Rybniczanka Wanda Lądek Zdrój

Lądek Zdrój

Najstarsze polskie uzdrowisko położone w Kotlinie Kłodzkiej na wysokości ok. 440-500 m. n.p.m., otoczone przez Góry Złote oraz Śnieżnik. Taka lokalizacja wpływa na panujący tu mikroklimat, niezwykle korzystny dla zdrowia. Największym jednak skarbem uzdrowiska są zmineralizowane, termalne wody radoczynne. Najbardziej reprezentacyjną budowlą jest neobarokowy zakład przyrodoleczniczy Zdrój Wojciech z okrągłym basenem z wodą termalną. W parku zdrojowym warto też odwiedzić Pijalnię Wód Mineralnych, kaplicę zdrojową, liczne kawiarnie, fontannę lub basen rekreacyjny.

Rybniczanka Wanda Lądek Zdrój

Sanatorium Rybniczanka – Wanda w Lądku Zdroju położone jest w Masywie Śnieżnika, w strefie A ochrony uzdrowiskowej, w cichym i spokojnym miejscu, w pobliżu kompleksów leśnych i licznych szlaków turystycznych, ok. 300m od basenów, 300m od kościoła, 1km od rynku i części miejskiej, 400m od przystanku autobusowego.

restauracja w obiekcietelewizja i internetPralnia i prasowalnia w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekcieSala konferencyjna w obiekciegrill w obiekcieroweryparkingblisko stok narciarski
RYBNICZANKA WANDA LĄDEK ZDRÓJ – LOKALIZACJA
lokalizacja Lądek Zdrójadres: Paderewskiego 5, 57-540 Lądek-Zdrój
RYBNICZANKA WANDA LĄDEK ZDRÓJ – OPIS

Jesteśmy ośrodkiem uprawnionym do przyjmowania osób korzystających z turnusów rehabilitacyjnych, także z dofinansowaniem ze środków PFRON.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, cukrzyca, depresje, dermatologia, jąkanie, laryngologia, narządy ruchu (z wyłączeniem osób na wózkach), nerwice, neurologia, niedoczynność tarczycy, reumatyzm, stwardnienie rozsiane, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, upośledzenie umysłowe, zespół Downa

zakwaterowanie

Posiadamy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym tv, ręcznik duży + ręcznik mały, szklanki, talerzyki. Obiekt nie posiada windy.

DW Rybniczanka
26 pokoi z łazienkami
(56 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 os.)
DW Wanda
23 pokoje z łazienkami
(41 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 os.)
Oba obiekty połączone są łącznikiem na poziomie pierwszego piętra, który scala obydwa obiekty.

wyżywienie / diety

Oferujemy trzy posiłki dziennie serwowane do stolików. Dodatkowo przy śniadaniu na stole szwedzkim kawa, herbata, płatki, mleko.

Diety: lekkostrawna, bezglutenowa, wegetariańska – za dodatkową opłatą.

rehabilitacja

Zabiegi: kąpiele – perełkowa, borowinowo- solankowa, solankowa, kąpiel borowinowa, hydromasaż, masaż wirowy kończyn górnych i dolnych, zawijanie borowinowe, plastry borowinowe, masaż suchy (odpłatny), aquawibron, gimnastyka indywidualna i zbiorowa, inhalacje, elektroterapia, krioterapia miejscowa.

animacje / czas wolny

– 2 x wycieczka piesza z Przewodnikiem
– ognisko (m-ce V-IX,)
– wieczorek taneczny

Dodatkowo płatne wycieczki autokarowe po atrakcjach okolicy i do Czech (m.in. Praga)

DOSTĘPNOŚĆ OFERT: do 11 marca do 2 grudnia 2024

RYBNICZANKA WANDA LĄDEK ZDRÓJ POBYTY REHABILITACYJNE

– pobyt na 14-dniowym turnusie
– całodzienne wyżywienie
– pakiet 22 zabiegów
– wycieczka piesza

Ceny: 2049 zł – 3049 zł

wybieram