Rehabilis Katowice

Katowice

Miasto położone w południowej Polsce, we wschodniej części Górnego śląska funkcjonujące jako stolica województwa śląskiego. Katowice są wielofunkcyjnym ośrodkiem miejsko-usługowym o randze zarówno krajowej ale też i regionalnej dzięki czemu zaliczane są do największych w Polsce ośrodków tego typu. Miasto odgrywa kluczową rolę w regionie jako ośrodek kulturalny, posiadając wiele teatrów, galerii sztuki, muzeów i centrów kongresowych. Przez co najmniej dziesięć ostatnich lat Katowice bardzo pracowały nad swoją przemianą i  dziś są w pełni nowoczesnym miastem, sercem pierwszej w Polsce metropolii  a także gospodarzem wielu ważnych wydarzeń, uznanym wśród krajów Europy i nie tylko. Miasto jest pełne zieleni – licznie odwiedzanych przez mieszkańców parków i lasów jak chociażby Park Kościuszki czy Dolina Trzech Stawów. Katowice to nie tylko wielka metropolia ale i miejsce dla relaksu i odpoczynku.

Rehabilis Katowice

To wyjątkowy 3 gwiazdkowy obiekt położony w południowej, bardzo zielonej dzielnicy Katowic – Kostuchna. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Lasy Murckowskie sprzyjające aktywności na świeżym powietrzu. To doskonałe miejsce do regeneracji i rehabilitacji organizmu.

restauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetSala konferencyjna w obiekciezabiegi SPAparking
REHABILIS KATOWICE – LOKALIZACJA
lokalizacja Wisłaadres: Boya-Żeleńskiego 100, 40-750 Katowice
REHABILIS KATOWICE – OPIS

Hotel Rehabilis połączony jest z Centrum Rehabilis, co umożliwia wszystkim Gościom hotelowym łatwy, bezpośredni dostęp do centrum zabiegowego. Dodatkowym atutem oferty hotelu jest dedykowany Opiekun każdego turnusu towarzyszący Gościom podczas zaplanowanych zabiegów rehabilitacyjnych.

Centrum Rehabilis to nowoczesne miejsce, świadczące szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych i medycznych świadczonych przez zespół wykwalifikowanych specjalistów. Pacjenci i Klienci cenią Zespół Rehabilis za doświadczenie, merytoryczną jakość świadczonych usług oraz przyjazna atmosferę.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

osób po zabiegach ortopedycznych, osób po urazach, kontuzjach, osób chcących poprawić swoją wydolność, osób po incydentach neurologicznych.

zakwaterowanie

Hotel Rehabilis to nowo otwarty obiekt posiadający 32 przestronne dobrze wyposażone pokoje. Hotel dysponuje pokojami jednoosobowymi oraz dwuosobowymi z przestronną łazienką.

Każdy pokój wyposażony jest w komfortowe, elektryczne łóżko oraz telewizor, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty.

wyżywienie / diety

Hotel Rehabilis zaprasza swoich klientów do strefy gastronomicznej. Na parterze znajduje się przestronna jadalnia, w której serwujemy starannie dopasowane posiłki do potrzeb naszych gości. Oferujemy pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie.

Diety: na życzenie klienta

rehabilitacja

W Centrum Rehabilis oferujemy bogaty wachlarz rehabilitacyjnych usług komercyjnych w zakresie fizjoterapii:
– elektroterapia (leczenie prądami),
– laseroterapia (leczenie światłem laserowym),
– magnetoretapia (leczenie polem magnetycznym),
– diatermia (leczenie wysokimi temperaturami),
– krioterapia (leczenie niskimi temperaturami),
– hydroterapia (leczenie prądami wodnymi oraz ćwiczenia w wodzie),
– kinezyterapia (leczenie ruchem),
– kinesiotaping,
– masaż leczniczy.

animacje / czas wolny

Na najwyższym poziomie hotelu znajduje się elegancka przestrzeń wypoczynkowo gastronomiczna
z tarasem widokowym na Beskidy.

Możliwość wypożyczenia rowerów i kijków do Nordic Walking.
W obiekcie działa szybkie Wi-Fi.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Lasy Murckowskie sprzyjające aktywności na świeżym powietrzu. To doskonałe miejsce do regeneracji i rehabilitacji organizmu.

REHABILIS KATOWICE POBYTY REHABILITACYJNE

– 14 noclegów w komfortowych pokojach
– pełne wyżywienie
– Dostęp do usług medycznych
– Asysta 24H

Ceny: 3906 zł – 4886 zł

wybieram

– 7 noclegów w komfortowych pokojach
– pełne wyżywienie
– Dostęp do usług medycznych
– Asysta 24H

Ceny: 2093 zł – 2723 zł

wybieram