Piramida Darłowo

Darłowo

Historyczna miejscowość turystyczna, położona nad Bałtykiem w ujściu rzeki Wieprzy. Najsłynniejsze zabytki to wybudowany w drugiej połowie XV wieku Zamek Książąt Pomorskich oraz wybudowany w 1321 roku Kościół Mariacki. Większość turystów i kuracjuszy rozlokowana jest w nadmorskiej dzielnicy miasta – Darłówku. Jest ono podzielone na część wschodnią i zachodnią, połączone jedynym rozsuwanym mostem w Polsce. Tuż obok, przy wejściu do portu stoi Latarnia morska. Stąd w sezonie można wypłynąć tramwajem wodnym do centrum miasta, łodziami Wikingów w głąb Bałtyku, a raz w tygodniu statkiem wycieczkowym na duńską wyspę Bornholm.

Oferta Obiektu PDF

Nadmorskie Centrum Rehabilitacji PIRAMIDA I Darłówek

Ośrodek Nadmorskie Centrum Rehabilitacji Piramida jest zlokalizowany 200m metrów od morza, 500m od centrum Darłówka w spokojnej i cichej okolicy. Nieopodal ośrodka znajduje się Aqua Park z wieloma atrakcjami.

Blisko plażabasen w obiekcierestauracja w obiekcietelewizja i internetSala konferencyjna w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekciesauna w obiekciesiatkówkaplac zabaw
PIRAMIDA DARŁOWEK – LOKALIZACJA
lokalizacja Darłowoadres: Północna 9, 76-150 Darłowo
PIRAMIDA DARŁOWEK – OPIS

Kadra ośrodka posiada odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje niezbędne w pracy z osobami starszymi, a także niepełnosprawnymi.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

profile lecznicze / dysfunkcje

alergia, autyzm, choroby psychiczne, cukrzyca, endokrynologia, metabolizm, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu (dla osób poruszających się na wózkach / z wyłączeniem osób na wózkach), narządy słuchu, narządy wzroku, narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, onkologia, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, stwardnienie rozsiane, układ immunologiczny, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, zespół Downa

zakwaterowanie

Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4- osobowych z łazienkami, RTV, balkonami. W obiekcie znajduje się winda.

wyżywienie / diety

Pełne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska.

rehabilitacja

Pakiet podstawowy: laseroterapia, elektroterapia, krioterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, masaż wirowy kończyn górnych i dolnych, gimnastyka w basenie, masaż próżniowy, mata masująca, fotel masujący, naświetlania (sollux, bioptron)

Pakiet rozszerzony: 

hydromasaż, gimnastyka indywidualna, fala uderzeniowa, okłady fango, masaż częściowy klasyczny, drenaż limfatyczny BOA, masaż gorącymi kamieniami , laser wysokoenergetyczny, sauna 

animacje / czas wolny

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 3 sale wielofunkcyjne wyposażone w komputery, sprzęt do prezentacji multimedialnych, basen kąpielowy, boisko wielofunkcyjne, stół bilardowy, stół do tenisa stołowego, salę fitness, ściankę wspinaczkową, wypożyczalnię rowerów. 

W trakcie turnusu odbywają się wieczorki taneczne, grille oraz biesiady z muzyką. Zapraszamy również na poranny marsz z kijkami połączony z gimnastyką na plaży. 


PIRAMIDA DARŁOWO POBYTY REHABILITACYJNE

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie
– 18 zabiegów rehabilitacyjnych
– program kulturalno-krajoznawczy

Ceny: 2099 zł – 3599 zł

wybieram

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie
– 9 zabiegów rehabilitacyjnych
– program kulturalno-krajoznawczy

Ceny: 1209 zł – 1509 zł

wybieram