Sanatorium Kujawiak Inowrocław

Inowrocław

Uzdrowiskowa dzielnica Inowrocławia, w której ogrody zapachowe, ukwiecone aleje oraz stawy tworzą niepowtarzalną atmosferę wyciszenia i spokoju. Liczne aleje spacerowe zdobią pomniki przyrody i rzeźby m.in. ogromny paw będący jednocześnie zegarem słonecznym. Trasą wiodącą przez urokliwy staw z drewnianym mostem dojdziemy do serca Parku Solankowego – tężni solankowych, które zachwycają odwiedzających konstrukcją oraz dobroczynnym wpływem na zdrowie. Unoszące się tu powietrze pozwala leczyć schorzenia górnych dróg oddechowych, nadciśnienie tętnicze, alergie i stany ogólnego wyczerpania. Na szczycie tężni solankowych znajduje się taras widokowy. Nową atrakcją Parku Solankowego jest Pijalnia Wód „Inowrocławianka” z pierwszą w regionie Palmiarnią.

Solanki Uzdrowisko Inowrocław

Sanatorium Kujawiak Inowrocław to miejsce gdzie się zrelaksujesz i zostaniesz otoczony profesjonalną rehabilitacją. To niezwykłe miejsce, w którym zadbamy o kondycję Twojego ciała i duszy. Doceniając walory otoczenia i wieloletnie doświadczenie ośrodek odwiedzany jest przez osoby z bardzo wielu zakątków Polski o każdej porze roku.

basen w obiekcietelewizja i internetrestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciesiłownia w obiekciezabiegi SPAparkinggrill w obiekcieprzyjazny niepełnosprawnymwinda w obiekcie
KUJAWIAK INOWROCŁAW – LOKALIZACJA
lokalizacja Inowrocławadres: Sienkiewicza 50, 88-100 Inowrocław
KUJAWIAK INOWROCŁAW – OPIS

Centrum Rehabilitacji działające w „Solanki” Uzdrowisku Inowrocław posiada nowoczesny sprzęt medyczny m.in.: innowacyjny i dostępny w niewielu placówkach egzoszkielet, Salus Talent Pro Uro, nieoceniony w walce z bólem narządu ruchu i nieinwazyjnej terapii nietrzymania moczu, a także Kineod do trójwymiarowej analizy całego ciała oraz monitorowania bólu pleców, postawy ciała i równowagi.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

cukrzyca, metabolizm, narządu ruchu (dla poruszających się na wózkach inwalidzkich / z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach), neurologia, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm, schorzenia kręgosłupa. skolioza, układ krążenia, wady postawy

zakwaterowanie

Obiekt Sanatorium „Kujawiak” jest czteropiętrowy i posiada miejsca noclegowe w pokojach: 1, 2, 3, 4 osobowych. Kompleks jest wyposażony w windy. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Ponadto na I piętrze Sanatorium Kujawiak znajduje się stołówka.

Pokoje wyposażone są w: komplet ręczników, zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówkę, telewizor oraz inne udogodnienia.

wyżywienie / diety

Śniadania i kolacje serwowane są w bufecie szwedzkim, obiady zaś podawane są do stolika.

Diety główne zgodnie z menu: lekkostrawna, przeciwmiażdżycowa, cukrzycowa
Diety (do indywidualnego uzgodnienia): bezglutenowa, wegetariańska

rehabilitacja

„Solanki” Centrum Rehabilitacji to miejsce gdzie się zrelaksujesz i zostaniesz otoczony profesjonalną rehabilitacją. Kierując się dobrem pacjentów nasze Centrum Rehabilitacji cały czas wzbogaca wachlarz zabiegów. Do wyboru jest ponad 80 różnych zabiegów z zakresu hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii i masaży. Nie brakuje też zabiegów z zastosowaniem surowców naturalnych takich jak solanka i borowina.

Nasz cel to wysoka skuteczność terapii. W pracy łączymy życzliwą atmosferę z wysoką jakością usług i etyką zawodową. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach naukowych.

animacje / czas wolny

Po zakończonych zabiegach zachęcamy naszych gości do spędzenia czasu wolnego na imprezach kulturalno-oświatowych organizowanych. Program jest tak przygotowany aby każdy z naszych gości mógł wybrać coś interesującego dla siebie.
W programie m.in.:
– prelekcje
– koncerty
– dostęp do Strefy Relaksu 90 minut dziennie(Grota Solna, sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi)
– spacer z przewodnikiem po Inowrocławiu
– wycieczki autokarowe (usługa dodatkowo płatna)

SANATORIUM KUJAWIAK INOWROCŁAW POBYTY REHABILITACYJNE

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pok. 1, 2, 3, 4 os.
– 36 zabiegów indyw. + basen, gimnastyka
– bogaty program kulturalno – rozrywkowy

Ceny: 4000 zł – 4300 zł

wybieram