Pałac Łazienki II Ciechocinek

Ciechocinek

Największe polskie, nizinne uzdrowisko z idealnymi warunkami klimatycznymi spełniającymi wymogi stawiane uzdrowiskom. Piękne parki i estetyczne kwietniki podkreślają walory uzdrowiska, zachęcają do spacerów lub dłuższych wycieczek pieszych i rowerowych. Bogate źródła wód mineralnych (solanki). Tężnie – źródło leczniczego aerozolu. W leczeniu wykorzystuje się tu wody chlorkowo-sodow-bromkowo-jodkowe (kąpiele, celepitne, płukania) oraz borowiny. Idealna klimatoterapia i terenoterapia.

Pałac Łazienki II Ciechocinek

Usytuowany w centrum Ciechocinka, 25 km od Torunia, stuletni obiekt, powrócił do dawnej świetności i oryginalnej nazwy Łazienki II. Połączenie nowoczesności z unikatowymi, pałacowymi wnętrzami zapewnia Gościom komfortowy wypoczynek i stwarza możliwości skorzystania z szerokiego zakresu profesjonalnych zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych oraz odnowy biologicznej w Centrum Medical & SPA.

restauracja w obiekcietelewizja i internetprzyjazny niepełnosprawnymzabiegi SPAsiłownia w obiekciesauna w obiekcieSala konferencyjna w obiekcieparkinggrill w obiekcierowery
ŁAZIENKI II CIECHOCINEK – LOKALIZACJA
lokalizacja Ciechocinek adres: Raczyńskich 6, 87-720 Ciechocinek
ŁAZIENKI II CIECHOCINEK – OPIS

Oferta naszego ośrodka jest zatem niezwykle zróżnicowana. Można w nim skorzystać z usług sanatoryjnych, zabiegów kosmetycznych, zorganizować imprezę okolicznościową lub po prostu zatrzymać się w hotelu bądź odwiedzić restaurację. Pod każdym z tych względów dbamy o jak najwyższą jakość usług, aby goście byli zadowoleni z pobytu. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą pokoi, sanatorium, usług kosmetycznych i imprez okolicznościowych oraz do składania rezerwacji.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

cukrzyca, endokrynologia, laryngologia, narządy ruchu (z wyłączeniem osób na wózkach), otyłość, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm, schorzenia kręgosłupa, skolioza, układ pokarmowy, układ krążenia, układ oddechowy, wady postawy

zakwaterowanie

W obiekcie mieści się 50 pokojów hotelowych o różnych standardach wyposażonych m.in. w wygodne łóżka z materacami piankowymi. Pokoje urządziliśmy przytulnie i praktycznie. Wyposażyliśmy je  we wszystko co niezbędne do dłuższego pobytu. Każdy z nich posiada własną łazienkę wraz z kosmetykami myjącymi oraz podgrzewaną podłogą, TV LCD, czajnik oraz duże niestandardowe wygodne łóżka. Pokoje są codziennie sprzątane, na życzenie Gości dostępne szlafroki, wymieniane ręczniki, aby zapewnić Państwu komfort i wygodę.

wyżywienie / diety

We wnętrzach Pałacu Łazienki II w Ciechocinku mieści się stylowa restauracja Marconi. Zlokalizowana tuż przy hotelowej recepcji zaskakuje gości swym ekstrawaganckim i stylizowanym wystrojem a także kusi aromatycznymi zapachami serwowanych potraw. Kuchnia serwuje dania europejskie oraz regionalne – kujawskie przysmaki oraz domowe wypieki. Ogromną zaletą naszej kuchni jest możliwość zamówienia dań wegetariańskich oraz specjalnego menu dietetycznego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta.

rehabilitacja

Sanatorium Uzdrowiskowym  znajdziecie Państwo ofertę zabiegów opartych między innymi na lokalnych produktach leczniczych takich jak Ciechociński Szlam Leczniczy, czy Ciechociński Ługu Leczniczy.

Zabiegi z zakresu: balneoterapii, hydroterapii, krioterapii, kinezyterapii, fizykoterapii (elektroterapia, pole magnetyczne, ultradźwięki, Lampa Sollux, Laser)

W sanatorium przeprowadzane są także innowacyjne zabiegi lecznicze Float Rest – komora / kapsuła do floatingu / zabiegi reedukacji chodzenia chodu pacjentów po udarze mózgu, uszkodzeniach rdzenia kręgowego, urazach czaszkowo-mózgowych, MPD, SM; zabiegi wprowadzania wzorców chodzenia pacjentów po urazach neurologicznych

animacje / czas wolny

Program rekreacyjno-wypoczynkowy:
– Zwiedzanie Ciechocinka z przewodnikiem
– Codzienny wieczorek taneczny
– Ognisko z pieczeniem kiełbasek
– Wieczór Bingo, Scrabble
– Seanse filmowe
– Warsztaty artystyczne


PAŁAC ŁAZIENKI II CIECHOCINEK POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie
– konsultacje lekarskie, 3 zabiegi dziennie
– spacer z przewodnikiem, zajęcia z Jogi
– wieczorki kulturalne i taneczne

Ceny: 2926 zł – 3486 zł

wybieram

– zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie
– konsultacje lekarskie, 3 zabiegi dziennie
– sauna, sala ćwiczeń
– wieczorki kulturalne i taneczne

Ceny: 1533 zł – 1883 zł

wybieram

– pełne wyżywienie: 5 posiłków dziennie
– 2 konsultacje z lekarzem
– 2 Konsultacje z dietetykiem
– Zajęcia fitness, 2x masaż, sauna

Ceny: 3249 zł – 4499 zł

wybieram