Perła Ustka

Ustka

Nadmorskie kąpielisko o niepowtarzalnych warunkach krajobrazowych i klimatycznych, położone u ujścia rzeki Słupi, 150 km na zachód od stolicy województwa – Gdańska i 18 km na północ od Słupska. Ustka od lat uważana jest za jedno z najbardziej popularnych miejsc letniego wypoczynku i nazywana „Perłą Bałtyku”. Pachnie tutaj wakacjami, słońcem i rozgrzaną plażą. Przepiękna starówka, promenada nadmorska i piaszczyste plaże przyciągają rokrocznie tysiące turystów. Poza sezonem to rehabilitacja i odnowa dla zapracowanych i przemęczonych.

Perła Ustka

Dom Wczasowo-Sanatoryjny Perła w Ustce to „Idealne miejsce dla Ciebie” ma wyjątkowe położenie w strefie leczniczego jodu. Bezpośrednie zejście na plażę wraz z  klifowym brzegiem tworzą wspaniałe warunki do wypoczynku i rehabilitacji. Nasi goście cenią sobie to miejsce ze względu na ciszę i bliskość z naturą, która otacza nasz teren. Kilkadziesiąt metrów do morza sprawia, że relaksacyjny szum fal słychać wypoczywając w naszym ogrodzie lub na balkonie w pokoju.

Blisko plażarestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciePub w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekcieKort tenisowy w obiekciegrill w obiekcierowery
PERŁA USTKA – LOKALIZACJA
lokalizacja Ustkaadres: Wczasowa 27
76-270 Ustka
PERŁA USTKA – OPIS

Zachęcamy do wypoczynku przez cały rok, Bałtyk zachwyca o każdej porze roku. Jesienne sztormy lub zimowa sceneria morza z lodowymi krami nie pozwolą zapomnieć Wam o wspaniałym wypoczynku. Nasza lokalizacja gwarantuje kontakt z przyrodą, ciszę i czyste powietrze bogate w drogocenny jod.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroba psychiczna, cukrzyca, dermatologia, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu ( z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach), narządy słuchu, narządy wzroku, neurologia, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm, stwardnienie rozsiane, układ krążenia, układ oddechowy, upośledzenie umysłowe.

KODY SCHORZEŃ: 01-U, 02-P, 03-L, 04-O, 05-R, 06-E, 07-S, 08-T, 10-N, 11-I, 12-C

zakwaterowanie

Oferujemy pokoje 1- i 2-osobowe oraz apartamenty o podwyższonym standardzie, wszystkie z łazienkami.

wyżywienie / diety

Wyżywienie całodzienne – śniadanie i kolacja bufet szwedzki, obiad serwowany.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Naszym priorytetem jest leczenie i rehabilitacja. Bogata baza zabiegowa z wykwalifikowaną kadrą fizjoterapeutów i masażystów dokłada wszelkich starań, aby korzystanie z naszych usług poprawiło Państwa kondycję i stan zdrowia.

animacje / czas wolny

Leśne ścieżki zachęcają do pieszych spacerów, a trasy rowerowe mobilizują do zwiedzania naszej okolicy. Na miejscu wypożyczysz rower lub kijki do nordic walking. Dodatkowo nasi goście mogą korzystać z kortu tenisowego, bilarda czy tenisa stołowego.

PERŁA USTKA POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– wyżywienie 3 x dziennie
– pakiet 20 zabiegów
– opieka pielęgniarska

Ceny: 2700 zł – 4900 zł

wybieram

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– wyżywienie 3 x dziennie
– 10 zabiegów rehabilitacyjnych
– opieka pielęgniarska

Ceny: 1550 zł – 2850 zł

wybieram