Oaza Inowrocław

Inowrocław

Uzdrowiskowa dzielnica Inowrocławia, w której ogrody zapachowe, ukwiecone aleje oraz stawy tworzą niepowtarzalną atmosferę wyciszenia i spokoju. Liczne aleje spacerowe zdobią pomniki przyrody i rzeźby m.in. ogromny paw będący jednocześnie zegarem słonecznym. Trasą wiodącą przez urokliwy staw z drewnianym mostem dojdziemy do serca Parku Solankowego – tężni solankowych, które zachwycają odwiedzających konstrukcją oraz dobroczynnym wpływem na zdrowie. Unoszące się tu powietrze pozwala leczyć schorzenia górnych dróg oddechowych, nadciśnienie tętnicze, alergie i stany ogólnego wyczerpania. Na szczycie tężni solankowych znajduje się taras widokowy. Nową atrakcją Parku Solankowego jest Pijalnia Wód „Inowrocławianka” z pierwszą w regionie Palmiarnią.

Oferta Obiektu PDF

Sanatorium OAZA Inowrocław

Unikatowe położenie naszego obiektu bezpośrednio przy Parku Zdrojowym zapewni Państwu wspaniały wypoczynek i kurację. Tylko u nas skorzystają Państwo z bezcennych bogactw uzdrowiska – dobroczynnej solanki oraz borowiny.

telewizja i internetrestauracja w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekcierowerywinda w obiekcieparkinggrill w obiekcieplac zabawKawiarnia w obiekcie
OAZA INOWROCŁAW – LOKALIZACJA
lokalizacja Inowrocławadres: Świętokrzyska 76, 88-100 Inowrocław
OAZA INOWROCŁAW – OPIS

Posiadamy grotę solną – miejsce o baśniowym wnętrzu i zbawiennym działaniu na Państwa ciało i psychikę. Przy Ośrodku mieści się bezpłatny, monitorowany parking czynny 24 godziny a w budynku jest strefa bezprzewodowego Internetu.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroba Parkinsona, choroba psychiczna, metabolizm, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu (wózki inwalidzkie), neurologia, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm, skolioza, stwardnienie rozsiane, układ krążenia, układ oddechowy

zakwaterowanie

Obiekt posiada 170 miejsc hotelowych w 4 piętrowym budynku z windą. Oferujemy pokoje 1, 2, 3 osobowe, łazienkami, wyposażone są w radio, TV, telefon, czajnik. Część pokoi w standardzie de lux z klimatyzacją.

wyżywienie / diety

Kuchnia serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej i regionalnej, więc znajdziecie tu Państwo: ziemniaki, łazanki, kaszę, kotlety schabowe i mielone, drób, ryby, surówki, owoce. Posiłki serwowane są do stolików.

Diety: cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, lekkostrawna, jelita grubego, żołądkowa, wysokobiałkowa

rehabilitacja

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz zabiegów z zakresu: Balneoterapii, Hydroterapii, Fizykoterapii, Masaży, Kinezyterapii.

Profesjonalnie wyposażona baza zabiegowa zapewni naszym Gościom poprawę stanu zdrowia i samopoczucia na najwyższym poziomie. Liczne zabiegi rehabilitacyjne, z odnowy biologicznej i wellness przyczynią się do złagodzenia lub usunięcia dolegliwości oraz przeniosą Państwa w świat głębokiego relaksu i odprężenia. Swoje drzwi otwiera dla Państwa kompleks z hydromasażem wielostrumieniowym solankowym, sauną na podczerwień i grotą solną.

animacje / czas wolny

Przy ośrodku mieści się siłownia zewnętrzna, a w budynku biblioteka, salon kosmetyczny, kawiarnia z codziennymi wieczorkami tanecznymi z muzyką na żywo, organizowane są koncerty, recitale, wieczorki autorskie i spotkania z poezją. Możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking i rowerów. Dla dzieci czekają piłkarzyki, cymbergaj i trampolina, dla chętnych wycieczki tramwajem konnym po Inowrocławiu, wycieczki autokarowe do atrakcyjnych turystycznie miejscowości np. do: Lichenia, Torunia, Kruszwicy, Biskupina, Gniezna


Oaza Inowrocław pobyty rehabilitacyjne

– zakwaterowanie zgodnie z rezerwacją
– 3 posiłki dziennie serwowane do stołu
– średnio 4 zabiegi lecznicze dziennie
– program aktywnej rehabilitacji grupowej

wybieram

– zakwaterowanie zgodnie z rezerwacją
– całodzienne wyżywienie,
– średnio trzy zabiegi dziennie w dni powszednie
– pomoc medyczną w przypadku nagłych zachorowań.

wybieram