Neptun Jantar

Jantar

Nadmorska miejscowość wypoczynkowa w gminie Stegna na Mierzei Wiślanej, której nazwa oznacza po prostu bursztyn. Rokrocznie, w wakacje odbywają się tu Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Tutejsza plaża jest jedną z najszerszych na polskim wybrzeżu – latem strzeżona przez ratowników. Przez cały rok spotkamy tutaj kolorowe łodzie rybackie. Miejscowość położona jest na szlaku Żuławskiej Kolei Dojazdowej.

Oferta Obiektu PDF

Neptun Jantar

Oferujemy niezapomniane turnusy rehabilitacyjne nad morzem dla osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami i ich rodzinami. Bogata oferta dla osób niepełnosprawnych obejmuje turnusy rehabilitacyjne. Zakres obejmuje zajęcia ogólnousprawniające, sportowe i rekreacyjne, psychoterapeutyczne oraz rozwijające zainteresowania i uzdolnienia. Jesteśmy ośrodkiem bez barier!

basen w obiekcieBlisko plażarestauracja w obiekcietelewizja i internetprzyjazny niepełnosprawnymzabiegi SPAsiłownia w obiekcieplac zabawgrill w obiekciePub w obiekcie
NEPTUN JANTAR – LOKALIZACJA
lokalizacja Jantar adres: Rybacka 22, 82-103 Jantar
NEPTUN JANTAR – OPIS

Nasz ośrodek wypoczynkowy jest idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu – nieważne, czy zechcą Państwo przyjechać do nas samotnie, czy ze swoimi bliskimi, w Jantarze czeka na Was szereg atrakcji, które pozostawią po sobie piękne wspomnienia. Sprawimy, że wakacje rodzinne nad morzem staną się dla wszystkich niezapomnianą przygodą. Oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, również tych, które chcą połączyć wypoczynek z rehabilitacją i zależy im na bliskości atrakcyjnych punktów Jantaru.

Oferta obowiązuje od 10 czerwca do 16 września 2023

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroby psychiczne, celiakia, cukrzyca, dermatologia, endokrynologia, hemofilia, jąkanie, laryngologia, narządy ruchu, narządy słuchu, narządy wzroku, neurologia, onkologia, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, układ krwiotwórczy, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady postawy, inne

zakwaterowanie

Nasze domki znajdują się na bezpiecznym, ogrodzonym terenie, gdzie mogą państwo korzystać z wielu zajęć: sportowych, rozrywkowych i animacji dla dzieci.

Każdy obiekt posiada dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienkę oraz taras z ogrodowym kompletem wypoczynkowym. Zapewniamy komfortowe warunki dla wszystkich miłośników wakacji nad Bałtykiem.

wyżywienie / diety

Zapraszamy na pyszne obiady, gdzie każdego dnia serwujemy inne menu przygotowane przez naszego szefa kuchni.
Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Oferujemy Państwu bogatą bazę zabiegów rehabilitacyjnych starając się o najwyższy standard usług:

Fizykoterapia: leczenie polegające na działaniu na organizm człowieka różnymi czynnikami fizycznym pochodzącymi ze źródeł naturalnych lub wytworzonych sztucznie, jak: ciepło, drgania mechaniczne, pole magnetyczne, prąd elektryczny, światło, termo-żele zimne, promieniowanie laserowe..

Kinezyterapia (Ćwiczenia lecznicze): indywidualne (dodatkowo płatne) i grupowe obejmują ćwiczenia ogólnousprawniające, koordynacyjne, równoważne, oddechowe, kardiologiczne, izometryczne, ćwiczenia w odciążeniu, ćwiczenia na przyrządach, ćwiczenia w odciążeniu z oporem, ćwiczenia manualne, ćwiczenia w wodzie, gimnastyka poranna.

Masaże/Hydroterapia: nasi profesjonalni i bardzo dobrze wyszkoleni masażyści wykonują różnego rodzaje masaże zarówno częściowe jak i całościowe m.in.: klasyczne, relaksacyjne, lecznicze, ujędrniające (dodatkowo płatne).
Masaż całościowy – Hydro-Jet (suchy masaż wodny), pneumatyczny (uciskowy) BOA.

animacje / czas wolny

Zapewniamy bogaty program codziennych zajęć.

Do Państwa dyspozycji:

 • kawiarnia,
 • bar letni,
 • boiska sportowe,
 • stoły bilardowe,
 • place zabaw dla dzieci,
 • kort tenisowy,
 • wiata biesiadna,
 • miejsca do grillowania i organizację ognisk,
 • basen kąpielowy sezonowy ze zjeżdżalnią wodną (40m),
 • możliwość wypożyczenia kijów do Nordic Walking,
 • wypożyczalnia rowerów dla dzieci i dorosłych (dodatkowo płatne).

Neptun Jantar pobyty rehabilitacyjne

– wyżywienie: 3 posiłki dziennie
– 25 zabiegów rehabilitacyjnych
– badanie lekarskie, opieka medyczna
– basen, bogaty program animacji

Ceny: 2650 zł – 3450 zł

wybieram