Podczele Kołobrzeg

Kołobrzeg

Kołobrzeg to jedno z najpiękniejszych miast polskiego wybrzeża posiadające klimat i walory, które czynią go jednym z najpopularniejszych uzdrowisk w kraju. Nadzwyczajne połączenie naturalnych skarbów Kołobrzegu takich jak solanka i borowina powoduje, że nasz obiekt oferuje szeroki wachlarz usług zdrowotnych. Kołobrzeg może poszczycić się jedną z najpiękniejszych plaż i jednym z najczystszych kąpielisk nad Bałtykiem.

Podczele Kołobrzeg

Sanatorium Uzdrowiskowe „ORW KOŁOBRZEG-PODCZELE” jako wydzielona enklawa w nadmorskim pasie unikatowego lasu bukowego, zajmuje powierzchnię ponad 5 hektarów. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie morza – do plaży (ok. 600 m) prowadzi droga przez Park Krajobrazowy (park siedliskowy objęty ochrona programu Natura 2000) i rezerwat dzikiego ptactwa. Wzdłuż plaży biegnie nowo wybudowana ścieżka rowerowa

basen w obiekcieBlisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciesiłownia w obiekciezabiegi SPAgrill w obiekcieroweryplac zabaw
PODCZELE KOŁOBRZEG – LOKALIZACJA
lokalizacja Kołobrzegadres: Koszalińska 72, 78-100 Kołobrzeg
PODCZELE KOŁOBRZEG – OPIS

Sanatorium położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie morza – do plaży (ok. 600 m) prowadzi droga przez Park Krajobrazowy (park siedliskowy objęty ochrona programu Natura 2000) i rezerwat dzikiego ptactwa.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

cukrzyca, endokrynologia, narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm, układu krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ krążenia, układ pokarmowy, upośledzeniem umysłowe, zaburzenia głosu i mowy,

zakwaterowanie

Kompleks sanatoryjny składa się z Budynku Głównego, w którym mieści się recepcja, kawiarnia, jadalnia, baza zabiegowa, kryty basen (wym. 25 x 12,5 m). Do dyspozycji gości prywatnych mamy dostępne Pawilony oddalone około 150 metrów od budynku głównego. Zakwaterowanie w pokojach typu studio z pełnym węzłem sanitarnym, TV, internetem, balkonem. Dodatkowo w każdym pokoju ręczniki, czajnik, sztućce i talerze.

wyżywienie / diety

Pełne wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje) dodatkowo dla osób potrzebujących bezpłatna dieta (lekkostrawna, cukrzycowa).

rehabilitacja

Inhalacje, krioterapia, kąpiele CO2, kąpiele zdrowotne, krioterapia, masaże lecznicze, masaże relaksujące, suche kąpiele CO2, zabiegi borowinowe, zabiegi lecznicze, zabiegi solankowe, zabiegi z zakresu balneoterapii, Zabiegi z zakresu fizykoterapii, zabiegi z zakresu rehabilitacji ruchowej.

animacje / czas wolny

Basen, kawiarnia oraz sala klubowa gdzie organizowane są spotkania, wieczorki taneczne i występy artystyczne, rowery, sala fitness, tenis stołowy. Proponujemy bogatą ofertę wycieczek fakultatywnych (Świnoujście, Szczecin, Berlin) oraz imprezy kulturalno-oświatowe w tym biesiady, koncerty, zorganizowane wyjazdy.

PODCZELE KOŁOBRZEG POBYTY REHABILITACYJNE

– 14 noclegów w komfortowych pokojach
– pełne wyżywienie
– 3 zabiegi dziennie
– basen, wieczorki taneczne

Ceny: 2644 zł- 3680 zł

wybieram

– 6 noclegów w komfortowych pokojach
– pełne wyżywienie
– 2 zabiegi dziennie
– basen, wieczorki taneczne

Ceny: 1322 zł- 1840 zł

wybieram