Silesia Krynica Zdrój

Krynica Zdrój

To urokliwe miasto w woj. Małopolskim, położone w Beskidzie Sądeckim w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Krynicę otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej, Jasiennika. Krynica jest miejscowością uzdrowiskową a pierwsze wzmianki o leczniczych właściwościach krynickich źródeł znajdują się w dziele księdza Gabriela Rzączyńskiego wydanym w pierwszej poł. XVIII w. Leczy się tu choroby układu trawiennego i moczowego, układu krążenia i przemiany materii. W mieście znajdują się sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, a także odwierty, pijalnie i rozlewnie wód mineralnych i leczniczych. Zdrowo i atrakcyjnie można tu spędzić wolny czas.

Silesia Krynica Zdrój

Położenie w spokojnej, urokliwej okolicy, komfortowe pokoje, przyjazna atmosfera, pyszna , domowa kuchnia w formie bufetu szwedzkiego, profesjonalnie przygotowane zabiegi sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo goszcząc w naszym Ośrodku. Wykorzystując lecznicze działanie miejscowych wód mineralnych, czystego górskiego powietrza i usytuowanie w zacisznej okolicy blisko lasu i natury stworzyliśmy Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji, w którym przy użyciu nowoczesnej aparatury pomagamy naszym Gościom wrócić do zdrowia i formy. Lokalizacja Ośrodka tuż u podnóża Góry Parkowej skłania do wypoczynku w ciszy i spokoju.

basen w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekcieparkingtelewizja i internetprzyjazny niepełnosprawnymroweryPomoc medyczna
SILESIA KRYNICA ZDRÓJ – LOKALIZACJA
lokalizacja Krynica Zdrój adres: Pułaskiego 71, 33-380 Krynica Zdrój
SILESIA KRYNICA ZDRÓJ – OPIS

Staramy się stworzyć klimat ciepła i spokoju, gdyż wierzymy, że ukojenie psychiczne prowadzi do poprawy zdrowia. Nasz Personel to doświadczona i kompetentna kadra, która postara się uczynić Państwa pobyt wyjątkowym.

DOSTĘPNOŚĆ: OBIEKT CAŁOROCZNY

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroby psychiczne, choroby skóry, cukrzyca, dermatologia, endokrynologia, hemofilia, jąkanie, laryngologia, metabolizm, mukopolisacharydoza, mukowiscydoza, narządy ruchu, narządy słuchu, narządy wydzielania wewnętrznego, nerwica, neurologia, onkologia, otyłość, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, układ oddechowy, stwardnienie rozsiane, wady genetyczne, wady postawy, zaburzenia rozwojowe, zespół Downa, inne

zakwaterowanie

Ośrodek w 2018 roku przeszedł generalny remont i zmienił nazwę z Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji DAMIS na Silesia Krynica. Została dokonana termomodernizacja budynku. Pokoje urządzono nowocześnie i stylowo. Nowy wygląd i wystrój zyskały również: jadalnia, recepcja i hol. Ośrodek posiada 100 pokoi, w tym przestronne studia rodzinne oraz 4 samodzielne mieszkania w Willi (usytuowanej na terenie Ośrodka w bezpośrednim sąsiedztwie Budynku Głównego), co daje w sumie ok. 220 miejsc noclegowych.

Noclegi w komfortowych, nowocześnie urządzonych pokojach (1 – 2 osobowym lub rodzinnych pokojach 3, 4 – osobowych typu studio, z pełnym wyposażeniem oraz węzłem sanitarnym)

wyżywienie / diety

Wyżywienie oparte na lokalnych produktach (turnus rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu).

Diety: według schorzenia. Istnieje możliwość wykupienia diety bezglutenowej – dopłata do diety bezglutenowej wynosi 15 zł / os. dziennie.

rehabilitacja

Zabiegi z zakresu fizjoterapii, belneo- lub hydroterpii.

animacje / czas wolny

Zabiegi realizowane są od poniedziałku do soboty (włącznie) w godz: 7 – 15

Zagospodarowanie budynku umożliwia korzystanie z różnych atrakcji na terenie kompleksu m. in. z basenu, sauny, siłowni itp.

 • atrakcje kulturalno-rozrywkowe (np. wieczorki taneczne, koncerty, spacery i wycieczki z przewodnikiem, wycieczka autokarowa i inne imprezy rozrywkowe)
 • możliwość skorzystania z**:
 • – największego basenu pływackiego w Krynicy-Zdroju
 • – sauny suchej znajdującej się przy basenie
 • – siłowni
 • możliwość skorzystania ze**:
 • – strefy Rozrywki (bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, stoły do gier karcianych, gry planszowe)
 • – Bawialni dla naszych najmłodszych Milusińskich
 • – strefy Mola Książkowego (biblioteczka zlokalizowana w kawiarni)
 • – z klimatycznej Kawiarni
 • przechowalnię sprzętu sportowego
 • parking przy Ośrodku (w miarę dostępności miejsc)
 • bezpłatny dostęp do szybkiego Wi-Fi w każdym pokoju
 • zniżki na zabiegi kosmetyczne w gabinecie kosmetycznych „Ostoja Piękności” (w naszym Ośrodku)

SILESIA KRYNICA ZDRÓJ POBYTY REHABILITACYJNE

oferty rehabilitacyjne

– nocleg w komfortowych pokojach
– wyżywienie oparte na lokalnych produktach
– 30 zabiegów rehabilitacyjnych
– konsultacja lekarska, atrakcje kulturalno–rozrywkowe

Ceny: 2230 zł – 2950 zł

wybieram

– noclegi w komfortowych pokojach, pełne wyżywienie
– 30 zabiegów, monitoring saturacji
– konsultacje lekarskie, opieka pielęgniarska
– atrakcje kulturalno – rozrywkowe

Ceny: 1790 zł – 2440 zł

wybieram

Silesia Krynica Zdrój turnusy rehabilitacyjne