Pomorze Ustka

Ustka

Nadmorskie kąpielisko o niepowtarzalnych warunkach krajobrazowych i klimatycznych, położone u ujścia rzeki Słupi, 150 km na zachód od stolicy województwa – Gdańska i 18 km na północ od Słupska. Ustka od lat uważana jest za jedno z najbardziej popularnych miejsc letniego wypoczynku i nazywana „Perłą Bałtyku”. Pachnie tutaj wakacjami, słońcem i rozgrzaną plażą. Przepiękna starówka, promenada nadmorska i piaszczyste plaże przyciągają rokrocznie tysiące turystów. Poza sezonem to rehabilitacja i odnowa dla zapracowanych i przemęczonych.

Pomorze Ustka

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pomorze to obiekt z tradycją i historią. Co roku przyjeżdżają do nas goście, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie w przyjaznej atmosferze. Mieścimy się 200m w odległości od piaszczystej plaży czy nadmorskiej promenady. Nasz budynek dostosowany jest do osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach.

Blisko plażarestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciePub w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekcieKort tenisowy w obiekciegrill w obiekcierowery
POMORZE USTKA – LOKALIZACJA
lokalizacja Ustkaadres: Kościuszki 15
76-270 Ustka
POMORZE USTKA – OPIS

Świadczymy usługi od roku 1995 r. Od tego czasu odwiedziło nas ponad kilkanaście tysięcy kuracjuszy. Jest to zawrotna liczba pokazująca profesjonalizm oraz wyjątkowość tego miejsca. Goście cenią sobie to miejsce ze względu na doskonałą lokalizację, skuteczne zabiegi rehabilitacyjne, smaczną regionalną kuchnię a także rodzinną domową atmosferę.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, celiakia, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroba psychiczna, choroby wątroby, cukrzyca, depresja, dermatologia, diety eliminacyjne, endokrynologia, hemofilia, jąkanie, laryngologia, metabolizm, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu (w tym osoby poruszające się na wózkach), narząd słuchu, narząd wzroku, narządy wydzielania wewnętrznego, nerwice, neurologia, onkologia, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm, rozwój psychoruchowy, schorzenia kręgosłupa, skolioza, stwardnienia rozsiane, układ immunologiczny, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, układ oddechowy, upośledzenie umysłowe, wady genetyczne, wady postawy, zespół Downa

zakwaterowanie

Oferujemy zakwaterowanie w komfortowych pokojach czy murowanych domkach. W zależności od potrzeb Goście mają możliwość wypoczynku w pokojach:
– Standard. W pokojach znajduje się łazienka, wygodne łóżka, bezpłatny internet, telewizor HD, czajnik elektryczny, zestaw naczyń. Pokoje dostosowane są do osób poruszających się na wózkach.
– Premium są to przestronne pokoje o wysokim, komfortowym i podwyższonym standardzie. Każdy pokój wyposażony jest w bezpłatny internet, Telewizor HD, łazienkę, czajnik elektryczny oraz zestaw naczyń.
– Domkach Delux to jednorodzinne, murowane domki 3, 4 i 5 osobowe. Dwupoziomowe, ogrzewane przez cały rok dają możliwość poczucia
prywatności i pełnego komfortu.
Domki wyposażone są w bezpłatny internet, telewizor, łazienkę, zestaw naczyń. Wszystkie pokoje oraz domki wyposażone są w: wygodne łóżko, telewizor HD, łazienkę, bezpłatny internet, szafę, stolik z krzesłami, czajnik elektryczny, zestaw naczyń, szafkę i lampkę nocną.

wyżywienie / diety

Prawdziwe królewskie i obfite śniadania w formie bufetu szwedzkiego.

Na początek pory obiadowej podajemy zupę, która jest źródłem niezbędnych i dobrze przyswajalnych składników odżywczych. Następnie kelnerzy podadzą Państwu drugie danie by na samym końcu cieszyć się z słodkiego deseru.

Podczas ostatniego posiłku dnia nie zabraknie ciepłych przygotowanych posiłków jak i przekąsek na zimno. Wszystko w formie bufetu szwedzkiego.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną w dziedzinie rehabilitacji. Nasz doświadczony zespół specjalistów pracuje indywidualnie z pacjentami, wykorzystując skuteczne metody terapeutyczne. Dążymy do poprawy zdrowia i jakości życia każdej osoby, którą mamy przyjemność obsługiwać podczas pobytów leczniczych i turnusów rehabilitacyjnych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny w Ustce i regionie. Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług zdrowotnych i relaksacyjnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasza oferta obejmuje różnorodne terapie, zabiegi rehabilitacyjne oraz relaksacyjne, które pomagają poprawić zdrowie, komfort i dobre samopoczucie. Nasi Goście mają możliwość korzystania z innowacyjnych zabiegów rehabilitacyjnych.

animacje / czas wolny

Podczas turnusu będą mogli Państwo poznać nowych znajomych, utrwalić obecne więzi a nawet kto wie… poznać upragnioną drugą połówkę. Dla takich wartości wychodzimy na przeciw organizując codzienne aktywności a są to między innymi:
– wieczorki zapoznawcze przy orkiestrze,
– dyskoteki przy muzyce z DJ,
– wspólne ogniska,
– biesiady cygańskie,
– biesiady marynarskie,
– wspólne śpiewanie szant,
– quizy i zagadki,
– kalambury,
– wspólne wyjścia.
Wszystkie aktywności dobierane są w zależności od pory roku czy warunków atmosferycznych. Są one bezpłatne i nie wymagają dodatkowych opłat.

POMORZE USTKA POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne
– pełne wyżywienie
– wieczorki taneczne, zabawy integracyjne

Ceny: 2420 zł – 4800 zł

wybieram

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne
– pełne wyżywienie
– wieczorki taneczne, zabawy integracyjne

Ceny: 1100 zł – 1300 zł

wybieram

– zakwaterowanie, 3 posiłki dziennie
– 5 zabiegów rehab. dziennie
– codzienne koncerty, zabawy, tańce
– rowery, kijki nordic walking

Ceny: 1300 zł

wybieram