Rzemieślnik Gdańsk

Gdańsk Jelitkowo

Nadmorska dzielnica Gdańska, położona nad Potokiem Oliwskim przy granicy z Sopotem. Jest idealnym miejscem dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój. Plaża daleko od miejskiego gwaru, a także niezwykle uroczy Park Jelitkowski zapraszają na aktywny wypoczynek. Centralnym punktem parku jest rozbudowany skwer z licznymi kawiarenkami i restauracjami. Dzięki pętli tramwajowej w kilkanaście minut dojedziemy do centrum Gdańska.

Oferta Obiektu PDF

Rzemieślnik Gdańsk

Dom Wypoczynkowy „Rzemieślnik” serdecznie zaprasza na wypoczynek wczasowy w nadmorskim klimacie. Przyjazna atmosfera, domowa kuchnia a także wspaniałe położenie zapewnią Państwu mile spędzony czas.
Nasze cudowne Morze Bałtyckie oferuje nie tylko piękne plaże i bursztyny, ale także liczne szlaki turystyczne i rowerowe. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Blisko plażarestauracja w obiekcietelewizja i internetgrill w obiekcieplac zabawroweryzabiegi SPAsiłownia w obiekcieparkingprzyjazny niepełnosprawnym
RZEMIEŚLNIK GDAŃSK – LOKALIZACJA
lokalizacja Gdańskadres: Piastowska 206, 80-341 Gdańsk
RZEMIEŚLNIK GDAŃSK – OPIS

Dom Wypoczynkowy „Rzemieślnik”położony jest w Gdańsku Jelitkowie, bezpośrednio przy nadmorskiej promenadzie. Wspaniała lokalizacja, wśród otaczającej nasz obiekt zieleni, pozwala na wypoczynek z dala od miejskiego hałasu.Nasz ośrodek jest idealnym miejscem na wczasy z dziećmi nad samym morzem oraz na wakacje dla grup zorganizowanych. To również doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych a także różnego rodzaju imprez okolicznościowych i bankietów.
Oferujemy również monitorowany i ubezpieczony płatny parking. Rzemieślnik Gdańsk turnusy rehabilitacyjne.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

cukrzyca, narządy ruchu (dla osób poruszających się na wózka, z wyłączeniem osób na wózkach), neurologia, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy

zakwaterowanie

Pawilony mieszkalne (I, II i III) są połączone zadaszonym łącznikiem. Recepcja DW znajduję się w I pawilonie. Jadalnia znajduje się w osobnym budynku gastronomicznym, nie połączonym łącznikiem, w odległości około 25 m od wejścia do recepcji w I pawilonie. Wejście do budynku gastronomicznego jest dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózka inwalidzkich. Dział rehabilitacji znajduje się w III budynku na parterze. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny i TV.
Pokoje standard – pokoje 1-, 2-, 3-, 4-osobowe i studio (2+2) wyposażone w czajnik. Pokoje mieszczą się na parterze, 1 i 2 piętrze I pawilonu (winda) oraz parterze, 1 i 2 piętrze II pawilonu (brak windy).
Pokoje niski standard – pokoje 1-, 2- i 3-osobowe przed modernizacją, ze starszymi meblami, ze starą stolarką okienną i możliwością występowania hałasu od strony wejścia na plażę i sąsiadującego pubu. Pokoje mieszczą się na 1 i 2 piętrze III pawilonu (brak windy)

wyżywienie / diety

Wyżywienie domowe wg powiedzenia “Tu Jadamy jak u Mamy”. Wyżywienie przygotowywane jest i serwowane w zależności od uzgodnień i zgodnie z dietami.
Diety: cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Proponujemy czynną rehabilitację i wypoczynek w morskim i leśnym klimacie, w miłej i serdecznej, domowej atmosferze. Na terenie naszego Ośrodka znajdują się różne obiekty i sprzęty do sportu i rekreacji, prowadzimy również zorganizowane zajęcia ogólnorozwojowe i rehabilitacyjne.
Baza zabiegowa: hydroterapia, kąpiele solankowe borowinowe perełkowa, masaż wodny kończych górnych i dolnych, masaż stóp, laser, magnetronik, sollux, ultradźwięki, galwanizacja, jonoforeza, diadynamik, inhalacje, masaż leczniczy, okłady borowinowe, gimnastyka indywidualna i grupowa, UGUL, nordic walking.

animacje / czas wolny

Na rozległym i pełnym zieleni terenie obiektu, do dyspozycji naszych gości jest miejsce do grillowania, specjalnie przygotowana przestrzeń na rozpalenie ogniska oraz plac zabaw dla dzieci.


oferta pobytów rehabilitacyjnych

oferty rehabilitacyjne

– 14 noclegów, 3 posiłki dziennie
– konsultacje lekarskie, opieka pielęgniarska
– 2 zabiegi indywidualne + 1 grupowy (dni robocze)
– wycieczka integracyjna, wieczór przy ognisku

Ceny: 2350 zł – 3510 zł

wybieram

– 7 noclegów w pokojach
– śniadania i obiadokolacje
– zabiegi indywidualne + 1 grupowy (dni robocze)
– atrakcje ośrodka, wieczór przy ognisku

Ceny: 1400 zł

wybieram

Rzemieślnik Gdańsk turnusy rehabilitacyjne.