Polonez Mielno Unieście

Mielno – Unieście

Nadmorska miejscowość położona na Wybrzeżu Słowińskim nad północnym i zachodnim brzegu jeziora Jamno. Wielką atrakcją Mielna jest piękna, piaszczysta plaża z biegnącą wzdłuż promenadą. W Mielnie działa również przystań rybacka, z której warto wybrać się na morskie połowy. Główną ulicą Mielna jest Bolesława Chrobrego, którą dochodzimy do osiedla Unieście, spokojniejszej części miejscowości – idealnej dla rodzin z dziećmi.

Oferta Obiektu PDF

ORW POLONEZ Mielno Unieście

Polonez położony jest w Mielnie – kurorcie o dużych walorach klimatycznych i leczniczych, co zapewnia wspaniałe powietrze nasycone dużą ilością jodu. Ośrodek znajduje się w odległości 250 m. od morza, z ładną szeroką plażą i 100 m od jeziora Jamno. Do Mielna kursują autobusy komunikacji miejskiej z Koszalina, oddalonego o około 15 km.. Ośrodek jest czterokondygnacyjny , wyposażony w nowoczesną windę .

Blisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekciesiłownia w obiekciezabiegi SPAprzyjazny niepełnosprawnymplac zabawgrill w obiekciewinda w obiekcieparking
POLONEZ MIELNO UNIEŚCIE – LOKALIZACJA
lokalizacja Mielnoadres: Porucznika Suriana 10-12, 76-032 Mielno – Unieście
POLONEZ MIELNO UNIEŚCIE – OPIS

Ośrodek jest czterokondygnacyjny , wyposażony w nowoczesną windę . Na parterze znajduje się bogato wyposażona baza rehabilitacyjna.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, celiakia, choroba psychiczna, choroby wątroby, cukrzyca, dermatologia, endokrynologia, hemofilia, laryngologia, metabolizm, narządy ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach), narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, onkologia, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm, rozwój psychoruchowy, schorzenia kręgosłupa, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady genetyczne, wady postawy, zapalenie trzustki, zespół Downa

zakwaterowanie

Nasz ośrodek dysponuje 27 pokojami – jedno, dwu, trzy i czteroosobowymi – w sumie na 60 osób. W tym dwa pokoje typu studio /dwupokojowe/ oraz 3 pokoje dostosowane dla klientów na wózkach inwalidzkich. Każdy pokój posiada własną łazienkę.
Wyposażone są w TV, radio, sprzęt plażowy/leżak, parawan, koc, czajniki, szklanki i sztućce.

wyżywienie / diety

Polska, domowa kuchnia z własnymi wypiekami: śniadania, obiady i kolacje. Wszystkie posiłki w formie szwedzkiego stołu. Diety na życzenie.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska.

rehabilitacja

Nasz ośrodek dysponuje specjalistycznym wyposażeniem sal zabiegowych oraz wykwalifikowaną kadrę. Zabiegi lecznicze wg zaleceń lekarza, wykonywane są przez doświadczona kadrę medyczną: rehabilitantów, masażystów oraz pielęgniarki:
–krioterapia
–ultradźwięki
–laser
–galwanizacja,
–lampa sollux,
–jonoforeza /pacjent ze swoim lekiem/,
–prądy diadynamiczne,
–prądy interferencyjne,
–tens,
–prądy TRABERTA,
–elektrostymulacja,
–prądy KOTZ’a,
–lampa sollux,
–okłady borowinowe,
–kąpiel wirowa kończyn górnych
–ćwiczenia w UGUL’u,
–gimnastyka indywidualna,
–masaż ręczny częściowy i całościowy,
–fotele masujące
–zajęcia wytrzymałościowo – usprawniające /siłownia
–inhalacje naturalne
–masaże wodne / kąpiel perełkowa/
–masaże wirowe kończyn

animacje / czas wolny

Nasi klienci mogą skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez nasz ośrodek takich, jak:
– wieczór powitalny i pożegnalny
– grill połączony z zabawą taneczną przy zespole muzycznym
– licznych wycieczek, między innymi do: Kołobrzegu, Berlina, Gąsek, Sarbinowa, itp.

Do dyspozycji naszych klientów bardzo duży zaciszny taras, od południowej strony ze stolikami i parasolami, bardzo chętnie wykorzystywany przez naszych klientów do opalania się.

POLONEZ MIELNO – UNIEŚCIE POBYTY REHABILITACYJNE

– noclegi w wybranym pokoju
– 3 posiłki dziennie
– 3 zabiegi dziennie, badania lekarskie
– wycieczki, wieczorki taneczne, grill

Ceny: 2290 zł – 3150 zł

wybieram