Róża Wiatrów Darłowo

Darłowo

Historyczna miejscowość turystyczna, położona nad Bałtykiem w ujściu rzeki Wieprzy. Najsłynniejsze zabytki to wybudowany w drugiej połowie XV wieku Zamek Książąt Pomorskich oraz wybudowany w 1321 roku Kościół Mariacki. Większość turystów i kuracjuszy rozlokowana jest w nadmorskiej dzielnicy miasta – Darłówku. Jest ono podzielone na część wschodnią i zachodnią, połączone jedynym rozsuwanym mostem w Polsce. Tuż obok, przy wejściu do portu stoi Latarnia morska. Stąd w sezonie można wypłynąć tramwajem wodnym do centrum miasta, łodziami Wikingów w głąb Bałtyku, a raz w tygodniu statkiem wycieczkowym na duńską wyspę Bornholm.

Oferta Obiektu PDF

Róża Wiatrów Darłowo

Róża Wiatrów to cudownie położony, otoczony naturą, rodzinny Ośrodek z tradycjami i bogatą historią. Kompleks położony jest zaledwie 80 metrów od przepięknej, piaszczystej plaży Bałtyku i obejmuje obiekty hotelowe, domki letniskowe o zróżnicowanym standardzie oraz pole namiotowe i campingowe.

Blisko plażabasen w obiekcierestauracja w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekcieparkingrowery
RÓŻA WIATRÓW – LOKALIZACJA
lokalizacja Darłowoadres: Józefa Muchy 2, 76-150 Darłowo
RÓŻA WIATRÓW – OPIS

Zachęcamy do skorzystania z oferty turnusów rehabilitacyjnych o programie usprawniająco – rekreacyjnym . Są one skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Zapewniamy, że podczas turnusu nasz wykwalifikowany personel z uwagą i troską zadba o każdego uczestnika, a bogata oferta zabiegów terapeutyczno – leczniczych poprawi Państwa samopoczucie i sprawność ruchową. Róża Wiatrów Darłowo turnusy rehabilitacyjne

DOSTĘPNOŚĆ: od 10 maja do 29 września 2024

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

profile lecznicze / dysfunkcje

choroby psychiczne, cukrzyca, epilepsja, laryngologia, narządy ruchu, narządy wewnętrzne, neurologia, padaczka, po mastektomii, układ krążenia, układ oddechowy, upośledzenie umysłowe

zakwaterowanie

Róża Wiatrów to kompleks obiektów na który składa się: cześć hotelowa z jadalnią i recepcją, domkami hotelowymi i hotelowymi lux a także część wczasowa z pawilonem z campingiem, basenem zewnętrznym i halą sportową. Oferujemy:
– pokoje hotelowe 1, 2 i 3-osobowe, pokoje typu studio oraz apartamenty hotelowe. Pokoje hotelowe są przestronne, urządzone przytulnie i komfortowo. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w lodówkę, czajnik, telewizor oraz sprzęt plażowy.
– 3 rodzaje domków: Domki Lux o podwyższonym standardzie, Domki Hotelowe – znajdują się w części Hotelowej ośrodka oraz Domki Wczasowe – znajdują się w części Wczasowej ośrodka.
– pawilon wczasowy znajduje się w części Wczasowej po stronie basenu. W swojej ofercie mamy pokoje 2-osobowe, pokoje typu studio, pokoje 2-osobowe z dostawką. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w lodówkę, czajnik, telewizor oraz sprzęt plażowy.

wyżywienie / diety

Proponujemy wyśmienite, regionalne potrawy i sezonowe menu. Bazujemy na świeżych, ekologicznych produktach oraz sezonowych warzywach i owocach, które otrzymujemy od lokalnych dostawców. Współpracujemy z okolicznymi wędzarniami, masarniami i mleczarniami.
Nasi kucharze robią wszystko, żeby każdy posiłek był smaczny oraz pełny naturalnych, świeżych składników – i co najważniejsze – wartościowy i zdrowy.
Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Możemy poszczycić się różnorodną ofertą zabiegów terapeutyczno-rehabilitacyjnych. Proponowane zabiegi: masaż ręczny, aquawibron, hydromasaż, okłady ciepłolecznicze, laseroterapia, magnetostymulacja, krioterapia miejscowa, diadynamik, galwanizacja, jonoforeza, prądy TENS, światłoterapia, inhalacje, masaż limfatyczny.

animacje / czas wolny

Dostępne atrakcje nie pozwolą na chwilę nudy. Specjalnie z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy liczne atrakcje. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie: basen, hala sportowa, sala gier i bawialnia, boisko do siatkówki, plac zabaw, gry zewnętrzne, siłownia zewnętrzna, wynajem rowerów, chata grillowa.


oferta pobytowo rehabilitacyjna

– noclegi, 3 posiłki dziennie
– 1 x kolacja grillowa z muzyką
– 20 zabiegów leczniczych
– basen zewnętrzny, pakiet animacji

Ceny: 2750zł – 4350zł

wybieram

– komfortowe noclegi
– 3 posiłki dziennie
– 10 zabiegów leczniczych
– basen, atrakcje obiektu

Ceny: 1430zł – 2750zł

wybieram

Róża Wiatrów Darłowo turnusy rehabilitacyjne