Resort Holiday Home Jarosławiec

Jarosławiec

Nadmorska miejscowość na środkowym wybrzeżu. Położona w otoczeniu lasów sosnowych charakteryzuje się roślinnością wydmową. Warte zobaczenia są wysokie nawet na 45 metrów klify, długie na ok. 2 kilometry. Na turystów  w Jarosławcu czeka wiele atrakcji między innymi latarnia morska oraz chętnie odwiedzana plaża przypominająca plażę w Dubaju.

Oferta Obiektu PDF

Resort Holiday Home – Centrum Opieki i Rehabilitacji w Jarosławcu

Spokój, piękne otoczenie, bliskość plaży i komfortowe zakwaterowanie to jedne z wielu atrybutów, którymi wyróżnia się nasz resort SPA w Jarosławcu. Hotel położony jest w cichej okolicy w niedalekiej odległości od morza. Wygodne pokoje, życzliwy personel, pyszne posiłki i udogodnienia w postaci strefy wellness zachęcają, by wybrać to miejsce na wakacje. Organizujemy również turnusy rehabilitacyjne – ośrodek polecany jest osobom w każdym wieku. Pełniąc funkcję centrum opieki, zapewniamy kuracjuszom warunki ułatwiające powrót do dobrej formy.

Blisko plażabasen w obiekcierestauracja w obiekcietelewizja i internetsauna w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekcieplac zabawgrill w obiekcieparking
RESORT HOLIDAY HOME – LOKALIZACJA
lokalizacja Jarosławiecadres: Morska 4-6, 76-107 Jarosławiec
RESORT HOLIDAY HOME – OPIS

Hotel Resort Holiday Home jest położony około 400 metrów od morza w pięknej i spokojnej okolicy. Dzięki profesjonalnej obsłudze gwarantujemy Państwu niezapomniane wspomnienia oraz doznania, które możecie przeżyć jedynie w naszym ośrodku

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

profile lecznicze / dysfunkcje

narządy ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach), po mastektomii, reumatyzm, schorzenia kręgosłupa, układ krążenia, układ oddechowy

zakwaterowanie

W hotelu znajdują się przestronne i komfortowe pokoje z telewizorem, lodówką, ręcznikami i zestawem do parzenia kawy i herbaty.

wyżywienie / diety

Oferujemy śniadania oraz obiadokolacje w formie bufetu przyrządzane każdego dnia z najwyższej jakości produktów. Codziennie przygotowywane są różnego rodzaju dania tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

W urokliwym ośrodku na naszych kuracjuszy czekają konsultacje lekarskie, dzięki którym zostaną odpowiednio dobrane rodzaje zabiegów. Wszystkie z nich wykonywane są na profesjonalnym, nowoczesnym sprzęcie i zawsze pod okiem wyspecjalizowanej kadry pracowniczej.

W naszym ośrodku udostępniamy trzy specjalne sale zabiegowe, z których można korzystać w czasie turnusu rehabilitacyjnego. Rehabilitacja odbywa się w sali do fizykoterapii. Tam też znajdują się wszystkie niezbędne urządzenia do sesji radiofalowej, stymulacji indukcyjnej, kuracji falami uderzeniowymi i laserem wysokoenergetycznym. Zaawansowany technologicznie sprzęt może przyspieszać proces rekonwalescencji i łagodzenia stanów bólowych, co poprawia jakość życia codziennego. Zajęcia kinezyterapii, gimnastyka lecznicza, jak i wszelkie inne formy aktywności fizycznej realizowane są, w sali fitness. Osoby przebywające na turnusie rehabilitacyjnym, mogą także korzystać z łaźni parowej, która dzięki aromaterapii wspomaga układ oddechowy. W strefie wellness dostępna jest również stymulująca odporność i poprawiająca krążenie sauna fińska, a także jacuzzi z hydromasażem i prysznic do światłoterapii.

animacje / czas wolny

Nasz hotel oprócz komfortowego wypoczynku zapewnia także świetne atrakcje dla gości. Na zewnątrz ośrodka znajduje się strefa relaksu przy fontannie oraz play room. W sezonie letnim organizowane są animacje dla państwa pociech oraz imprezy z różnorodną muzyką, zgodnie z harmonogramem obiektu. Przy dobrej pogodzie nie może również zabraknąć wspólnego grillowania. Do dyspozycji gości pozostawiamy kijki oraz parawany.

Od 2023 roku do Państwa dyspozycji basen kryty z licznymi atrakcjami i udogodnieniami. Przy ścianach basenu znajdą się dysze masujące oraz wiele innych świetnych udogodnień

DOSTĘPNOŚĆ OFERT: od 1 maja do 31 października 2023 r.


RESORT HOLIDAY HOME JAROSŁAWIEC POBYTY REHABILITACYJNE

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pok. 2, 3 os.
– 4 zabiegi dziennie, konsultację medyczna
– basen, strefa SPA, grill, wieczorki taneczne

Ceny: 2860 zł – 5850 zł

wybieram

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pok. 2, 3 os.
– 4 zabiegi dziennie, konsultację medyczna
– basen, strefa SPA, grill, wieczorki taneczne

Ceny: 1440 zł – 2700 zł

wybieram

Resort Holiday Home Jarosławiec turnusy pobyty rehabilitacyjne