Posejdon Dźwirzyno

Dźwirzyno

Malownicza wieś, nad morzem Bałtyckim położona w woj. Zachodniopomorskim. Dostępność morzem i jeziora Resko Przymorskie sprawia, że oprócz wypoczynku na plaży istnieje możliwość wędkowania i uprawiania sportów wodnych. Dźwirzyno ma bogatą bazę wypoczynkowo-turystyczną. Znajduje się tutaj szereg ośrodków wypoczynkowych, kwater prywatnych, kempingów i hoteli wszystko to sprawia, że jest to idealne miejsce na zdrowy wypoczynek..

Posejdon Dźwirzyno

Ośrodek w Dźwirzynie zlokalizowany jest w odległości zaledwie 50 m od morza i 1,5 km od jeziora Resko. Wśród pięknego lasu sosnowego, usytuowane zostały dwa główne jednopiętrowe pawilony hotelowe. W trzecim budynku mieści się jadalnia, recepcja i świetlica.

Blisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekciezabiegi SPAgrill w obiekcieroweryparkingplac zabawsiatkówkazwięrzęta akceptowane
POSEJDON DŹWIRZYNO – LOKALIZACJA
lokalizacja Dźwirzyno adres: Spacerowa 5, 
78-131 Dźwirzyno
POSEJDON DŹWIRZYNO – OPIS

Spędź przyjemne chwile w ośrodku rehabilitacyjno – wypoczynkowym Posejdon

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

autyzm, całościowe zaburzenia rozwojowe, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroby psychiczne, choroby wątroby, cukrzyca, dermatologia, endokrynologia, immunologia, laryngologia, metabolizm, narządu ruchu (z wyłączeniem wózków inwalidzkich), narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, onkologia, otyłość, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, zaburzenia głosu i mowy

zakwaterowanie

Do dyspozycji gości oddajemy pokoje dwu – osobowe, z łazienkami o standardowym wyposażeniu oraz dwu-pokojowe pomieszczenia typu studio dla trzech do pięciu osób. W pokojach 2 – osobowych dysponujemy dostawkami.

W każdym pokoju znajduje się telewizor i czajnik. Wszystkie pokoje posiadają balkon lub wyjście na deptak między budynkami.

wyżywienie / diety

3 posiłki dziennie (do 29.06 i od 24.08 śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja serwowane do stolika, w sezonie od 29.06 – 24.08 śniadania i obiadokolacje w formie bufetu), od kolacji w dniu przyjazdu, do śniadania w dniu wyjazdu,

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Lekarz ordynuje w ramach pakietu leczniczego nie więcej niż 20 zabiegów w dni robocze, zgodnie z wskazaniami medycznymi, w tym nie więcej niż 1/dzień na bazie surowców naturalnych:
– diadynamik, fasony (ręce), galwanoborowina, gimnastyka indywidualna, gimnastyka w basenie, gimnastyka zbiorowa, hydromasaż, inhalacja oka, inhalacja standard, inhalacja AMSA, interdyn, jonoforeza, kąpiel borowinowa – ekstrakt, kąpiel CO2, suche CO2, kąpiel perełkowa, kąpiel solankowa, kąpiel solankowa ½, kąpiel solankowa częściowa, krioterapia miejscowa, lampa bioptron, lampa sollux, laser standard, masaż AQUAI (łóżko wodne), masaż limfatyczny (boa), masaż wirowy nóg/rąk, fotel masujący, okłady borowinowe, pole magnetyczne, tens, ultradźwięki.
– SIS (stymulacja indukcyjna) – nie więcej niż 2 razy/1 tydzień,
– laser wysokoenergetyczny – nie więcej niż 2 razy/1 tydzień,
– komora hiperbaryczna – nie więcej niż 1 raz/tydzień.

animacje / czas wolny

Na ogrodzonym terenie ośrodka znajduje się boisko do gry w siatkówkę oraz koszykówkę, plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce do palenia ogniska, chata grillowa oraz niestrzeżone miejsca postojowe dla samochodów (odpłatne).

POSEJDON DŹWIRZYNO POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– wyżywienie 3 x dziennie
– 2 zabiegi dziennie w dni robocze
basen, jacuzzi, sauny

Ceny: 1990 zł – 3900 zł

wybieram

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– wyżywienie 3 x dziennie
– 2 zabiegi dziennie w dni robocze
basen, jacuzzi, sauny

Ceny: 1100 zł – 2210 zł

wybieram