i obiadokolacji
– 30 zabiegów rehabilitacyjnych
– opieka medyczna podczas pobytu

Ceny: 2890 zł – 4900 zł

wybieram

– 7 noclegów
– 7 śniadań i obiadokolacji
– 15 zabiegów rehabilitacyjnych
– opieka medyczna podczas pobytu

Ceny: 1850 zł – 4150 zł

wybieram